Sayfa 22 / 27 İlkİlk ... 12181920212223242526 ... SonSon
Toplam 395 mesajın 316-330 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    shark Avatarı

Son Giriş
    21.11-2016
    Saat
    08:45
    Yaşadığı Yer
    Ankara

shark

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar 3 arkadaş mebdeyiz. Yine aynı şeyler söylendi. İmzaları ıslak imzalı olarak bekliyoruz. Vali değiştiği icin isler uzadı dediler. Önümüzdeki haftayı bekleyeceğiz

davetsiz

ne diyelim hakkımızda hayırlısı pazartesi birde ben gideyim bakalım ne olacak

s.unsal_40

Bende öğlenden beri arıyorum sürekli meşgül çalıyor. Ne imzaymış be arkadaş;(

Ergin Erim

Arkadaslar Bimeri Aradim Vali Bey Milli egitimle Alakali Bazi evraklari imzalamis Tebligatlar gonderilmeye baslaniyormus haftaya ulasmis Olur dedi Onlarinda Atanan arkadaslari varmis Milli egitimle alakli Ogretmenlerde aramis kararname icin bu bakimdan biraz daha hizlandirilir Carsambaya gelmezse Ara ben Gerekli yere ulasrim ded

Üye
    bayz Avatarı

Son Giriş
    05.12-2016
    Saat
    10:24
    Yaşadığı Yer
    Ankara

bayz

Bu işi çözerse gene Nurhayat Altaca çözer

Üye
    ugur3606 Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    05.12-2016
    Saat
    08:14
    Yaşadığı Yer
    Denizli

ugur3606

UMARIM BİZİ İLGİLENDİRMİYODUR SON DAKİKA GEÇİLDİ

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Mehmet Müezzinoğlu kamuya alımları belirli bir süreliğine dondurduklarını açıkladı.

NTV canlı yayınında konuşan Müezzinoğlu ayrıca, önümüzdeki dönemde kamuya personel alımında cimri davranacaklarını söyledi.

Kaynak:Bakan Müezzinoğlu açıkladı: Kamuya alımlar donduruldu

davetsiz

inşallah bizi etkilemez şu ankara valisinin yaptığına bak bize tüm şehirler başladı bir tek biz kaldık şimdide kamuya alımlar donduruldu ALLAHIM sen bize yardım et

Zamanın Ötesinde

Bizi etkilemez arkadaşlar.. bizimle alakası yok.. biz atandık evraklarımızı verdik.. yerlerimiz belli oldu.. sadece imzaya kaldı tebliğat gelecek.. haberin bizimle alakası yok..

Üye
    ugur3606 Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    05.12-2016
    Saat
    08:14
    Yaşadığı Yer
    Denizli

ugur3606

İnsallah etkilemez ben de öyle umut ediyorum ama kalkıp ertelendi deseler elimiz kolumuz bağlanıcak şikayet edebilceğimiz bir yerde yok.

davetsiz

böyle haksızlık hiç görmedim diğer şehirler 15 gün önce göreve başladı

neslihankocaman

Bu haberin bizimle ne alakasi var anlamadim

LG-H542 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ergin Erim

Arkadaslar Dun Ikindin Bir Arkadasimiz Daha Konusmus Valilikle Pazartesi Sistem Bakabilirsiniz Demis...Varsa Baska Bilgisi Olan Paylassin Bende Bimerle Konustum Bazi Evraklarin Imzalandigi Tebliatlarin Yollanmaya Basladigini Soylediler..

davetsiz

kardeşim inşallah bu kamuya alımların dondurulması bizi etkilemez araya hafta sonu girdi kimse ye soramıyoruz

Ergin Erim

Kardeslerim Bu Durdurmanin Alakasi Yok Bizim Ilk Kadro maliye Bakanligindan Gelirmis Bizim Sadece Gorev Yeri imzasi Kaldi son asamadayiz...Kamuya Alim Full durdu Degil Memurda Azalma Olucak Tercih donemi Kalkmiyor Sadece Alim az Bunla Sadece Gelecek Atamalarda sayi az Olucak

neslihankocaman

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Ergin Erim

Hangi sistemden bakacakmisiz

Sayfa 22 / 27 İlkİlk ... 12181920212223242526 ... SonSon