Sayfa 2 / 27 İlkİlk 12345612 ... SonSon
Toplam 395 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

Zamanın Ötesinde

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Neslihanın verdiği numarayı aradım.. Kadın çıktı Dilekçenin olumlu veya olumsuz sonuçlanmasına gerek yok evrakları getirip teslim edin dedi..

s.unsal_40

Anladım iyi o zaman gidip verelim evrakları bari. Keşke bide okulmu seçeceğiz illaki halk egitim il veya ilçe müdürlükleri falan seçebiliyozmu diyede sorsaydın?

neslihankocaman

Evet okullar eve yakin oldugu icin okul yazdim evraklari verdigim yerin numarasi

s.unsal_40

O zaman istediğimiz her yeri yazabiliriz?

Üye
    askibeka Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    02.12-2016
    Saat
    01:00
    Yaşadığı Yer
    Istanbul

askibeka

Slm arkadaslar ben ist. Mebe verdim bu gun evrakkarimi il ilce halk egitim veya okul secim size kalmis hepsinide yazabiliyorsunuz sadece okul diye bisey yok.

s.unsal_40

Saolasın işte bu güzel haber. Kısmet olursa yarın bende ank Meb e teslim edecem.

Üye
    bayz Avatarı

Son Giriş
    05.12-2016
    Saat
    10:24
    Yaşadığı Yer
    Ankara

bayz

Ben bugün verdim, ekim başında adrese tebligat gelecekmiş. O değil de mayış neyi baz alacak, tebligatın geldiği günü mü?

Aynı ilde kurum içi yer değiştirme prosedürü nasıl? Hangi durumda gerçekleşebilir?

Üye
    KAYAKÖY Avatarı

Gerçek Adı
    mahir arslan
    Son Giriş
    04.12-2016
    Saat
    00:21
    Yaşadığı Yer
    KÜTAHYA

KAYAKÖY

yanlış bilgi vermemek için hemen yazmadım üstelik internette bulunduğum bölgede aşırı sorun yaratıyor kurada adım çıktı kütahya milli eğitim bakanlığı tüm ilçeler 2 eylül cuma günü kütahya meb müdürlüğüne bizzat gittim yanımda adli sicil kaydı askerlik durum ( belgesi e devletten alabilirsiniz) diploma fotokopisi özürlü sağlık kurulu fotokopisi aslı gibidir onaylı nüfus cüzdanı fotokopisi ve fotoğraf görevli arkadaş görev almak istediğim bir okul veya müdürlük binası sordu duruma uygun binalarda görev yapabilir diye dilekçeye not düştü ve bayram sonrası görevlendirme geldiğinde dilekçeyi ekleyip uygun bir pozisyonda görevlendirme yapılacağını söyledi

davetsiz Meb ankara ya atananlar buraya

Merhaba arkadaşlar meb ankaraya atananlar yada ankarada göreve başlayacaklar bu başlık altında toplanalım ve nereleri tercih ettiğimizi yazalım

s.unsal_40

Bende buğün ank Meb e evrakları teslim ettim. Mal bildirim formunu orada veriyorlar. Başvuru formunuda doldurup evraklarla beraber veriyorsunuz. Bayram sonrası tebligat göndereceğiz dediler gene bayram sonu 0 312 223 75 07 nolu telefondanda bilgi alabilirsiniz dediler. Artık bekliyeceğiz Allah herkezin gönlüne göre versin.

s.unsal_40

Arkadaşlar biraz önce ankara meb personelle görüştüm, yerlerimiz belli oldumu dedim oda hayır daha belli olmadı haftaya tekrar bi arayın dedi. Tebliğat gönderecekmisiniz dedim evet zaten tebliğatta göndereceğiz dedi bilginize.

Zamanın Ötesinde

Ankara MEB'e atananlar sizi arayan oldu mu ? Diğer illere atanan herkesi aramışlar neredeyse.. bizi henüz aramadılar

Ankara MEB'e atanıp, MEB tarafından arananlar lütfen bizide bilgilendirin..

Üye
    ugur3606 Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:48
    Yaşadığı Yer
    Denizli

ugur3606

Ben aradım Ankarayı,şu an değerlendirilmede,ekim başında gelişmeler olur tekrar arayın dediler,başkent olduğu için bürokratik işler daha yoğun olur diğer illerle kıyaslama 5-10 gün geç başlarız biz.

Zamanın Ötesinde

@ugur3606 aradıgında tam olarak ne söylediler ?

Üye
    ugur3606 Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:48
    Yaşadığı Yer
    Denizli

ugur3606

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Şu an değerlendiriyoruz,ekim başında tekrar arayın

Sayfa 2 / 27 İlkİlk 12345612 ... SonSon