Sayfa 17 / 27 İlkİlk ... 7131415161718192021 ... SonSon
Toplam 395 mesajın 241-255 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

Ergin Erim

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: davetsiz Mesajı Gör
    arkadaşlar yarın sabahtan ben valiliğe gideceğim gelmek isteyen varmı
    Ben varim 1-2 Kisi degil 5-6 kisi ile varalim valiyle gorusme Talebinde Bulunalim..

davetsiz

arkadaşlar bu soruların hepsini yarın valiliğe soracağım kalabalık olursak dikkat çekeriz arkadaşlar lütfen hep birlikte gidelik 1 kişi bile fazla olsa sesimiz gür çıkar bu bizim ekmek kapımız lütfen kimse yok ben gelemem benim işim var demesin

Ergin Erim

Arkadaslar Bu Olayi Cozmemiz Lazim Bu Is Valiligin Bencede Meble Alakasu Yok Yarin Sabahtan gidelim Arkadaslar Bi Yer Belirleyelim Bulusalim Simdi Kimler Gelebilir ? Burda birbirimize yazmayla olmaz

davetsiz

arkadaşlar yarın sabah saat 09:00 da ulus heykelin orada bekliyorum 0507 837 69 71 telefon numaram

Ergin Erim

Ben varim Agam en az 5-10 Kisi Olalim Bu Isi Yarina Hallederiz Inanin varinca Dikkat ceker Ve O Sistem Uzerinden Tiklamasiyla Bitecek Hersey...

Kardesim Bi arkadas Daha Var Onada derim O arkadasimizfa Gelir 3 Olduk Bunda He He Deme Yok Gerekli mantikli aciklama Isteyelim Sabah Ben Heykelin Ordayim

davetsiz

inşallah katılım yüksek olurda bizi adam yerine koyarlar bir kaç kişi olunca bizi kimse iplemez

Ergin Erim

Arkadaslar Burdan Gidince Bizede Haber Edin Yazmayin Gelin Birde Siz Gelin Bunu Bi Kere Olsun saglayalim 1 Defaya mahsus Saglayalim cok degil 1 Kere

shark

Arkadaşlar ulusdayım bende gelirim yarın sabah

davetsiz

arkadaşlar bakın bir defa daha telefonumu yazıyorum 0507 837 69 71 yarın sabah saat 08:50 gibi arayın beni saat 09:00 da buluşup gidelim lütfen ergin kardeşimin telefonu var bende onla iletişime geçerim lütfen sizlerde iletişime geçin lütfen

Ergin Erim

Arkadaslar Simdilik 4 Kisi Olduk Birlikten Kuvvet Dogar Abimle Istisare Halindeydik O Bakimdan Sabah ulus ta Bulusuyoruz Cok Cok Agir Engeli Olan arkadaslara lafimiz yok ama sabah Gidelim Once Suleyman beyle cozulmezde vali Beyle Goruselim Bu isi beraber Halledecez...

Arkadaslar Bide Facebook Ekpss Test Sayfasindada Arkadaslarimiz Var Onlarada facesi Olan Bir Arkadas Oraya Yazarsa Iyi Olur Ne kadar Birlik Olursak O Kadar Iyiyiz...

Zamanın Ötesinde

3-4 kişiyle olmaz bu iş.. 1-2 gün daha bekleyelim bakalım.. olmazsa mecbur gideceğiz..

davetsiz

Arkadaşlar yarın sabah valilikte olamayacagim isterseniz ertesi güne bırakalım isterseniz sizler gidin hepinizden Özür dilerim

davetsiz

Arkadaşlar saat 11 civarı valilikte olabilirim ancak

Zamanın Ötesinde

Valiliğe gitmekle bişey değişmez.. 3-4 kişiyle olmaz..

Ergin Erim

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    11 de yanindayim abi gideriz beraber...

Sayfa 17 / 27 İlkİlk ... 7131415161718192021 ... SonSon