Sayfa 9 / 13 İlkİlk ... 5678910111213 SonSon
Toplam 184 mesajın 121-135 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

gercexs

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Takim elbiseye flan gerek yok ozmn anladigim kadariyla sonucta hizmetli kadrosuyla gidioruz klask pantolon ve gomlek yeterli oluck.atandigimz yere gdince ilk mudurlemi muatap oluoruz

Üye
    activisiony Avatarı

Gerçek Adı
    Emre
    Son Giriş
    06.11-2016
    Saat
    01:46
    Yaşadığı Yer
    bursa

activisiony

bi sene aday memurluktan sonra işten çıkarılma ihtimali varmı yani müdür falan istemezse çıkarabilirmi başarısız olunması halinde çıkarılabilir yazıyo bi yerde okumuştum

Zamanın Ötesinde

@Matrix31 klasik kıyafet nasıl oluyor ? kumaş pantolon beyaz gömlek falan mı ? 65 TL'yi kimse kimseye vermez..

Matrix31

Bir yıl boyunca sakince çalışıyoruz yıl içerisinde egitimlerimiz olacakmis onlar asalet tasdiki icin prosedurmus.yuz kizartici bir sorun yaşamadıkca tasdik oluyor ama sorun yasarsan en fazla süreyi 2yila uzatır müdür atandiktan sonra okulda varsa memur ile yoksa mudur Yardımcısı oda yoksa direkt müdür ile görüşün.ilk görünüm iyi olmali ki masa basi vs is alabilme ihtimali birazda olsa Artar

Dostum teog osym sınavları vs okulda olunca mecbur seni görevlendircekler siralari sınıfları duzeneleme rakam vs icin bunlari yapiosn 10da sinav baslio 12.30da bitio mis gibi haftasonu o islem icin maasina ek 65tl ekleniyor bilen adamdan daha iyi bilemeyiz bunu senelerdir hizmetli olan adam söylüyor yani uydurmuorz

Ben lacivert bir klasik keten pnt giydim siyah ayakkabı rugan kemer cizgili pembeli gömlek giyindim yani daha düzgün kalkip tshirt kot giyersen aynı algı olusmaz

Zamanın Ötesinde

@Matrix31 pekı sizin engelınız nedir ? masabaşı olduguna göre fiziksel bir engelınız mi var ?

Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:37
    Yaşadığı Yer
    İZMİR

özer özkan

izmir mebe gittim bornova altındağ ilköğretim okuluna atandınız ve işbaşı için bornova mebe gidin dediler

Üye
    bravebrunette Avatarı

Gerçek Adı
    Aslan
    Son Giriş
    29.09-2016
    Saat
    01:52
    Yaşadığı Yer
    sivas

bravebrunette

Allah herkesin işini gücünü Rastgetirsin hayirli olsun Insallah Sivas Meb.

davetsiz

arkadaşlar ankara meb den haber alan olursa lütfen buradan bizleri bilgilendirsin

Zamanın Ötesinde

Aynen henüz haber yok.. bekliyoruz.. haber alan olursa buraya yazsın lütfen

shark

Arkadaşlar Ankara için biraz önce İl Milli Eğitimi aradım. Karanameler valiliğe onaya gönderildi dedi henüz gelmedi bekliyoruz. Haftaya belli olur dedi. Tebligatlar içinde evinize göndereceğiz isterseniz gelip elden de alabilirsiniz dedi. Yani anlayacağınız çok kısa bir süremiz kaldı Angaralılar..

davetsiz

inşallah gardaşım @shark sen angaranın neresindensin

shark

Batıkent'de oturuyorum kardeşim. Sen neresindensin

davetsiz

ben keçiörendeyim gardaşım

Zamanın Ötesinde

@shark adamsın kardeşim.. biz aradıgımızda hep meşgule çalıyor..

shark

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Zamanın Ötesinde

Şehir dışındaydım. Sabah gelir gelmez ilk aramamda çıktı. Pazartesi veya salı tebligatı elden alırsak göreve başlarız gibime geliyor. Haydi hayırlısı kardeşlerim

Sayfa 9 / 13 İlkİlk ... 5678910111213 SonSon