1-4 Aralık 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Fuarı
Sayfa 8 / 13 İlkİlk ... 456789101112 ... SonSon
Toplam 184 mesajın 106-120 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    shark Avatarı

Son Giriş
    21.11-2016
    Saat
    08:45
    Yaşadığı Yer
    Ankara

shark

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Allahın izniyle olmaz kardeşlerim az kaldı..

Üye
    Fatma97 Avatarı

Gerçek Adı
    FATMANUR
    Son Giriş
    21.11-2016
    Saat
    22:09
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa

Fatma97

Arkadaşlar bugün beni aradılar ilçe müdürlüğüne gittim.oradan okula yönlendirdiler. yarın inşallah okulda iş başı yapacam.. hizmetli kadrosundan atandım ama ayak engelim olduğu için masabaşı iş vereceklerini söylediler.bence endişe etmeyin çünkü bana 30 eylüle kadar herkesin iş başı yapacağını söylediler..

davetsiz

hayırlı olsun fatma bizde atandık ama hala bekliyoruz bütün iller tek tek göreve başlatıyor ankara dan tık yok

suat yılmaz

@Fatma97

fatma hanım ilçe millî eğitim müdürlüğü de nıye calişmiyonuz kı

ben de milli eğitim müdürlüğü yazdım burası cıkarsa benide mı okula gendercekler ama ben okulada calişmak istemiyorum ben milli eğitim müdürlüğü calişmak iştiyorum ....

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üye
    Fatma97 Avatarı

Gerçek Adı
    FATMANUR
    Son Giriş
    21.11-2016
    Saat
    22:09
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa

Fatma97

@suat yılmaz hayır ben zaten evime yakın bir okul tercih etmiştim. tercih ettiğim okula verdiler. @davetsiz bende bu sabaha kadar bekliyodum. acaba olmadı mı diye. ondan buraya yazmak istedim. inşaalah ankarada bu cuma ya kadar atananları arar..

suat yılmaz

@Fatma97

aaaa öyle desene bende korktum ya şimdi rahatladim

Matrix31

Arkadaşlar benide mebden aradilar gittim 5 tercihten 4.cusu geldi.ortaokiula atandim ise basladim ilk gun memur abimiz var eski baya bana ya yanıma verir mudur seni yada kütüphane ye bakarsın dedi velhasıl mudur geldi ikinci günümde çağırdı beni hayırlı olsun falan bende temiz giyinmisim jilet gibi bana bakti bu kıyafetle olmaz oğlum hayırlı olsun fln pc den anlarmisin ileri derece biliyorum herseyinden anlarim dedim sonra bana git eve üstünü değiş öğlene kadar dedi sonra bahçeye falan bir wclere bak deyince şok oldum tmm müdür bey dedik çıktık üstümüze değiştik bi hizmetli arkadaş daha var sağolsun anlattı abi seni deniyorlae asaletin tasdik olana kadar sallama isine bak surekli temizlemiorz bahçeyi dedi aksama kadar 6 7 kez elimizde kova firca çocukların attığı çöpleri temizledik sonra wc olayi dedim o sorun olmuo abi birde iskur personelleri yok daha gelince rahatlariz cok yapmayiz ben arka kapiya bakiorm sende iceri gecersin dedi bikac ay çalıştıktan sonra inşallah iceri masabasi kutuphane vs bi is verirler yoksa büyük sıkıntı strese gelemiyorum ztn allah yardımcımız olsun ekmek parası atanalim allah büyük dedik artık yapacak bisi yok kasmadan elimizden geleni yapacağız inşallah iyi yerlere geliriz

suat yılmaz

peki maaş kaç verıyorlar

Zamanın Ötesinde

@Matrix31 fiziksel bir engeliniz yoksa şükretmeniz gerekir.. jilet gibi kıyafet derken takım elbiseyle mi gittiniz ?

Üye
    bayram Avatarı

Gerçek Adı
    bayram
    Son Giriş
    28.09-2016
    Saat
    19:36
    Yaşadığı Yer
    istanbul/samatya

bayram

bende bugün ikamet ettiğim ilçede, ilçe meb muhasebe bölümünde işbaşı yaptım, bize nerde çalısmak istiyorsun diye soran olmadı okul vs sectirmedi toplantı olmadı sadece evrak tesliminde ne iş yaabilirsin vs sordu c bilgim ileri seviye world exel vs iyi dedim dilimi eşek arısı soksun direk muhasebe dayadılar

Zamanın Ötesinde

@bayram hizmetli olarak mı atandınız ?

gercexs

Baslayan arkadaslara hayrli olsun darisi badimiza biz hala bekliyoruz istanbulda.yeni baslayanlar neler yaptinz bilgi verin lutfen takim elbisemi giydiniz ilk gun karsilama tavurlar fln nasildi bilgilendirin bizi

Üye
    NaftalinKokusu Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

NaftalinKokusu

İş başı yaptım bi günde.. Engelliye acayip yardımcı oluyorlar hizmetli olarak atandim fakat bana memur odası verdiler okulda masam bilgisayarım var mudur mudur yardımcısı etrafımda dort dönüyor yardımcı oluyorlar .. ciddi anlamda engelli iseniz Marmara Ereglisinde memur olmanızı tavsiye ederim ..

12/2 Hizmetli Maaşı yazıyor internette fakat 13/3 hizmetli maaşı yazmiyorum " 13/3 memur maaşı " yazıyor 13/3 hizmetli olmaz diyorlar nedir ne değildir?

Üye
    Bedirhan58 Avatarı

Gerçek Adı
    Erkan
    Son Giriş
    10.11-2016
    Saat
    22:35
    Yaşadığı Yer
    Sivas

Bedirhan58

Sivas'a atanan arkadaşlar bana mesaj atmışlar yarın göreve başlama onayı çıkmış yarın 8:30 meb gelin diyor bilginize

Matrix31

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar hizmetli memurla ayni haklara sahiptir zaten 657ye tabidir.ben ilk gün normal giyinmistim orada memur odasinda bir memur sağolsun bana ilk izlenim önemlidir dedi oyuzden klasik pant ve gomlek giyindim bakımlı göründüm yani okadar.ayrica sukretmesem buray isyan cumleleri siralardim bosuna konuşmayın 86.85puanla hizmetli seçmenin nedeni ihtiyaç olmasa ikinci atamayi beklerim benim toza alerjim var ve haplarimi duzensiz aldigim takdirde kriz geçiriyorum ataklarim sıklığı artıyor.kronik atipik psikoz um.ama memurun bana sledkklerinin disinda bisi olunca insanın zoruna gidio engelli dendiginde direkt dislanma olusuo insanda.her kurum da iyi insanlarda var acımasız da.maas 2184tl dir orta ogretim 13/3ler için haftsony sinav olursa sinav başı 65tl veriyorlarmis diger hizmetli arkadas soledi sağolsun.

Genel anlamda cok karisilmiyor ilk günlerde tabi ileride ne olur bilmiyorum arkadaş kimse sıkmaz zırt pırt kontrol etmez arada evrak gotur getir isi olur cok rahat der bende genel anlamda rahatım şükürler olsun ama pcden iyi anladigim icin kendime güvendiğim alanda olmak isterim rabbim haber bekleyen herkese kismetini versin ins ayin 30una kadar herkes işbaşı yapar hayırlı olsun

Sayfa 8 / 13 İlkİlk ... 456789101112 ... SonSon