1-4 Aralık 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Fuarı
Sayfa 7 / 13 İlkİlk ... 34567891011 ... SonSon
Toplam 184 mesajın 91-105 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

ankiloz

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @ugurafiye Kardeşim bazı bilgileri düzeltmem gerekiyor. Çok önemli değil ama diğer arkadaşlar tarafından yanlış anlaşılabilir.
    Okulun değil bağlı olduğun ilçe milli eğitim müdürlüğünün anlaşmalı olduğu bankaya gidip hesap açtıracaksın. Hangi banka olduğunu onlar söylemiştir zaten.
    O bankadan aldığın hesap bilgilerinin yazdığı kağıdı okula vereceksin ama o kağıt okul için değil, bağlı olduğun ilçenin maaş birimi için gerekli olacak. Yani ya başlama yazısını ve diğer evrakları sana verip bunları ilçe maaş birimine götür diyecekler, ya da okuldan başka biri o belgeleri götürüp oraya verecek. Büyük ihtimalle sana verirler. Şimdiden hayırlı olsun. 6 sınıf ile 1 tuvalet çok çok rahat bir iş. hepsini toplasan 1 saatini alır temizlemek. müdürün akşam yoğun oluyoruz dediği olay, öğrenciler çıktıktan sonra mesai bitimine kadar sınıfların temizlenmesi gerektiği için geçen sürenin darlığındandır. eğer ikili eğitim veriliyorsa akşam gerçekten zaman darlığı yaşarsınız. tam gün eğitim ise sıkıntı olacağını sanmıyorum çünkü mesai bitimine kadar en az 2 saatlik bir boşluk olur temizlik yapmak için.

Üye
    davetsiz Avatarı

Son Giriş
    02.12-2016
    Saat
    15:32
    Yaşadığı Yer
    ankara

davetsiz

@ankiloz ilçe meb yada il meb de temizlik yaptırırlarmı acaba

suat yılmaz

engeline bağlı

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üye
    Yanki Avatarı

Gerçek Adı
    yankı ruzgar
    Son Giriş
    30.11-2016
    Saat
    10:38
    Yaşadığı Yer
    istanbul

Yanki

Arkadaşlar ben bugün İstanbul meb ile görüştüm evlere tebligat yollama yetişmediğinden ist meb sitesinde duyuru yapcaklarmış oradan tc ile sorgulama yapılacakmış hangi ilçelere okullara vs atandığımız yazcakmış bu akşam veya yarın siteden kontrol edin açıklanır açıklanmaz ertesi gün gidip iş başı yapabilirsiniz dedi en son tarih 30 unda iş başı yapacaksınız dedi.

Üye
    emre_61ts Avatarı

Gerçek Adı
    Bayram Özbayrak
    Son Giriş
    12.11-2016
    Saat
    15:52
    Yaşadığı Yer
    Sakarya

emre_61ts

@davetsiz ben ilçe mebde calısıyoruım evrak işi yapıyorum şimdilik temizlik yapmadım bugüne kadar sanırım onu kantinci yapıyor tamamen ordaki yetkililerin insiyatifine kalmış...

Zamanın Ötesinde

ben 3 tane lise yazdım.. 3 lise'de bizim eve çok çok yakın 60 metre uzaklıkta falan.. İlçe MEB çok uzakta oldugu için yazmadım.. en az 2 arabalık yer İlçe MEB'in uzaklığı

ankiloz

@davetsiz ben yapanları biliyorum. Bu tamamen kişinin sağlık durumu ile alakalı. Bu örneği her zaman veriyorum; bir arkadaşımız vardır kulağında duyma kaybı olmuştur veya gözünde hafif bir görme engeli oluşmuştur gidip %40 rapor almıştır ve sınava girmiştir atanmıştır. Başka bir arkadaşımız vardır, koltuk değnekli veya tekerlekli sandalye kullanıyordur. Şimdi bunların ikiside engelli ama kalkıpta aynı kefeye koyarsanız olmaz. Amirin göz önünde bulundurduğu şey budur. Size yapabileceğiniz işi verir. Bu illaki temizlik olacak demek değildir. Bir okul vardır içinde kütüphanesi olan, sana masabaşı iş veremezler imkan olmadığından, kalkıp kütüphane sorumlusu yaparlar veya santrali vardır oraya oturturlar.
    Bu arada temizlik işinden de bu kadar korkmayın arkadaşlar. Başınızdaki amir insan evladı ise zaten size ağır bir iş vermez. Sıkıntı insan evladı olmayan birine denk gelirseniz olur. Onunda çareleri bulunur ama merak etmeyin. Karşınıza çıkacak kişiler insan evladı olanlardan olur da rahat edersiniz inşeallah..

Zamanın Ötesinde

Nöbetteyiz..

Üye
    dilmacvolkan Avatarı

Son Giriş
    02.12-2016
    Saat
    13:44
    Yaşadığı Yer
    Rize - Çayeli

dilmacvolkan

bizim ilçedekiler dün verdi evraklarını bugün başladılar

Üye
    davetsiz Avatarı

Son Giriş
    02.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara

davetsiz

her yer sonuçlandı bi ankara kaldı

gercexs

İstanbulda da yok bi hareket daha arioruz cuma is basi diolar ama hicbsey belli degil nasil olck bklim

Üye
    davetsiz Avatarı

Son Giriş
    02.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara

davetsiz

ankara meb bugün arayan varmı arkadaşlar

Üye
    shark Avatarı

Son Giriş
    21.11-2016
    Saat
    08:45
    Yaşadığı Yer
    Ankara

shark

Ankara için arkadasın biri paylaşmış. Aradığında kararnamelerin valiliğe imzaya gönderildiğini söylenmiş. Muhtemelen cumaya kadar gelir tebligat aşamasına geçer..

Zamanın Ötesinde

@davetsiz henüz kimseyi aramamışlar kardeşim.. @shark 'ın dediğine göre kararnameler valiliğe gönderilmiş.. az kaldı inşallah sabredin

Üye
    davetsiz Avatarı

Son Giriş
    02.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara

davetsiz

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    inşallah bir terslik olmaz

Sayfa 7 / 13 İlkİlk ... 34567891011 ... SonSon