1-4 Aralık 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Fuarı
Sayfa 6 / 13 İlkİlk ... 2345678910 ... SonSon
Toplam 184 mesajın 76-90 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

Zamanın Ötesinde

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ankara MEB'ten hala haber yok.. bu nedir abi ya ? neredeyse herkes işe başladı bizi arayan bile yok.. eve tebliğat gelecek dediler tebliğatta gelmedi..

Zamanın Ötesinde

@SOSYAL ADAM saçmalık gercekten..

Üye
    shark Avatarı

Son Giriş
    21.11-2016
    Saat
    08:45
    Yaşadığı Yer
    Ankara

shark

Kararname yaziliyor deniyorsa muhtemelen yarin gönderilir cumaya kadar imzalar biter. Ve tebligatın adreslere gonderilmesi baslanir. Tebligatin Ankara ici ele gecmeside en gec 2 gunu bulur. En kötü ihtimal Ankara için haftaya çarşamba iş başı olur tahminimce..

Zamanın Ötesinde

@shark kararnamelerin yazıldıgını nereden bılıyorsunuz ? Diğer illerde arayıp çağırmışlar.. bizi aramayacaklar mı yani ?

Üye
    shark Avatarı

Son Giriş
    21.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara

shark

Ankaraya atanan arkadaşlardan biri arayip sormuş. Onlarda kararnameleri yaziyoruz haftaya belli olur demişler. Kararname yazilip valiye gidecek oradan geri gelip tebligat gonderecekler yanilmiyorsam.

Zamanın Ötesinde

@shark peki tebliğat eve gelirse evde kimse olmazsa posta kutusuna falan koyuyorlar mı acaba ? yoksa imza falan mı istiyorlar ?

Üye
    shark Avatarı

Son Giriş
    21.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara

shark

Evde kimse olmazsa posta kutusunun ustune not yazip muhtara birakiyorlar. Ankara icin tebligati postaya verecekler dedi bir kac arkadas. Elden verseled 2-3 gun onceden baslardik. Ama hayırlısi olsun geç olsun güç olmasin..

Zamanın Ötesinde

@shark aynen kardeşim.. geç olsun güç olmasın

Üye
    ugurafiye Avatarı

Son Giriş
    29.11-2016
    Saat
    19:19
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ

ugurafiye

merhaba engelli kardeşlerim. beni bugün tekirdağ MEB den aradılar bulunduğum ilçe MEM e gitmemi söylediler.atamam gerçekleşmiş ,okulun adınıda söylediler.bende gittim MEM e ,sisteme girdi memur bayan,henüz atama kararnamem sisteme düşmemiş ama akşama kadar düşer dedi.yarın gelmemi ve atama kararnamem gelir gelmez işbaşı yapacağımı söyledi.yani muhtemelen yarın kararnamem onaylanacak ve bende nasipse yarın öğleden sonra işbaşı yapacağım.bu arada okula gittim ,müdürle tanıştım biraz sohbet ettik,iyi görünüyordu başlangıç olarak herşey.onlarda bekliyorlarmış,haberleri varmış hizmetli kadrolarına birinin geleceğinden.müdür bey bana bir kat ;ortalama 6 sınıf ve o katın tuvaletini verecekmiş ,akşamları yoğun oluyoruz ekseriyetle dedi.sonrada okulun çaalıştığı bankaya gidip hesap açtırdım,okula kararnamem ulaşınca banka hesap bilgilerini müdür yardımcısına götüreceğim.şimdilik bu kadar ,sağlıkla kalın ,ALLAHA emanet olun

Zamanın Ötesinde

@ugurafiye engeliniz nedir ?

suat yılmaz

nıye milli eğitim müdürlüğü yazmadın kı okul cok zor

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üye
    ugurafiye Avatarı

Son Giriş
    29.11-2016
    Saat
    19:19
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ

ugurafiye

ben ruhsal engelliyim.psikotik bozukluk var bende.nedendir bilmiyorum ama iş gözümü korkuttu birazkimseyi karamsarlığa itmek istemem,yanlış anlaşılmasın ama ne bileyim işte ilk intiba,mecburen zamanla alışacağız artık

Erkankss

@ugurafiye

Mesai saatlerinde esneklik filan oluyormuymuş. Bide orta öğretim mi senin okul yoksa lisemi kardeşim

davetsiz

ne yapalım 1 hafta daha bekleyelim geç olsun da güç olmasın şükürler olsun ki devlet memuru olduk hatırı sayılır bir maaş rahatlık sosyal imkanlar özelde çalışan arkadaşlarımızın ne derece rahatsız olduklarını biliyoruz ben kendi adıma bu işi bir büyük ödül bir piyango olarak görüyorum rabbime şükürler olsun akraba ortamlarında arkadaş ortamlarında artık işimizle övünebileceğiz insan gibi yaşayabileceğiz hepimiz için bu yeni işimiz hayırlı olsun hayırlara vesile olsun amin

Üye
    shark Avatarı

Son Giriş
    21.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara

shark

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @davetsiz

Amin kardeşim hepimiz için hayırlısı olsun..

Sayfa 6 / 13 İlkİlk ... 2345678910 ... SonSon