Sayfa 5 / 13 İlkİlk 123456789 ... SonSon
Toplam 184 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Enginsar Avatarı

Son Giriş
    01.12-2016
    Saat
    18:10
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır

Enginsar

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Meb tarafından tüm illere mail gönderildi raporlar inceleniyor. İşin uzaması bu yüzden. Sahte raporu olanlar tespit edilecek, ayrıca raporunda çalışamaz ibaresi olanlar ve rapor süresi süreli olup süresi dolanların rapor yenilemesi istenecek. Raporunda sıkıntı olmayanlar başlıyacak.

Üye
    bertan Avatarı

Gerçek Adı
    Rojhat
    Son Giriş
    01.12-2016
    Saat
    10:34
    Yaşadığı Yer
    istanbul

bertan

@Enginsar bu bilgiyi nereden aldın banada ayın 29 undan sonra ara dediler rapordan falan bahsetmediler

Zamanın Ötesinde

@Enginsar insanlara yalan yanlış bilgi vermeyin.. ben dün aradım ayın 29'unda ya da ekimin ilk haftasında işe başlarsınız dediler.. rapor konusunu sordum tekrar rapor ısterler mi diye hayır dedi.. komisyon nerede çalışacağınıza dair atamaları yapacak dedi..

kesin bilgi olmadan insanları yalan yanlış bilgilendirme günah.. Sahte raporu olanlar korksun.. zaten dün birisi yakalandı.. öyle birilerini gördüğünüz yerde şikayet edin.. bana dokunmayan yılan bin yaşasın moduna girmeyin.. direkt şikayet edin

Üye
    bertan Avatarı

Gerçek Adı
    Rojhat
    Son Giriş
    01.12-2016
    Saat
    10:34
    Yaşadığı Yer
    istanbul

bertan

Haklisin kardes arkadas bol keseden sallamis su anda komisyon atama icin toplaniyor ve bu hafta gorev yerleri belirlenecek sanirim istanbul ve ankara evlere tebligat gonderecek direk aramayacaklar yani

geleceknesil21

Ben evrakları teslim ederken ne zaman başlarız dedim eylülün 30 una kadar başlarsınız dediler
    Konu geleceknesil21 tarafından değiştirilmiştir (25.09-2016 Saat 17:56 ).

Üye
    suat yılmazz Avatarı

Gerçek Adı
    suat yılmaz
    Son Giriş
    10.10-2016
    Saat
    15:54
    Yaşadığı Yer
    istanbul

suat yılmazz

Arkadaşlar ben milli eğitim müdürlüğü yazdım simdi ben milli eğitim müdürlüğünde mı calişcam cvp beklıyorum

Üye
    emre_61ts Avatarı

Gerçek Adı
    Bayram Özbayrak
    Son Giriş
    12.11-2016
    Saat
    15:52
    Yaşadığı Yer
    Sakarya

emre_61ts

evet @suat yılmaz baska secenek yok zaten

Üye
    suat yılmazz Avatarı

Gerçek Adı
    suat yılmaz
    Son Giriş
    10.10-2016
    Saat
    15:54
    Yaşadığı Yer
    istanbul

suat yılmazz

tm cok iyi oldu c,ok tşk ederim

tm cok iyi oldu c,ok tşk ederim @emre_61ts

Üye
    Enginsar Avatarı

Son Giriş
    01.12-2016
    Saat
    18:10
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır

Enginsar

Siz neye dayanarak beni yalancılıkla suçluyorsunuz ? Haddinizi bilin. Günahı bana öğretmeye kalkmadan önce iftira atarak günahı siz işliyorsunuz. Ben şu tarihte veya bu tarihte başlamıyacaksınız diye birşey yazdım mı? Bir çok il ptesi başlatmak üzere onayını dahi almışken meb tüm illere yazı gönderdi raporları inceleyin diye. Boş boş konuşacağınıza arayın sorun atandığınız yeri deyinki bakanlıktan raporlarla ilgili mail geldimi gelmedimi? Ondan sonra çıkıp burdan özrünüzü dileyin. Meb çalışanıyım ve sizleri bilgilendirmekti tüm niyetim maalesefki haketmiyorsunuz. Ne haliniz varsa görün.

geleceknesil21

@Enginsar kafana takma sonuçta bunu söyleyen tek bir kişi o da senin vermeye çalıştığını bilgileri yanlış anlamış
    @Enginsar arkadaşımız rapor hakkında bilgi vermeye calismis ki söyledikleri de çok mantıklı
    Sahte raporu olanlar ve raporunda çalışamaz ibaresi olanlar alınmayacak demiş bir kişi hakkında bir sonuca varmadan önce sonucuna vardigimiz şeyi iyice düşünüp sonuca varirsak daha iyi olur

Kurtulus1905

@Enginsar

zamanında benide kurra konusunda linç etmişlerdi...
    bende bu yüzden bildiklerimi yazmıyorum çünkü bu forumdakiler teşekkür etceğine söylediğine pişman ediyorlar adamı...
    bence sende bildiklerini söyleme de başın ağrımasın...
    bu arada hangi meb?

davetsiz

heyecanla ankara meb den haber bekliyoruz heralde herkez ben gibi paranoya oldu sanki bir terslik çıktı göreve başlayamayacağım gibi şeylerle kendimi yiyip bitiriyorum

davetsiz

ankara meb den haber alan varmı arkadaşlar

SOSYAL ADAM

Ben bugün aradım haftaya ara dediler ankara meb. Tahmini ne zaman başlarız diye sordum net bir tarih veremeyiz dediler.

davetsiz

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ankara meb bokunu çıkardı kusura bakmayın bu nedir yaaaaa engellilerin herşeyi yavaş ve sıkıntılı

Sayfa 5 / 13 İlkİlk 123456789 ... SonSon