Sayfa 1 / 3 123 SonSon
Toplam 32 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    James Eastwood Avatarı

Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    18:20
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar bildiğiniz gibi meb 1 defalığına istediğin şehre tayin hakkı veriyo göreve başlamadan. sormak istediğim göreve başladıktan bi kaç ay sonra bu hakkımızı kullanabilir miyiz acaba ? yapabiliriz diye bi kaç yerde gördüm yapanda olmus ama emin olmak istedim bilgisi olan varsa yazabilir mi acaba ?

Üye
    Enginsar Avatarı

Son Giriş
    13.01-2017
    Saat
    17:25
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Hayır bir kaç ay sonra kullanamazsın adaylığının kalkmasını beklemek zorunda kalırsın ve buda münimum 1 yıl sonra olur. Kesin bilgidir.

Üye
    bukim77 Avatarı

Gerçek Adı
    burak
    Son Giriş
    13.01-2017
    Saat
    21:05
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

göreve başlamadan atandığın ilin milli eğitim müdürlüğüne dilekçe vererek görev yapmak istediğin ile tayin aldırabilirsin.Eğer evraklarını teslim edersen 1 yıl asaletinin kalkmasını beklemek zorunda kalabilirsin

Üye
    James Eastwood Avatarı

Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bildiğiniz üzere 1 defaya mahsus olmak üzere tayin hakkımız var işe henüz yeni başlamışken tayin isteyebilirmiyiz acaba ? diğer kurumlarda yapan oluyormus baya ama meb için durum nasıl bilmiyorum tam olarak geçmişte yapan oldu mu ? mebde yeni başlamış aday memurken tayin için dilekçe verip olumlu sonuç alan var mı ? ya da duydunuz mu böyle birşey ? diyelim reddedildik sonradan tekrar eğitimi bahane ederek tekrar dilekçe yazsam olumlu sonuçlanır mı sizce ? çünkü şuan başka bir ünide hukuk bölümünde kayıtlıyım ama bölümümde devamsızlık sorunu olmadığı için sınavdan sınava gitmeyi düşünüyordum ama olaki gitmek istersem diye konuyu açtım çünkü kafam çok karışık.

Üye
    ozgurluk Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:07
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    2

şu sıralar meb ekpss ile atananlardan evrakları istiyor, mesela konya meb in istediği evraklar kısmına bakarsanız duyurularda bunun yazdığını görürsünüz, sorunuzun cevabı

http://konya.meb.gov.tr/www/20161-ek...su/icerik/1089

tabi şuanda aday memur olarak başlamışsanız ve bundan bahsediyorsanız yine tayin hakkınızın olması lazım bu ilk atamadaki hakkınızı kullanmadıysanız, bunu mebde çalışan arkadaşlar cevaplarsa iyi olur.

2016/1 engelli personel (EKPSS-Kura) yerleştirmeleri sonucuna göre ilimize atanan ve İLİMİZDE GÖREVE BAŞLAMAK İSTEYENLER, aşağıda belirtilen belgelerle birlikte en geç 07/09/2016 tarihi mesai bitimine kadar Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Personel Atama Bölümüne başvuru yapmaları gerekmektedir.

İstenilen Belgeler
    1- * 3 Adet Fotoğraf
    2- * Nüfus Cüzdanı ve Fotokopisi
    3- * ÖSYM Sonuç Belgesi
    4- *Diploma (Aslı) veya Onaylı Örneği
    5- * Sağlık Raporu (Aslı) veya Onaylı Örneği

************************************************** ************************************************** *******************

2016/1 engelli personel (EKPSS-Kura) yerleştirmeleri sonucuna göre ilimize atanan ve FARKLI İLDE GÖREVE BAŞLAMAK İSTEYENLER, aşağıda belirtilen belgeleri öncelikle Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Personel Atama Bölümüne ait (peratama42@meb.gov.tr) e-posta adresine göndermeleri, ayrıca Kargo ile belgelerin asıllarının geç 07/09/2016 tarihi mesai bitimine kadar ulaştırmaları gerekmektedir.

İstenen Belgeler
    1- *ÖSYM Sonuç Belgesi
    2- *Dilekçe (Dilekçe örneği için tıklayınız)

a Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü İletişim Bilgileri
    Akçeşme Mah. Garaj Cad. No:4 Karatay/KONYA
    Tel : (0 332) 353 30 50 - 1163-1164-1165-1167
    Faks : (0 332) 351 59 40

Üye
    James Eastwood Avatarı

Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@ozgurluk 07 demiş yani 2 gün önce evrak alımı bitmiş. evrak alımları hemen hemen her yerde bittiği için sordum soruyu zaten : )

yani kısacası bu işe başlamadan olayını geçip atandık kullanmadık o hakkı ama bi kaç hafta sonra pişman olduk adayken kullanabilirmiyiz diyorum yani meb için hemen hemen çoğu kişi olumsuz cevap verdi ama yapan da varmıs diyolar emin olamadım acıkcası

Üye
    ozgurluk Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:07
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    2

O dediginiz durum olmaz buyuk ihtimalle. Bu ilk dilekcelerde ozellikle bir defaya mahsus diye eklettiriyorlar. Yapanlar nasil yapmistir bir yorum yapamayacagim. Yapanlar varsa ki sanmiyorum onlari bulmak lazim

Telefonda oldugumdan yazdiginiz sanirim yanlis anladim. Bu hakki kullanmayip ilk cikan yere baslayip sonra tayin istemekten bahsediyosaniz olmasi lazim. Mebde calisan birini bulmak lazim sormak icin ozellikle personel mudurlugunde

Üye
    James Eastwood Avatarı

Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar aday memurun eğitim durumundan dolayı tayin hakkı var mı ? özellikle meb de yeni başlayacak olan biri için ?

Üye
    ahmet961 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet zorlu
    Son Giriş
    28.12-2016
    Saat
    17:23
    Yaşadığı Yer
    elazığ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yani bu yıl mı atandın ?

Üye
    James Eastwood Avatarı

Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@ahmet961 evet ve şu dilekçe olayını kaçırdım ama hala atamalar yapılmadı yani iş başı yapmadık acaba yarın gidip belgeleri geri alabilirmiyim diye de düşünüyorum ama vereceklerini sanmam

Üye
    ahmet961 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet zorlu
    Son Giriş
    28.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    elazığ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

işleme konmadıysa belki verebilirler ama belgeleri alıp ne yapacaksın ? nereye vereceksin ?

Üye
    James Eastwood Avatarı

Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@ahmet961 ankara veya istanbula götürecem bugün tatil olduğu içinde telefonlara kimse cevap vermiyor

Üye
    ahmet961 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet zorlu
    Son Giriş
    28.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    elazığ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hmm anladım. bende yeni atandığım için prosedürü tam bilmiyorum. yarın alsan bile istanbul ankara 20 21 inde kabul eder mi evraklarını bilmiyorum. mecbur değilsenhiç riske atma bence

Üye
    msait19 Avatarı

Gerçek Adı
    m.sait
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:24
    Yaşadığı Yer
    .?.?.
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    3
    Blog Mesajları
    1

@James Eastwood

Riske atma bence, ben de Konya tayinimi isteyecltim üniversiteden dolayı ama Konya 7 sinde istyordu sure çok kısıtlıydı. Belgeleri gönderdim tayini konyaya nakletsinler diye imzayı unutmuştum, onlara dedim dilekçeyi işleme konmayın ben yeniden göndereceğim, yeniden gönderdim siirtte istettim, siirtte yaşıyom, üniversiteyi iki yıl falan dondurdum. Siirt 19 una kadar istyor belgeleri. 9 unda Siirt aradılar bni dedi evraklarını getir, evrakları teslim ettim. Bakalım artık... Bekliyoruz, tavsiyem riske atmayın. Bu zmnda iş bulunmuyor hele kadrolu...riske atılmaz

Üye
    James Eastwood Avatarı

Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @msait19 denemeyi düşünüyorum ama kararsızım birazda ailevi sebeplerden dolayı eğer olmazsa çalıştıktan 2 3 hafta sonra tekrar tayin isteyecem olmazsa 2 3 ay sırf bu seneyi geçirebilmek için çalışacam ve istifa edecem 2018 e hazırlanırım memur olmak ıcın artık. belki de etmem ama şuan kafamda bu düşünceler var açıkçası. sen neden 2 sene dondurdun ki 1 sene dondursaydın adaylığın kalktığında tayin isterdin çıkardı bende başka şehirde okuyorum ama dondurmadım ben benım bolumde devamsızlık sorun olmuyor genelde çalışanlar için eğer tayine olumsuz cevp gelirse bu sefer belki eğitimden dolayı tayin isterim ama oda olmaz büyük ihtimal bakalım.
    Konu James Eastwood tarafından değiştirilmiştir (18.09-2016 Saat 20:17 ).

Sayfa 1 / 3 123 SonSon