Sayfa 1 / 9 12345 ... SonSon
Toplam 125 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

rackyt Sağlık Bakanlığı (THSK ve TKHK) atamalarla ilgili bilgi paylaşımları

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sağlık bakanlığına atanan arkadaşlar duyuru yayınlandı

2016/1 EKPSS/Kura İle Engelli Memur Yerleştirme Sonuçlarına Göre Sağlık Bakanlığı Taşra Teşkilatı Kadrolarına Yerleşenlerin (Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu ve Türkiye Halk Sağlığı Kurumuna yerleşenler hariç) Ataması Hakkında Duyuru

Evrak Teslim Tarihleri: 29/08/2016 ile 09.09.2016
    - Duyuru
    - Valilik Yazısı
    - Atama Başvuru Formu
    - Mal Bildirim Beyannamesi

Belge Göster
    Konu rackyt tarafından değiştirilmiştir (29.08-2016 Saat 19:47 ). Gerekçe: evrak teslim tarihi son gün 9 eylül

Üye
    Rezber# Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    16:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Rezber#

Neden Türkiye halk sağlığı kurumu hariç ya bizim ki ne zaman açıklanır ne zaman başlarız?

Üye
    bekirclskn Avatarı

Gerçek Adı
    bekir çalışkan
    Son Giriş
    02.12-2016
    Saat
    23:49
    Yaşadığı Yer
    kastamonu

bekirclskn

Merhaba arkadaşlar;

Bugün evraklarımı bulunduğum ildeki(Kastamonu) sağlık müdürlüğü insan kaynakları birimine teslim ettim.

Verdiğim evraklar;

Noter onaylı diploma fotokopisi(35 TL tasdik ücreti aldılar)
    Askerlik durum belgem
    EKPSS yerleştirme sonuç belgesi
    Nüfus cüzdanı fotokopisi
    2 adet vesikalık fotoğraf
    Mal bildirir beyan formu
    2016 EKPSS sağlık bakanlığı atama formu
    E-Devletten alınan yükseköğretim mezun bilgileri çıktısı
    Adli Sicil Kaydı Belgesi
    Sağlık Kurulu Raporu(Hastanede onaylattım)

Arkadaşlar kurumda eylülün 23 üne kadar biz belgeleri Sağlık Bakanlığı Ankara'ya göndereceğiz dediler. Kurum belgelerinizi inceleyip atamanızı yapacak dediler. Süreç 1,5 ayı bulabilirmiş. Hangi ilçede çalışacağımı sorduğumda amirlerimiz karar verecek siz yine ara ara arayıp bize sorun belli olunca söyleriz dediler.

rackyt Sağlık bakanlığı atamalar için evrakları inceliyor

Arkadaşlar sağlık bakanlığı atama birimi ile görüştüm. Evrakları incelemeye başlamışlar. Gorevlinin dediğine göre en erken tarih Ekim ayının ikinci haftası sonuçlar açıklanmaya başlar... Umarim erken olur ve fazla beklemeyiz kazasiz belasiz göreve başlamak dileğiyle

Üye
    1nursev Avatarı

Gerçek Adı
    Sevim Gül
    Son Giriş
    05.11-2016
    Saat
    21:14
    Yaşadığı Yer
    Kayseri

1nursev

Hayırlısı inşallah

sarasota

mebte duyduğum kadarıyla haftaya başlayan arkadaşlar var

Üye
    OxyGeN1 Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:25
    Yaşadığı Yer
    Bilecik

OxyGeN1

Arkadaşlar bizim görev tanımı ne olacak orda bilginiz varmı ben evrakları teslim ettiğim yer burda başlayabilirsin dedi )
    Konu OxyGeN1 tarafından değiştirilmiştir (24.09-2016 Saat 00:35 ).

rackyt

Arkadaşlar arayan soran var mi? Tercihlerde bir sürü sağlık bakanlığı alımı vardi. Ama forumlarda kimse yok... Birbirimize yardımcı olalım

Üye
    bekirclskn Avatarı

Gerçek Adı
    bekir çalışkan
    Son Giriş
    02.12-2016
    Saat
    23:49
    Yaşadığı Yer
    kastamonu

bekirclskn

Arkadaşlar merhaba

Az önce 0312 585 17 91 nolu numaradan bir hanımefendiyle görüştüm. Atamalarımızda son durumun ne olduğunu sordum. Evrak incelemesi devam ediyormuş haftaya kararnamelerimiz yazılıp imzaya gidecek dedi. İmza süresi ne kadar sürer belli olmaz dedi. Ekim ayının 15 inden sonra atandığınız ilin il sağlık müdürlüğünü arayıp bilgi alacakmışız.

rackyt SAĞLIK BAKANLIĞI VE BAĞLI KURULUŞLAR (THSK ve TKHK) TEK BAŞLIK

Halk sağlığına ve kamu hastaneleri kurumuna atanan arkadaşlar da sağlık bakanlığının komisyonunda değerlendiriliyor. Bu yüzden tek başlık altında birleşelim gelişmelerden toplu halde faydalanalim.
    Kurumu bir çok kez aradım ve atama yerleri en erken 10ekimde belli olur. Fakat ikamet ettiği şehire atananlar hergün arasın çünkü onlar için 15günlük bekleme süresi yok.
    Ayrıca atandiginiz sık sık arayın. Onlarin sistemi çok farklı zimmet sorgulamadan baska bir programları var o yüzden zimmete düşmeyi beklemeyin belki daha erken öğrenirsiniz...
    SAĞLIK BAKANLIĞI ATAMA BİRİMİ IRTIBAT TELEFONU: 03125851791 direk atama birimine baglanirsiniz

cem35

@rackyt

kurumu bugün aradınızmı

rackyt

Evet @cem35 bugünde aradım. Bakanlıkta ki bayan 15ine kadar pek aramayin diyor. Ama ağrı sağlık il müdürlüğü ise ara sira aramamı söyledi. O yüzden aramakta fayda var.
    Ne kadar çok ararsak o kadar çabuk başlatırlar. 15ekimden önce başlarız inşallah yoksa 1ay parasız kalırız maaş gelecek aya sarkar

Üye
    kaygusuz Avatarı

Gerçek Adı
    abbas
    Son Giriş
    06.10-2016
    Saat
    22:14
    Yaşadığı Yer
    antalya

kaygusuz

Slm arkadaslar bu arada hepinize hayırlı olsun
    sağlık bakanlığı tayin olayı nasıl oluyo bi bilgisi olan var mi

Üye
    forevergs Avatarı

Gerçek Adı
    kadir
    Son Giriş
    11.10-2016
    Saat
    18:15
    Yaşadığı Yer
    Sakarya

forevergs

Rackyt kardes sen agriya mi atandin

PARSTURKUAZ

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben Hatay İskenderun da yaşıyorum Hatay Kamu Hastaneleri birliğine yerlestim bu gün görüştüm kurum ile atamalarımiz için Ankara evrakları inceliyor ayin 10 nunda netlik kazanır dendi bekliyorum bu arada zimmet sorgulama da bizim ismimiz dusmeyecek mi

Sayfa 1 / 9 12345 ... SonSon