Sayfa 6 / 9 İlkİlk ... 23456789 SonSon
Toplam 125 mesajın 76-90 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

hanzala_öldü

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ben istanbul il sağlık sağlık bakanlığına yerleştim ama ulaşmak mesele.Meşgul veya cevap alınamıyor genelde.Önceki gün konuştum belli değil bi gelişme yok dediler.Dün bakanlıktan aradılar.Öğrenim belgesini e devletten alıp mail atmamı istediler.Attım.Evrak verdiğim birime söylemiştim o lazım değil demişlerdi.Onaylı diploma fotokopisi yeterli demişlerdi.Yanı bu kadar ilgili ve bilgili insanlardan medet umuyoruz arkadaşlar.Başka bi sıkıntı var mı dedim evraklarda bakanlıktan arayan bayana.Yokk dedi.Ekimin son haftasına bizden çıkar dedi.

Üye
    Kadir Has Avatarı

Gerçek Adı
    Kadir Has
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:55
    Yaşadığı Yer
    Antalya

Kadir Has

Tayin isteme ile ilgili bi bilgisi olan var mı arkadaşlar

Üye
    bekirclskn Avatarı

Gerçek Adı
    bekir çalışkan
    Son Giriş
    02.12-2016
    Saat
    23:49
    Yaşadığı Yer
    kastamonu

bekirclskn

Arkadaşlar bugün tekrar aradım sağlık bakanlığını önümüzdeki haftasonuna doğru atandığınız ilin il sağlık müdürlüğünü arayın diyorlar işlemler drvam ediyormuş.

Üye
    ferit1011 Avatarı

Gerçek Adı
    ferit
    Son Giriş
    18.10-2016
    Saat
    14:31
    Yaşadığı Yer
    gaziantep

ferit1011 Thsk Sağlık teknikeri

Halk sağlığına sağlık teknikeri olaral atanan arkadaşlar kurumdan bir haber varmı ?
    Ben istanbul halk sağlığı sağlık teknikeri olarak atandım.

Büyükustaerdogan

Bimer e yazsak nasıl olur acaba

feritalgac zimmet sorgulama

@PARSTURKUAZ

slmlar arkadaşlar zimmet sorgulamadan bi haber alan varmı acaba 20 gün oldu hergün 2,3 kez bakıyorum bi değişiklik yok işide bıraktım 15 gün içerisinde veyabiraz daha uzun sürebilirdediler... bu cumaya kadarolur inşallahta pazartesi göreve başladı

ares1924

@OxyGeN1 arkadaşım göreve başladın mı?

feritalgac

Yok arkadaşım daha zimmet sorgulamada adınız bile çıkmadı malesef

Üye
    OxyGeN1 Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:25
    Yaşadığı Yer
    Bilecik

OxyGeN1

başladım arkadaşım

Büyükustaerdogan

@OxyGeN1

Birader hangi kuruma atandn

Üye
    bekirclskn Avatarı

Gerçek Adı
    bekir çalışkan
    Son Giriş
    02.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kastamonu

bekirclskn

Arkadaşlar beni bugün kastamonu il sağlıktan aradılar personel kimlik kartlarını bastıracaklarmış resim istediler bir tane. Bende atamamız oldumu diye sordum henüz haber yokmuş 1 hafta- 10 günü bulur dedi. Bu şekilde aranan var mı başka? Daha atamamız kesinleşmeden kart bastırmaları ilgnç geldi bana.

rackyt

Arkadaşlar evraklar imzaya sunulmuş bu cuma yada haftaya atandığınız kurumu arayın isimler zimmete düşer galiba

feritalgac

Hadi inşallah hayırlısı... bu bilgiye nerden ulaşabildin valla helal olsun o kadar bakanlığı arıyorum hep meşkul...

Bekir kardeş hayırlısıolsun sen teslim ettiğin evraklar içinde fotoğraf vermedinmi bizi ne arayan ne soran var hangi kurum halk sağlığı mı yoksa tkhk mi ? Birde Kastamonu il sağlıktan aradıklarında eminsin dimi arkadaşların şaka yapmış olabilirler mi

Üye
    bekirclskn Avatarı

Gerçek Adı
    bekir çalışkan
    Son Giriş
    02.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kastamonu

bekirclskn

@feritalgac teşekkür ederim sizede hayırlı olsun benim sağlık bakanlığı. Evrakları teslim ederken resim verdiydim bugün tekrar istediler götürdüm verdim. Şaka yapan yok.

feritalgac

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Valla kardeşim çok sevindim senin adına inşallah en kısa sürede görevine başlarsın ...

Sayfa 6 / 9 İlkİlk ... 23456789 SonSon