Sayfa 5 / 9 İlkİlk 123456789 SonSon
Toplam 125 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

Radtek21

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Çkys ile zimmet ayrı şeyler mi hangisine önce düşer is

Üye
    clmapo Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:25
    Yaşadığı Yer
    adıyaman

clmapo

@Radtek21 ikisi ayni sey ortak
    @bekirclskn kardes bak bn saglik teknikerym kamu hast atandm. Bizim tıbbi sekreterler olarak bi whatsap grubumuz var bu grbumuzn icinde saglik bakanligina atanmis arkadslarmzda var onlar bna soyledi ismimiz ckysye dustu die. Hatta birtanesi bna foto atti. İsmi gozukuyo adamn ckys de. Seni bilemicem istersen ozelden yaz numarani gruba dahil edeyim bi sor onlara. Ha yukarida Nuri kardesmzde belrtmis hepimz saglik bak baglyiz ama atandgmz kurum halk saglgi kurumu veya kamu hast kurumu olarak degisebliyor iyi bakn sonuc belgenizde ne yaziyor.

Ha şu da bir gerçek ki 5 aydr bu siteyi takip ederim hemen hergunde bakarim siteye hicbir zaman asli astari olmayan bilgi paylaşmadim ben.

Üye
    bekirclskn Avatarı

Gerçek Adı
    bekir çalışkan
    Son Giriş
    02.12-2016
    Saat
    23:49
    Yaşadığı Yer
    kastamonu

bekirclskn

@clmapo

Dostum tekrar kontrol ettim ösym sonuç sisteminden sende bak istersen

Kadro Kodu 390160155
    Tercih Sırası 1
    Yerleştirme Puanı EKPSSP3 - 96,46294
    Kurum Adı SAĞLIK BAKANLIĞI
    Kadro Unvanı VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL İŞLETMENİ (KASTAMONU TÜM İLÇELER)

Yanlış anlama beni ben herhangi bir suçlamada bulunmuyorum sadece sen sağlık bakanlığına atananların ismi çkysye düşmüş deyince ben genel olarak algıladım, bende henüz bir şey gözükmüyor neyse bugün Ankarayı arar bilgi alırım bazı arkadaşların isimleri düşmüş bizimkisi neden düşmüyor evraklarda bir sıkıntı mı var diye bir sorar bilgilendiririm sizleri. Hayırlı geceler.

Üye
    clmapo Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adıyaman

clmapo

@bekirclskn kardesm evrakta sknti olabilir ki insallah yoktur oyle birsey veyahut tamami düsmemis olabilir onumuzdeki gunlerde duser hepsi. Sknti olsaydi arayp bilgilendirirlerdi seni diye dusunuyorum

Üye
    rackyt Avatarı

Son Giriş
    03.12-2016
    Saat
    15:52
    Yaşadığı Yer
    ağrı

rackyt

@forevergs evet ağrıya atandım bende
    @clmapo dün konuştum bayan dedi eksik belgesi olanlar var imzalar toplu atılacak. Sizin dediğinize göre keyfi bir uygulama var. Çünkü bende sağlık bakanlığına atandım @bekirclskn gibi ama bekliyoruz

Üye
    OxyGeN1 Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    03.12-2016
    Saat
    21:40
    Yaşadığı Yer
    Bilecik

OxyGeN1

Arkadaşlar sağlık bakanlığı atanan sağlık teknikeri arkadaşların isimleri düştü benimde düştü arkadaş bugün gidip konuşmuş yarın başlıyacak bende yarın gitmeyi düşünüyorum sizinde düşer sıkıntı yapmayın

Üye
    rackyt Avatarı

Son Giriş
    03.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ağrı

rackyt

Hayırlı olsun kardeşim allah utandırmasın teknikerler düştü ise demek ki yavaş yavaş herkes düşecek bekleyelim bakalım ne olacak

Radtek21

Oxygen kardeşim raporda istihdam falan sorun oldu mu

Üye
    bekirclskn Avatarı

Gerçek Adı
    bekir çalışkan
    Son Giriş
    02.12-2016
    Saat
    23:49
    Yaşadığı Yer
    kastamonu

bekirclskn

@rackyt
    Dostum az önce Ankarayı aradım evrakları eksik olan arkadaşlar var onları arayıp tamamlamalarını istiyoruz dedi. İşlemlerimiz devam ediyormuş. @clmapo dostum senin dediğini de sordum bazı arkadaşların isimleri sisteme düşmüş diye teknik hizmetliler sınıfının isimleri düştü dedi siz genel idari hizmetli olduğunuz için işlemleriniz devam ediyor evrak tamamlaması yapıyoruz dedi.

Üye
    clmapo Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adıyaman

clmapo

Hakkinizda hayirlisi insallah

Üye
    rackyt Avatarı

Son Giriş
    03.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ağrı

rackyt

@bekirclskn az önce aradım malesef evragi eksik olan çok kişi var. Dedim onlara ayrı tarih verin bizi başlatın ama malesef olmuyor toplu imzalanacak mecbur onları bekleyeceğiz. Artık ne zaman evrakları teslim ederlerse😳

Üye
    Kadir Has Avatarı

Gerçek Adı
    Kadir Has
    Son Giriş
    18.11-2016
    Saat
    15:19
    Yaşadığı Yer
    Antalya

Kadir Has

Evrak eksikliği niye oluyo ki teslim zamanında evragi alan memur soylememis veya duyuruda yer verilmemis mi hangi evragin olacağını niye eksik olarak aliyoki

Üye
    ahmet1994 Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    21.10-2016
    Saat
    09:07
    Yaşadığı Yer
    Hakkari

ahmet1994

Tabi onları denetleyen yok ve biz engelli vatandaşa verilen değer ortada yüce rabbim haksızlık yapan herkesi işinden etsin inşallah.

Üye
    clmapo Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adıyaman

clmapo

Eksik evrak olmaz memur kontrol edip aliyor. Raporla ilgili sorunlar olabiliyor onu duzeltmeyi isteyebliyorlar.

Büyükustaerdogan

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sağlık bakanlığı bilgi edinme birimine başvudm gelen cevap

Sayın DAYAN, Bilgi edinme birimimize ulaşan başvurunuz incelenmiştir. Aşağıdaki linkte yer alan ilgili ilan metnini inceleyiniz. İlan metninde ; 6-Ataması yapılanların tebligatları için Adrese Dayılı Nüfus Kayıt Sistemindeki (ADNKS) adresler esas kabul edilecektir. Bu adresteki herhangi bir değişim durumunda adresin güncellenmesine ilişkin yükümlülük adaya aittir. http://www.saglik.gov.tr/TR/dosya/1-106668/h/duyuru.pdf

Sayfa 5 / 9 İlkİlk 123456789 SonSon