Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 22 mesajın 16-22 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

idare1984 bööööööööööööö

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @yeşil zeytin

sana ne kardeşim giriyorum sınavlara çatır çatır puanları alıyorum sana ne batıyor çalış senin de olsun ben kendimle gurur duyuyorum kafam bozulur yine girerim yine tercih yaparım yeşil zeytin.

Üye
    NaftalinKokusu Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:28
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

NaftalinKokusu

bende çok şaşırdım millet burada yazıyordu işte çok zor kazanılmıyor çok yüksek almak lazım engellere engel koyuyorlar cart-curt... fakat ilk tercihte hayatımın ilk sınavında 82 aldım direk atandım

Üye
    heartless_ra Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:20
    Yaşadığı Yer
    Konya

heartless_ra

arkadaş o kadar birinci olmuş ki en sonun da delirmiş deli raporuyla ekpss den memur olmuş bi atasözü varmış at yalanı skym inananı diye seninki aynı o şu anda bir engellinin en iyi şartlarda en yüksek maaşla çalısacagı yer TRT dir orayı bırakıp sosyolog olmak akılla izah edilemez zaten ki salladığın burdan açıkca belli oluyor şimdi bilgi kirliligi yapma kaybol bende bişey yazmışındır diye tıkladım ama boşssun.

idare1984

Trtnin en iyisi olduğunu nerden cikardin nereden biliyorsun çalıştın mı bir de düz memurluk cazip değil sosyolog daha iyi tabiki sen olsan ne yapardin.

Üye
    yeşil zeytin Avatarı

Gerçek Adı
    bülent
    Son Giriş
    02.12-2016
    Saat
    09:59
    Yaşadığı Yer
    bursa

yeşil zeytin

seın beynını s**k*yım ben. senın raporun kesın akıl saglıgıyşla ılgılıdır de sıktıredıolardır kurumdan..burda gelmıs sallıyosun orayı bıraktım burayı kazandım..hayatında da emınım iş hayatın gıbı ıstıkrarsız ve sorunlu bır ınsansın bellı oldu sımdı muhatap olma benımle ve s*kti* gıt yauuşak

ekremcelik00

acaba bu arkadaş nerenin mahsülü?

idare1984

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    şahsıma hakaret etmeyin artık ya küfür felan valla üzülüyorum tamam biraz kazanmanın verdiği sevinçle biraz boş bulunup yazdım inanın kimseyi küçümsemek niyetinde değilim

özür arkadaşlar kırdıklarım varsa yine özür.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12