Sayfa 2 / 17 İlkİlk 12345612 ... SonSon
Toplam 245 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nuri3558 Avatarı

Gerçek Adı
    Nurettin
    Son Giriş
    29.11-2016
    Saat
    23:08
    Yaşadığı Yer
    izmir

nuri3558

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İşitme cihaz bile kullanmıyorum tek sıkıntım arkamdan konuşulması ve telefon ile konuşmak onun haricinde bir sıkıntı yaşamıyorum memur olduğumuza göre sağlam bir işitme cihazı almak şart ne olur ne olmaz..
    Konuşmamda hiç bir sıkıntı yok yıllardır özel sektörde normal bir çalışan gibi çalıştım pek sıkıntı çekmiyorum, telefon ile konuşmak sıkıntı oluyor bazen onu da iyi bir cihaz ile halledicem Allahın izniyle..

minimanilist

Insallah hedefledigin amaca ulasirsin.Bilincli olmak gerekior.hepimiz birlik olalim ise girene kadar her asamayi birbirimizle paylasalim.birbirimizden haberdar olursak gozu kapali ise girmemis bilinclenmis oluruz.

Üye
    nuri3558 Avatarı

Gerçek Adı
    Nurettin
    Son Giriş
    29.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir

nuri3558

Halk Sağlığı kurumu hala evrakları istemedi, Bozok Üniversitesine atanan biri bugün evraklarını teslim etmiş o arkadaşımızı bayramdan önce başlatırlar büyük ihtimal, telefon ile sürekli arayalım Halk Sağlığı kurumunu bi an önce işe başlamak istiyoruz artık, aylardır sonuçlardır tercihlerdir atamadır bekledik şimdi son yerdeyiz inşAllah en kısa zamanda başlarız işimize..

Üye
    recai87 Avatarı

Son Giriş
    24.10-2016
    Saat
    13:51
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir

recai87

kurumu aradınız mı arkadaşlar ismimizin kurum sistemine düşmesi geç mi oluyor acaba bu kadar

islam

@zeynep ünal

zeynep hanım halk sağlık kurumuna mı atandınız

islam

@zeynep ünal

Zeynep hanım halk sağlığı kurumuna atandığınızda evrak olarak sizden raporu tekrar yeniletin dediler mi veya şu alanlar boş doldurun dediler mi? Raporu istediğinde sizin raporunuzda yerleştirildiği unvanda görev yapabileceğine dair ifadenin bulunması var mıydı? raporunuzda çalışabilir ve çalışmayacağı alan boş muydu bi de raporunuz sürekli midi?

zeynep ünal

@islam

şöyleki benim atandığımda ilk defa çalışıp çalışamayacağına dair bilgi istediklerinden ne kurumun nede raporu veren hastanenin bir şeyden anladığı yoktu, ben hem raporu değiştirdim hemde ayrı olarak birde tıbbi sekreter olarak çalışmamda herhangi bir sakınca olmadığına dair heyet tarafından onaylanmış bir rapor hazırlandı onu verdim

zeynep ünal

@islam

şöyleki benim atandığımda ilk defa çalışıp çalışamayacağına dair bilgi istediklerinden ne kurumun nede raporu veren hastanenin bir şeyden anladığı yoktu, ben hem raporu değiştirdim hemde ayrı olarak birde tıbbi sekreter olarak çalışmamda herhangi bir sakınca olmadığına dair heyet tarafından onaylanmış bir rapor hazırlandı onu verdim

islam

Hangi ile atandınız zeynep hanım o zaman bende memur olarak çalışmasında bir sakınca yok diye heyet bir belge vermeleri lazım verdiğin bilgiler için teşekkürler

zeynep ünal

pE85RL - Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığına Atananlar?
    ben 2014 ilk atamada İstanbul HSM ye atandım yukarıdaki raporu verdiler bana bu raporda yüzde yazmıyor sadece durumun hakkında heyet yazı yazıyor saçma ama yapacak birşey yok sanırım bence itiraz edilmeli zaten sağlık raporunda engelinin ne olduğu derecesi yazıyor

Üye
    nuri3558 Avatarı

Gerçek Adı
    Nurettin
    Son Giriş
    29.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir

nuri3558

Biz düz memur olarak atandık kurum bizden aynen sizin ki gibi bir rapor isteyebilir mi? Bizim görevimiz masabaşı ne gerek var ki böyle bir rapora?
    Benimde işitme kaybım var zorluk çekiyormusunuz çalışma ortamında?

Akın SEYİS

Arkadaşlar istenilen evraklar nereden duyurulacak? Türkiye halk sağlığı kurumu sitesinde mi yoksa il sitelerinde mi mesela ben adanaya atandım. Adana halk sağlığı kurumunu mu takip edeceğim yoksa Türkiye halk sağlığı kurumunu mu?

Üye
    Gs3434 Avatarı

Son Giriş
    09.11-2016
    Saat
    21:12
    Yaşadığı Yer
    istanbul

Gs3434

başkanlıgın sitesini takip edeceksin ilin degil. ayrıca memurluga yerleşen arkadaslar. korkmasınlar memur olabilir raporu vermede sıkıntı olmaz. hemşire saglık teknikeri gibi sağlık kadrolarında olanlar için özellikle isteniyormuş

bu kuruma atananlar için facebook grubum var isteyenler oraya katılabilirler

link :

https://www.facebook.com/groups/298053850552017/

Rezber#

Ne kadar sürer tüm işlemler tam olarak ne zaman iş başı yaparız ya da tahmini? Bir çok arkadaşım gibi bende heyecanlıyım ayrıca bir takım maddi sıkıntılar yaşıyorum çok uzun sürmez umarım bilginiz var ise paylaşır mısınız?

Üye
    Gs3434 Avatarı

Son Giriş
    09.11-2016
    Saat
    21:12
    Yaşadığı Yer
    istanbul

Gs3434

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Rezber#

Orralama 1,5- 2 ay sürüyprmuş ekim ortalarına dogru işbaşı yapabiliriz

Sayfa 2 / 17 İlkİlk 12345612 ... SonSon