1-4 Aralık 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Fuarı
Sayfa 44 / 44 İlkİlk ... 344041424344
Toplam 651 mesajın 646-651 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

Toprak20

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @savasyildiz
    Bende bu konuyu araştırıyorum. Daha kesin birşeye ulaşamadım.

Üye
    Blue Dream Avatarı

Gerçek Adı
    nagihan
    Son Giriş
    21.11-2016
    Saat
    12:38
    Yaşadığı Yer
    bursa

Blue Dream

Ben kendi bölüm şefi me sordum müdür ilçeye gönderebilir mi diye eğer gerekli görürse gönderebilir dedi . Ayrıca o 50 saat bize mesai yok işçilerin bile haftalık 50 saat mesai si yok memurların nasıl olur . 50 saat yangın tazminatının ödenmesiyle ilgili bir durum 50 saat ne olduğu için bize 6 ay yangın tazminatı ödemesi yapılıyormuş

Üye
    heartless_ra Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    01.12-2016
    Saat
    14:27
    Yaşadığı Yer
    Konya

heartless_ra

s.a arkadaşlar öncelikle atanan tüm arkadaşlara hayırlı olsun diliyorum ben 2016 Ekpss de lisanstan 82,57 aldım 1287 sıralamam var ama atanamadım şimdi 2017 atamalarını bekliyorum OGM de çalışan arkadaşlardan bir ricam var OGM işkur aracılıgıyla 24 engelli daha alacak lisans mezunu olarak sadece 1 kadrosu var onada ekpss şartı falan aramıyor yani olacagından değilde kurada bana çıktı diyelim memurluk kadronun bir vasfı yok diğer orman işçileri diye açılmış 3 sorum olacak
    1. bu kadrolar normal memur kadrosumu yoksa işçi olarakmı yani maaşlar ne olur
    2. ben bu kadroya atansam 2017 ekpss de 4001 leri tercih edebilirmiyim
    3.bir üniversite mezunu olarak böyle bir kadroda ne iş yaparım
    Ben Konya OGM kadrosuna başvurdum
    OGM de çalışan arkadaşlardan ricam ordaki yetkililerden falan bir araştırıp bana bir iyilik yaparlar mı EKPSS puanım iyi oldugu için riske atmak istemiyorum bir yandan da 2017 de atama olmaz falan veya lisanstan yine az atama olur diye tedirginim ben başvurdum ama çıkmayacak zaten yinede ne olur ne olmaz yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Salmanctr

Mrb arkadaslar 6 aydan sonra tayin isteyebiliyor muyuz cevap verirseniz cok sevinirim orman genel mudurlugu

Smilemisty

Orman genel Müdürlüğünün hizmetli kadrosu varmıydı hatırlamıyorum eğer ogm de hizmetli olarak atanan kardeşlerimiz varsa ne iş yapıyosunuz

veysellabvettek

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ogm de engelli kadrosu yoktu önlisans düzeyinde

Sayfa 44 / 44 İlkİlk ... 344041424344