Sayfa 3 / 44 İlkİlk 123456713 ... SonSon
Toplam 651 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    veysellabvettek Avatarı

Son Giriş
    03.12-2016
    Saat
    21:56
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır

veysellabvettek

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @ayazefe

O hal sanırım ekpss için tek işliyor(!) 2016 Ogm kpss alımlarında tam 1 ayda başladılar. Neden onlara güvenlik soruşturması uygulanmadı?

Zudurmus

Balıkesir bigadiç ogm

Üye
    ozguruh Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:44
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep

ozguruh

bu aday memurluk işi canım sıktı 1yıl dan az 2 yıldan fazla olamazmış ve bu süre içinde tayin olamazmış bilgisi olan varmı yakarlarmı memurluğumuzu

Üye
    ayazefe Avatarı

Son Giriş
    05.09-2016
    Saat
    11:07
    Yaşadığı Yer
    Nirvana

ayazefe

sen işini düzgün ve hakkıyla yaptıktan sonra kimse birşey diyemez. ama kimi engelli arkadaşlarımız var işletmelere sadece yük oluyor ve o nedenle engelliye önyargı var bunu kırmak gerek önce. adam geliyor ben engelliyim bana iş veremezsiniz diyor işe gelmiyor yada mesai saatinde kayboluyor öyle bir dünya yok engelli evet ama iş yapmam diye birşey yok.

@veysellabvettek
    o dönemde ohal yoktu ayrıca o durum çok farklıydı çoğu başka kurumlardan geçti ve sayıları çok çok azdı 56 kişiydiler sanırım. çoğunun güvenlik soruşturması bile yapılmadı.

Üye
    ozguruh Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:44
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep

Üye
    veysellabvettek Avatarı

Son Giriş
    03.12-2016
    Saat
    21:56
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır

veysellabvettek

@ayazefe

Abi ohal dönemine denk geldi ki 10 ağustosta başladılar

Sizosalgun

muğla köyceğize atandım.Ilk tercıhımdı.

Üye
    salih1453salih Avatarı

Gerçek Adı
    salih
    Son Giriş
    01.11-2016
    Saat
    11:36
    Yaşadığı Yer
    istanbul

salih1453salih

dalaman OGM

Üye
    bartın Avatarı

Son Giriş
    23.11-2016
    Saat
    22:31
    Yaşadığı Yer
    Bartın

bartın

Bartın/ulus orman genel müdürlüğü şükürler olsun rabbim

Öncelikle ataması olmayan arkadaşlara kendilerini çok yıpratmasınlar 2.atama var 3. atama var ve puanlar oldukça aşağılara kadarda düşeceğinden şüphemiz yok üzmeyin demekle olmuyor ama ne kadar kendimizi çok üzer perişan edersek o kadar kendimize haksızlık ederiz özelikle çalışmış emek vermiş arkadaşlar için söylüyorum bunu ben 2014 sınavında 73 e yakın önlisans puanı ile atanamadım 2 yıl bekledim işede giremedim bu sefer atama çıkar diye diye ama yanlış yapmışım yarım puanla 3. atamayıda kaçırdım kendimi yıprattım durdum ama vazgeçmedim 2016 sınavına daha fazla çalıştım ve 78 e yakın puanla atamam oldu demem şudur ki vazgeçmeyin sonuna kadar sabredin ve isteyin bunu allah isterse siz isterseniz eninde sonunda olur herşeyin sonu değil umudumuzu yitirmeyecez arkadaşlar

ayrıca bütün atanamayan arkadaşlara çok önemli tavsiyem benim düştüğüm hataya düşmeyin 2. atamada nasıl olsa atanırım yada atanma şansım var değip eğer çalışabilme işe girme şansınız varsa özel söktörde girin çalışın sakın beklemeyin çalışın paranızı kazanın
    2. atama çıktımı çıkışı verirsininz işyerinden gidersiniz kurumunuzda çalışmaya 2. atamada çıkmadıysa devam özelde çalışmaya ben bekledim kaybım 2.5 yıl ben bunları size hem beklerken yıpranmayın hem sigortanız paranız olsun diye söylüyorum tabi bu dediğimde çalışabilme imkanı olanlara imkanı olmayanlarda umtlarını yitirmesinler hayata karşı bu hayat mücadele arkadaşlar kendimizi bırakmak
    yok

bartın lıyım bartına ataması çıkan tüm branşlarda tüm kurumlarda kim varsa yardımcı olmaya hazırım bana özelden mesaj atmanız yeterli buradan sağlıcakla kalın

Üye
    salih1453salih Avatarı

Gerçek Adı
    salih
    Son Giriş
    01.11-2016
    Saat
    11:36
    Yaşadığı Yer
    istanbul

salih1453salih

Dalamana atanan var mı

Üye
    sinantuncer Avatarı

Gerçek Adı
    sinan tuncer
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:44
    Yaşadığı Yer
    ordu

sinantuncer

Ordu mesudiye ogm ilk tercihim memleketim aynı zamanda

Üye
    hasan2025 Avatarı

Gerçek Adı
    hasan
    Son Giriş
    27.10-2016
    Saat
    18:52
    Yaşadığı Yer
    erzurum

hasan2025

balıkesir/sındırgı

ha_kan

Merhabalar arkadaşım öncelikle bize yardımcı olma çabandan dolayı teşekkür ederim merak ettiğim birşey var acaba evrakları ( örn: Adli sicil kaydı , askerlik durum belgesi filan) e-devlet üzerinden alırsak kurum kabul edermi tek tek kurumları dolaşmak zor olacak düşüncesindeyim

@uNiQuE_54
    Merhabalar arkadaşım öncelikle bize yardımcı olma çabandan dolayı teşekkür ederim merak ettiğim birşey var acaba evrakları ( örn: Adli sicil kaydı , askerlik durum belgesi filan) e-devlet üzerinden alırsak kurum kabul edermi tek tek kurumları dolaşmak zor olacak düşüncesindeyim

Üye
    İhg Avatarı

Son Giriş
    14.11-2016
    Saat
    21:14
    Yaşadığı Yer
    Şanlıurfa

İhg

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba arkadaş. Mesai durumu nasıl. Allah razı olsun

Sayfa 3 / 44 İlkİlk 123456713 ... SonSon