Sayfa 19 / 44 İlkİlk ... 915161718192021222329 ... SonSon
Toplam 651 mesajın 271-285 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

Zudurmus

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @Mavim@

Hangi ilçeye atandınız

ha_kan

Merhaba arkadaşım ben bu gün Erzurum'a evraklarımı teslim ettim merak ettiğin birşey varsa bana sor yardımcı olayım ben ayrıca Allah razı olsun Erzurum'da çalışanların hepsi de çok iyi ve baya yardımcı oldular ayrıca hangi ile atandın sen ???

efsane_3519

bizden istenen fotografı tekrar çektirmesekde çogaltsak olur mu??

minimanilist

Saglik raporu calistilamayan is alani ibaresinin dolu olmasi sartmi

ha_kan

1-istenilen fotoğraf son altı ayda çekilmiş olması ideal olandır ama bir yıl önceki foto ya da birinin itiraz edeceğini düşünmüyorum bu şahsi fikrim...
    2- sağlık kurulu raporu için önemli olan engel oranı alındığı kurum ve eğer süreli ise tarihi geri kalan kısma çok dikkat edildiğini sanmıyorum lakin gerçekten engeliniz herhangi bir işi yapmaya engel ise bu iş zaten şefiniz tarafından verilmez diye tahmin ediyorum işte burada olaki zoraki bir görevlendirme olur ise sadece karşı çıkmak için engel raporunda çalıştırılamayacağı işler kısmında yapamayacağınız işlerin belirtilmesi yararınıza olur tabi ki yine şahsi fikrim bu siz başvurduğunuz bölge müdürlüğüne sorun derim ben....

AĞRI YA Atanan başka arkadaş yokmu ya bir türlü denk gelemedik...

Serdar Karacadağ

Selam, " Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırma formu " nda, sayfanın sonunda " nüfus cüzdanı suretini onaylayanın " soyadı, adı, görevi, imza-mühür ve tarihi " kısmının doldurulması için nüfus müdürlüğüne mi gidiyoruz?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üye
    Mavim@ Avatarı

Son Giriş
    05.12-2016
    Saat
    22:30
    Yaşadığı Yer
    istanbul

Mavim@

Balıkesir Tüm İlçeler Diyor ilçe belli değil daha @Zudurmus

Üye
    NESLİİ Avatarı

Gerçek Adı
    NESLİHAN
    Son Giriş
    14.09-2016
    Saat
    17:17
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale

NESLİİ

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: ha_kan Mesajı Gör
    Merhaba arkadaşım ben bu gün Erzurum'a evraklarımı teslim ettim merak ettiğin birşey varsa bana sor yardımcı olayım ben ayrıca Allah razı olsun Erzurum'da çalışanların hepsi de çok iyi ve baya yardımcı oldular ayrıca hangi ile atandın sen ???
    Teşekkür ederim, bende güvenlik soruşturma formunun en alt kısmındaki onaylayan memur kısmını soracaktim. Nufustanmi onaylatiyoruz? Şimdilik boş duruyor. dün tamamladım evrakları hepsi hazır artık yarın uçuyorum erzuruma. Ardahan a atandim.

ha_kan

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: NESLİİ Mesajı Gör
    Teşekkür ederim, bende güvenlik soruşturma formunun en alt kısmındaki onaylayan memur kısmını soracaktim. Nufustanmi onaylatiyoruz? Şimdilik boş duruyor. dün tamamladım evrakları hepsi hazır artık yarın uçuyorum erzuruma. Ardahan a atandim.
    Hayırlı olsun ben dün gittim bahsettiğin formu kendileri bilgisayardan doldurdular baya da yardımcı oldular sıkıntı yapma bence sadece diğer evrakların tam olsun gerisine orada yardımcı olurlar....

Üye
    NESLİİ Avatarı

Gerçek Adı
    NESLİHAN
    Son Giriş
    14.09-2016
    Saat
    17:17
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale

NESLİİ

Tamam çok teşekkürler sizede Hayırlı olsun.

fringe

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: veysellabvettek Mesajı Gör
    Arkadaşlar ben de OGM ye atandım sayımız hayli fazla bir başlık altında buluşmamız daha doğru olur. Bilgileri burdan paylaşalım.
    şuan özel sektörde çalışıyorum.
    iş yerim evraklarımı hazırlamam v.s gibi durumlar için izin vermiyor.
    istifa et , git işini gücünü hallet diyorlar.
    memuriyete ne zaman başlayacağım da belli olmadığı için gözümü karartıp istifa edemiyorum.
    borcum var,3-5 ay borç ödenmemesi beni bitirir.
    ama bana izin vermeyen ve istifa et diyen müdürün çalışma saatleri aynen şöyle.

sabah 11 de gelir.
    öğleden sonra 4 te gider
    hiç ama hiç bir iş yapmaz..internetten film izler.
    cumartesi pazar tatil..ama bizim müdür cuma günleride gelmez.

ve bana işlerimi halletmem için izin vermiyor.
    istifa et diyor.

vayy be..ama istifa etmicem..son ana kadar çalışıcam.
    mecburum..

Üye
    hasan2025 Avatarı

Gerçek Adı
    hasan
    Son Giriş
    27.10-2016
    Saat
    18:52
    Yaşadığı Yer
    erzurum

hasan2025

@ha_kan eee başka dadaşlar diyarı yok. kardeşim memleketimin insanı iyidir.

ha_kan

@hasan2025

Vallah Allah razı olsun herkes yardımcı oldu açıkcası sadece orman bölge müdürlüğü için demedim şehirde de tanımadığım insanlar yardımcı oldu baya bi rabbim herkesin gönlüne göre versin...

İstifa konusu için arkadaş bana dedikleri şey 23 eylüle kadar bölge müdürlükleri evrakları kendi bünyelerinde toplayacak daha sonra da Ankara genel müdürlüğe evrakları yollayacaklar genel müdürlükte 5 ve 10 gün arası atama işlerini halledip bölge müdürlüklerine yazı ve memur adaylarına tebligat gönderecek ve memur adayları işe başlayacak yani tahmini en geç ekim ayı ortasında işe başlanır bölge müdürlüğünden bana böyle bilgi verdiler bence siz de evrak işlerini halledip bir an önce bölge müdürlüğüne ulaştırın alacağınız en fazla yarım ay maaş olur ama öte yandan gelecek ay memur olarak başlayacaksınız ve ekim onbeş te bir maaş alacaksınız yani özel sektördeki gibi çalıştıktan sonra maaş almayacaksınız başlamadan bir maaş alacaksınız sanırım bu sizi borç manasında rahatlatmaya yetecektir....

Üye
    hasan2025 Avatarı

Gerçek Adı
    hasan
    Son Giriş
    27.10-2016
    Saat
    18:52
    Yaşadığı Yer
    erzurum

hasan2025

aslında pek borcla alakası yok. hani 1-2 ay surecekse bos durup ne yapacagım calısırım dedim. sen nereye atanmıstın.

fringe

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @ha_kan

Adaş benim adımda hakan,

sen nereye atandın. Atandığın yerde kiralar nasıl,baktın mı hiç? Ev olayını ne yapacaksın? Acaba lojman verirler mi? Yada ilk gidişimizde pansiyonda kalırız sonrada ucuz bi ev bulmaya bakarız..eşya yok bişey yok..ufff.

Sayfa 19 / 44 İlkİlk ... 915161718192021222329 ... SonSon