Sayfa 18 / 44 İlkİlk ... 814151617181920212228 ... SonSon
Toplam 651 mesajın 256-270 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    salih1453salih Avatarı

Gerçek Adı
    salih
    Son Giriş
    01.11-2016
    Saat
    11:36
    Yaşadığı Yer
    istanbul

salih1453salih

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben raporu aldığım hastaneden aslı gibidir yaptırmıştım illa noter onaylı mı olması lazım?

Serdar Karacadağ

Belgeleri teslim ettiğimiz gün resmi olarak başlamış oluyor muyuz?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üye
    nani67 Avatarı

Son Giriş
    05.11-2016
    Saat
    01:02
    Yaşadığı Yer
    ZONGULDAK

nani67

Noter onaylı olması lazım ama hastane onayını kabul edebilirler ben diplomayı onaylattım noterde.

efsane_3519

Arkadaşlar bende kronik olarak seker tansiyon kolestrol var işitme kaybı ve gözde makulapati yani her iki gözde kist var memur olarak genek olarak nasıl bir is verebilirler masabaşı olma durumu nedir??

Üye
    savasyildiz Avatarı

Gerçek Adı
    savaş yıldız
    Son Giriş
    15.11-2016
    Saat
    00:33
    Yaşadığı Yer
    istambul

savasyildiz

e devlet üzerinden sabıka kaydı meselesi ne oldu ? kimisi olur kimisi olmaz dedi
    bide güvenlik araştırması formu hariç geri kalan evrakları elle doldurdum sıkıntı olmaz ins.

bu arada istanbul ogm ye gittim sırf başvurmaya gelen arkadaslar olur en azından işleyişi görürüm diye
    ben bileciğe yerleştirildim ama evrak konusunda sizlerden yardım almaya geldim dedim
    istifa dilekçesi güvenlik araştırması formu harcırah bilmem ne şu 4 dosya varya bize yabancı gelen
    onları sıkıntı yapma bizler burda doldurmada yardımcı oluyoruz gittiniz yerdeki arkadaslarda yardımcı olurlar dediler.
    bu arada en çok engelli alımını yapan kurum ogm galiba
    istanbul ogm de tesadüf 5 memurla ayrı ayrı sohbet ettim hepside engelli olduğunu belirttiler

ama açık konusuyum hiç yardım eden olmadı hepsi olur yaaa modunda geçiştirdiler beni. evraklar elimde birisi bile demedi şunlara bakıyım diye

arabayla bi buçuk saat kuruma yardırdım bide

@efsane_3519

kardeş istanbul ogm de bi hanfendi gördüm görme kaybı varmıs kendisi söyledi
    evrak işlerindeydi arşiv odası vs. bilgisayar başında değil
    tahminimce gözünü yormak istemiyolar demekki hanfendinin. sen canını sıkma amirlerde vicdanıyla hareket edicektir ins emin ol

Salmanctr

Mrb arkadaslar size bir sorum olacak yanitlarsaniz sevinirim. Benim engelli raporunun asli var ama Fotokopi olarak noterden tasdiklemedim aslini versem bir sorun olur mu

Üye
    hasan2025 Avatarı

Gerçek Adı
    hasan
    Son Giriş
    27.10-2016
    Saat
    18:52
    Yaşadığı Yer
    erzurum

hasan2025

arkadaslar ogm ye evraklari teslim edenler ksc gun sonra baslarsiniz dediler.

Üye
    Cebep Avatarı

Gerçek Adı
    Jk
    Son Giriş
    09.11-2016
    Saat
    08:42
    Yaşadığı Yer
    Ankara

Cebep

Yarın OGM'ye başvuracak olanlardan bir kaç sorunun cevabını öğrenmelerini rica ediyorum.

1) Rapor ve diplomanın aslını bizden alacaklar mı? Eğer alacaklarsa, bunların noter onaylı tasdiğini kabul ediyorlar mı?

2) Cumhuriyet savcılığı iyi hal belgesi, e-devlet üzerinden aldığımız sabıka kaydı olarak kabul ediliyor mu? Yoksa bizzat savcılığa mı başvurmalıyız?

3) İşe başlama tarihimiz ne olacak?

Üye
    bartın Avatarı

Son Giriş
    23.11-2016
    Saat
    22:31
    Yaşadığı Yer
    Bartın

bartın

1- hem raporun hem okul diplomasının aslını benden aldılar
    2-iyi hal belgesi askerlik durum belgesi e devlet şifreniz yoksa postaneden e devlet şifresi alıp e devlet ten çıktı alın yeterli savcılığa nede askerlik şubesine gitmenize gerek yok
    3-lojman konusunda bişi demediler bende sormadım atanacağımız bölge müdürlüğüne soracaz bunuda ev tutmadan önce
    4-raporların aslını vermek istemeyenler noter tasdiki yapıp çıkarsın dosyaya ilave etsin eğerki aslı şart derlerse o zaman aslını verirsiniz
    ben aslını verdim lazım olursa ilerde gider alırım onlardan
    5-sadece güvenlik soruşturması belgesi pc den yazdım diğerleri kalemle ama kimse fazla takılmasın gideceğiniz merkez bölge müdürlüğü personel memurları size yardımcı olmak zorundalar eksik varsa yada hata orada tamamlanır siz yeterki istenen evrakları getirin oraya
    6- bana şu zamanda başlarsın diye söylemediler telefondan arayacaklarını söylediler sadece aylarca bekleteceklerinide sanmıyorum
    7-bazı arkadaşlar engel durumundan dolayı telaş etmesinler engel durumumuza aykırı iş kimse bize veremez yönetmelikte böyle hizmetli bile olsak bu aynı memurda olsak bu aynı herkesin özel durumuna göre iş verilmesi gerekiyor
    8- evrak verme işini bayramdan sonraya bırakmayın olurya reelde ters giden bişi olur son güne denk gelir sıkıntı olur vs

Üye
    Mavim@ Avatarı

Son Giriş
    05.12-2016
    Saat
    22:30
    Yaşadığı Yer
    istanbul

Mavim@

Balıkesir orman genel müdürlüğünü aradım
    sicil No derce kademe kısımları nasıl doldurayım dedim. boş bırakın dediler.
    bayramdan sonra gelirsek sorun olur mu dedim. olmaz dediler.
    ne zaman iş başı yapabilirim dedim. ekimden önce iş başı olmaz dedi.
    şu an özel sektörde çalıştığım için
    Ben de bayramdan sonraya bıraktım

herkese hayırlı olsun..

Üye
    emirhan38 Avatarı

Gerçek Adı
    emirhan
    Son Giriş
    07.12-2016
    Saat
    17:30
    Yaşadığı Yer
    marmaris

emirhan38

Sağlık Kurulu Raporu aslı ve iki adet fotokopisi (Özürlülük Ölçütü, Sınıflandırması ve Özürlülere Verilecek Sağlık Kurulu Raporları Hakkında Yönetmelikle belirlenen sağlık kuruluşlarından alınacak.) ben burayı anlamadım yeni rapomu alacağız sağlık kuruluşundan

Üye
    uakça Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    22:07
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

uakça

@emirhan38 Yok kardeş, elindeki engelli raporundan bahsediyor onun aslını yada noter onaylı fotokopisini vereceksin.

Üye
    NESLİİ Avatarı

Gerçek Adı
    NESLİHAN
    Son Giriş
    14.09-2016
    Saat
    17:17
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale

NESLİİ

Arkadaşlar,
    Atandığm ilin bağlı olduğu Erzurum Orman Bölge Mudurlugune mail atarak. Birkaç evrak hakkında bilgi istedim. Çünkü okuduklarımizdan anladigim kadarıyla heryer farklı uyguluyor.
    Örneğin "adlı sicil kaydı e-devlet çıktısı kabul ediliyormu ?" Gibi basit birkaç soru yazmıştım. Aldığım cevap ilginç geldi.

"Sayın .....evraklar hakkıda bilgi edinmeyi Orman Genel Müdürlüğü Personel Dairesi Başkanlığından öğrenmeniz gerekir. Biz Bölge Müdürlüğü olarak her hangi bir bilgiye sahip değiliz gereken bilgiyi ordan temin etmeniz gerekir. bilgilerinize iyi günler dileriz. "

Teslim alacak oldukları evraklar hakkında bilgileri yoksa neye gore kontrol edecekler? Ankarayı aradığımda da teslim edilecek bölge mudurlugunu arayın diyorlar.

Üye
    nani67 Avatarı

Son Giriş
    05.11-2016
    Saat
    01:02
    Yaşadığı Yer
    ZONGULDAK

nani67

Evraklari teslim ettim raporun aslini aliyorlar.Tayin hakkinda ise asalet tasdik olunca tayin isteyebiliyormuşuz bizde 5 yil calisma sarti yok merak eden arkadaslar vardi.

Adli sicil kaydi e-devlet'ten alin kabul ediliyor

Üye
    sinantuncer Avatarı

Gerçek Adı
    sinan tuncer
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:44
    Yaşadığı Yer
    ordu

sinantuncer

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ordu mesudiye ogm ye ya da orduya giresuna atanan arkadaşlar giresuna beraber gidelim ??

Sayfa 18 / 44 İlkİlk ... 814151617181920212228 ... SonSon