Sayfa 15 / 44 İlkİlk ... 511121314151617181925 ... SonSon
Toplam 651 mesajın 211-225 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    veysellabvettek Avatarı

Son Giriş
    03.12-2016
    Saat
    21:56
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır

veysellabvettek

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @fringe valla kardeşim konuştum güvenlik soruşturması dışında elle doldurabilirsiniz diyor.

Üye
    EnemyHunter Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:23
    Yaşadığı Yer
    Antalya

EnemyHunter

@veysellabvettek Cumhuriyet savcılığı iyi hal belgesi için e-devlet adli sicil kaydı yeterli oluyor mu onuda sordun mu ?

Üye
    veysellabvettek Avatarı

Son Giriş
    03.12-2016
    Saat
    21:56
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır

veysellabvettek

@EnemyHunter

Yok sicil kaydını savcılıktan alman lazım

Üye
    fringe Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:18
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL

fringe

@veysellabvettek

ogm hani en altta ekte bir liste yayınlamış..evrakları nereye teslim etmemiz gerekiyor diye..o listede edirneyi istanbul ogm bölge müdürlüğüne bağlamış.

istanbul ogm bölge müdürlüğüne mail attım ogm web sitesinde edirne keşan ogm yi size bağlı göstermiş..evrakları sizemi teslim edeceğim diye.

attıkları cevap şu: hayır edirne keşan ogm, çanakkale ogm bölge müdürlüğüne bağlıdır..evraklarınızı oraya teslim edeceksiniz diyorlar.

bu ne şimdi? yemin ediyorum sıkıntıdan başım ağrıyor.

Üye
    EnemyHunter Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:23
    Yaşadığı Yer
    Antalya

EnemyHunter

Evraklarını tamamlayıp teslim eden varsa bizimle paylaşsın başka türlü olmayacak yoksa

Üye
    fringe Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL

fringe

@EnemyHunter

bendeki durumda bu şuan:

ogm hani en altta ekte bir liste yayınlamış..evrakları nereye teslim etmemiz gerekiyor diye..o listede edirneyi istanbul ogm bölge müdürlüğüne bağlamış.

istanbul ogm bölge müdürlüğüne mail attım ogm web sitesinde edirne keşan ogm yi size bağlı göstermiş..evrakları sizemi teslim edeceğim diye.

attıkları cevap şu: hayır edirne keşan ogm, çanakkale ogm bölge müdürlüğüne bağlıdır..evraklarınızı oraya teslim edeceksiniz diyorlar.

bu ne şimdi? yemin ediyorum sıkıntıdan başım ağrıyor.

Üye
    NESLİİ Avatarı

Gerçek Adı
    NESLİHAN
    Son Giriş
    14.09-2016
    Saat
    17:17
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale

NESLİİ

Keşan orman işletme müdürlüğü, resmi sayfada da Çanakkale orman bölge mudurlugune dahil gorunuyor.
    Fakat Edirne dahil değil.
    OGM yayınladığı listede illere göre bağlı olduğu kurumları vermiş. O yüzden bence listeye göre hareket etmek gerekli.
    Tahminen soyluyorum İstanbul bölge, Edirne genel, Keşan işletme mudurlugune aktarilacaksinuz. Telefona cevap verenleri ben artık çok dikkate almiyorum.
    İş konusunda Keşan Çanakkalede takip ediliyor olabilir kesin. Ama basvurudaki listede İstanbul demisse öyledir.

Üye
    fringe Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL

fringe

@NESLİİ

yani listede il bazında edirne istanbula bağlı evet..o şekilde yayınlamış..ilçe belirtilmemiş..hangi ilçe nereye bağlıdır diye.

garanti olsun diye istanbul ogm bölge müdürlüğüne mail attım.

cevapları şu keşan ogm çanakkale bölge müdürlüğüne bağlı..bu yüzden evraklarınızı çanakkale ogm bölge müdürlüğüne elden teslim edeceksiniz..

kafamı karıştırdılar.

iyi ama ilçe önemli olsaydı ogm genel müdürlüğü ilçe ilçe şu şuraya bağlıdır der ve ona göre liste yayınlardı değil mi?
    ama genel müdürlük il il liste yayınlamış ve edirneyi istanbula bağlamış.

sence ben ne yapayım şimdi?

Üye
    NESLİİ Avatarı

Gerçek Adı
    NESLİHAN
    Son Giriş
    14.09-2016
    Saat
    17:17
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale

NESLİİ

Aynen arkadaşım, bende il il ayırdıkları için İstanbul doğru.
    ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜKLERİ

Burada da gorunuyor.. demekki önce ile aktarılacak sonra ilçeden işlem görecek.

Keşan Çanakkalede bağlı oda doğru.
    Orman İşletme Müdürlüklerimiz

Ben olsam Ankara ogm yi arayıp oraya sorardım. Siz muhtemelen önce istanbula gideceksiniz sonra Çanakkalede. Sacma sapan işler.

efsane_3519

Merhaba arkadaşlar

Bilgi için aktarıyorum

Az önce boli orman bölge müdürlüğünü aradım
    Evraklarının hepsinin aslını alacaklar bilginiz olsun herkes noter tasdiki yaptırıp öyle götürsün derim çünkü adam hepsinin raporun aslını diplomanın aslini askerlik belgesi vs. Aslını alacaklar haberiniz olsun

Bir de bu bilgisayar çıktılarının tamamı bilgisayarda veya daktilo doldurulup öyle götürülecek sakin elle yazmayın kabul etmiyorlarmış haberiniz olsun

Atama başvuru formu nu da bilgisayardan doldurup daire sicil nosu boş kalacak şekilde doldurulacakmis

Cumhuriyet savciligindan alınacak iyi hal belgesi temiz kağıdı ile aynı bunu da direk cumhuriyet başsavcılığından müraacat ederek ıslak imzalı olarak kabul ediyorlar bilginize

Üye
    salih1453salih Avatarı

Gerçek Adı
    salih
    Son Giriş
    01.11-2016
    Saat
    11:36
    Yaşadığı Yer
    istanbul

salih1453salih

Az önce gideceğim yerle görüştüm.
    Onlara daha yazı gelmemiş size de yazı gelmeden evrakları getirmeyin işleme alamayız dedi

Üye
    nani67 Avatarı

Son Giriş
    05.11-2016
    Saat
    01:02
    Yaşadığı Yer
    ZONGULDAK

nani67

Arkadaşlar öğrenim bilgilerini nasıl dolduracağız bende hata veriyor ogm'nin sitesindeki başvuru formunda...

Üye
    salih1453salih Avatarı

Gerçek Adı
    salih
    Son Giriş
    01.11-2016
    Saat
    11:36
    Yaşadığı Yer
    istanbul

salih1453salih

Efsane arkadaş bende sordum askerlik ve sicil kaydı için e devletten olur dedi

özgetombak

arkadaşlar bişey sormak istiyorum bu harcırah beyannamesi ve mal bildirmi nasıl doldurulacak ben hiç bir şey anlamadım.Birde Güvenlik arşiv araştırması formunda en son çalıştığı yer yazıyor şimdi ben hala çalışıyorum istifa etmedim yazmalı mıyım eğer yazmalıysamda tarihten tarihe kısmını nasıl doldurcam

efsane_3519

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @salih1453salih

Walla bolu bana olmaz dedi bilmiyorum bunların hepsi birbirinden ayrı mı ya

Sayfa 15 / 44 İlkİlk ... 511121314151617181925 ... SonSon