Sayfa 14 / 44 İlkİlk ... 410111213141516171824 ... SonSon
Toplam 651 mesajın 196-210 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Texas10 Avatarı

Son Giriş
    03.09-2016
    Saat
    13:16
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir

Texas10

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba Arkadaşlar benim elimde diploma yok mezuniyet belgem var onuda yeni aldım sıkıntı olur mu

Üye
    EnemyHunter Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan
    Son Giriş
    04.12-2016
    Saat
    21:49
    Yaşadığı Yer
    Antalya

EnemyHunter

@fringe Bende elden dolduruyorum bu Cumhuriyet savcılığı iyi hal belgesi e devlet adil sicil kaydı yeterli mi onun dışında güvenlik araştırma formunun en aşasında nüfus bilgilerini onaylayacak olan kişi evrakları teslim edeceğimiz komisyon mu ? Ayrıyeten sicil numarası yazın yer nasıl olacak

fringe

@EnemyHunter

BENDE TAM OLARAK SENİN ANLAMADIĞIN BU İKİ NOKTAYI ANLAMADIM.
    1.Cumhuriyet savcılığı iyi hal belgesi= e devlet adil sicil kaydı . BU İKİSİ AYNI MI?
    2.Güvenlik araştırma formunun en aşağısında nüfus bilgilerini onaylayacak olan kişi, evrakları teslim edeceğimiz komisyon mu ? bunu kim onaylayacak..

Üye
    ilhanugur88 Avatarı

Gerçek Adı
    İLHAN UĞUR ODACI
    Son Giriş
    06.11-2016
    Saat
    02:14
    Yaşadığı Yer
    NEVŞEHİR

ilhanugur88

Üstad sıkıntı çıkabilir. Bence garantiye al diploman elinde olsun. Normal zamanda belki bir şekilde hallederler ama kritik durumda olduğumuz için kimse göze alamıyor. O yüzden evraklar tam olsun. Ayrıca diplomanın aslı diye belirtmişler zaten

Salmanctr

Arkadaslar evraklari ankaraya mi teslim ediyoruz

Üye
    Huseyingenc Avatarı

Gerçek Adı
    Hüseyin
    Son Giriş
    19.09-2016
    Saat
    22:18
    Yaşadığı Yer
    Ankara

Huseyingenc

arkadaşlar bi sorum olacak . benim raporumda kronik işaretli açıklama kısmında cp hastasıı yazıyo fakat sınava başvuru yaparken sisten ortopedik cp hastası olarak kabul ediyor dediler klavuzu okudum burdada öyle diyr benim şimdi aday başvuru forumuna hangisini yazmam gerek yardımcı olurmusunuz arada kaldım valla
    http://i.hizliresim.com/nErO9a.png
    http://i.hizliresim.com/rE9OvB.png

efsane_3519

Diplomanın ve raporun aslını alıyorlar mı yoksa sadece kontrol mü ediyorlar

fringe

1-Atama Başvuru Formu (02.09.2016 tarihinden itibaren http://basvur.ogm.gov.tr/hizmetenvanteri/ adresinden doldurularak çıktı alındıktan sonra ıslak imzalı bir şekilde teslim edilecektir.)

bu 1.numaradaki link açılmıyor.

Üye
    uNiQuE_54 Avatarı

Son Giriş
    02.12-2016
    Saat
    09:19
    Yaşadığı Yer
    Antalya

uNiQuE_54

Arkadaşlar Sağlık raporunuzun ve diplomanızın aslını verin yada aslı gibidir noterce onaylatın, ama bana sorarsanız asılları verin çünkü size lazım olmaz olsada dosyanızda duruyor lazım olunca alırsınız..
    Sabıka kaydınız edevletten olur diye düşünüyorum ama siz yinede kurum personel şubesine sorun.
    Ayrıca bu evrakları hangi ile atamanız çıktıysa o bölge müdürlüğüne elden teslim edin.

Aşağıdaki evrakları biz işe girince kurumda doldurmuşduk. (kurum sicil no kurumdan verilecek size)

8-Harcırah Beyannamesi (2 Adet) ( EK-1)

9-Gizli Ölüm Beyannamesi (2 adet) ( EK-2)

10-Güv.Sor.ve Arş.Ar.For. (3 adet) (EK-3)

11-İstifa dilekçesi (2 adet) (EK-4)

(Memuriyete atanmasına mani bir hali çıktığında işleme konulmak üzere)

12-Mal bildirim beyannamesi (2 adet) (EK-5)

Salmanctr

Arkadaslar evraklari ankaraya mi teslim ediyoruz

fringe

@uNiQuE_54 @efsane_3519 @Salmanctr @Texas10

1-Atama Başvuru Formu (02.09.2016 tarihinden itibaren http://basvur.ogm.gov.tr/hizmetenvanteri/ adresinden doldurularak çıktı alındıktan sonra ıslak imzalı bir şekilde teslim edilecektir.)

bu 1.numaradaki link açılmıyor.

Üye
    emirhan38 Avatarı

Gerçek Adı
    emirhan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:15
    Yaşadığı Yer
    marmaris

emirhan38

arkadaslar ogm görüştüm adli sicil kaydı ve askerlik durum belgesini yeni tarihli istiyorlar yani kurumlardan alacağız

ayrıca sicil numarası yok dedim orayı boş bırakın dedi

Üye
    veysellabvettek Avatarı

Son Giriş
    03.12-2016
    Saat
    21:56
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır

veysellabvettek

Ogm ile görüştüm güvenlik soruşturması dışında ki belgeleri elle doldurabiliriz

fringe

@veysellabvettek

ya bende bunu anlayamıyorum...ogm nin açıklamalarında belgeler bilgisayarda doldurulacaktır,el ile doldurulmayacaktır gibi bir ibare yok veya bunun tam tersine bir ibare de yok..

buda demek oluyorki isteyen belgeleri elle doldurur isteyen bilgisayardan doldurur.
    çünkü ogm nin sitesinde bu konuda bir açıklama yok.

Üye
    NESLİİ Avatarı

Gerçek Adı
    NESLİHAN
    Son Giriş
    14.09-2016
    Saat
    17:17
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale

NESLİİ

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Aslında herşeyi çok açık yazmışlar, panik yapmadan dikkatli okuyalım arkadaşlar.
    1. Link bugün açıldı kayıt olup doldurabilirsiniz.
    2. Evraklarda sizinle ilgili olan kısımları doldurun. bilmediklerinizi ya da sizinle ilgili olmayanları boş bırakın . Önemli olan bu formları istedikleri sayıda ve gerekli bilgilerinizi doldurmuş imzalı şekilde getirmeniz.
    3. Sağlık raporunun aslını ve fotokopileri istemişler. Yinede noter onaylı yaptırın Anlasalar bile size kalır başka bir yerde gerekirse kullanırsınız.
    4. Mezuniyet belgesinin aslı ve ya noter onaylı sureti demişler. Bence noter onaylı yaptırın aslı yine sizde kalsın. Fotokopisini koymayida unutmayın.
    5. Yazmışlar zaten evraklar atandiginiz ilin bağlı olduğu bölge mudurlugune elden teslim edilecek. Liste ekte var.
    6. Yapabiliyorsaniz evraklar pcde doldurun sığdırmak daha kolay oluyor ve 2 tane 3 tane yazmak zorunda kalmazsiniz. Yapamiyorsaniz okunaklı şekilde yazın kayıtlara geçerken yanlışlık olmasın nasıl başlarsa öyle gider sonra ugrasirsiniz.

Sayfa 14 / 44 İlkİlk ... 410111213141516171824 ... SonSon