Sayfa 5 / 37 İlkİlk 12345678915 ... SonSon
Toplam 552 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

PARSTURKUAZ Türkiye kamu hastaneleri kurumu hatay birliği

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    TKHK na atanan arkadaşlar öncelikle Hayırlı olsun yeni hayatınız da başarılar.
    Malumunuz tercih sonuçları açıklandı ve atandigimiz kurumun resmi internet sitesinden gerekli evrakların açıklanmasi beklemekteyiz kurumu arayip bilgi sahibi olan arkadaşlar var mı ?

Üye
    forevergs Avatarı

Gerçek Adı
    kadir
    Son Giriş
    11.10-2016
    Saat
    18:15
    Yaşadığı Yer
    Sakarya

forevergs

Evet ben 2 gun boyunca aradim bi turlu bilgi alamadm en sonunda bilgiyi bugun aldim eger yarin liste aciklanmazsa en gec haftaya kadar aciklarz dediler yani sonuc gene beklemek hayirlisi artk bu arada siz nereye atandnz

PARSTURKUAZ

Ben de görüştüm süreç güncel olaylar ve bayram dolayısıyla uzar dedi memur liste açıklanır evrak teslimi soruşturma cagrilma baya bir uzun sürebilir Ben Hatay TKHK atandim önlisans 84.5 ile memur olarak siz ?

Üye
    forevergs Avatarı

Gerçek Adı
    kadir
    Son Giriş
    11.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sakarya

forevergs

Hayirlisi napalin bekleyecz bende 83 puanla agriya atandim onlisans duz memurlk sizinde duz memurlukmu

PARSTURKUAZ

Evet düz memur normalde muhasebe ve vergi uygulamaları mezunuyum fakat memleketim de kalmak istedim farklı şehir yazmadım

Üye
    forevergs Avatarı

Gerçek Adı
    kadir
    Son Giriş
    11.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sakarya

forevergs

Hayirli olsun insallah goreve de en kisa zamanda baslariz

Üye
    clmapo Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:25
    Yaşadığı Yer
    adıyaman

clmapo

Neden kurum daha yayinlamadi evraklari ?
    Haftaya yayinlarsa eger bize kac gun sure taniyacak ki haftaya cumadan sonra bayram tatili var.

Büyükustaerdogan

Her hangi bir gelişme olduğunda burafan paylaşırsanız çok iyi olur. Teşekkürler

PARSTURKUAZ

Bu gün saat 17:00 a kadar açıklanması bekleniyor

Üye
    clmapo Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:25
    Yaşadığı Yer
    adıyaman

clmapo

Hadi bugün aciklandi varsayalim veya bugün degilde pazartesi yayimlandi diyelim bize kac gün süre verecekler ki ?

Büyükustaerdogan

Evet bu da bi sorun 1 hafta da gerekli olanları hazrlayabilecek miyiz süre kısıtlı bence kurban bayramı da araya girince işler biraz zorlaşacak

Radtek21

Ne kadar ağır işliyor süreç ya. 10 gün oldu sonuçlar açıklandı, hala evraklar bile istenmemis. Normalde iki üç günde evraklar istenilirdi. Bu gidişle atamamiz kasımı bulur

Üye
    mutineer901 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:48
    Yaşadığı Yer
    Konya/Ankara

mutineer901

Atanan aradaşlara hayırlı olsun. İstenilen evraklar TKHK | Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu sitesinden duyurular kısmından ilan edilir. Evrakları bulunduğunuz ilin veya bölgenin kamu hastaneleri birliği genel sekreterliğine verirsiniz. Sekreterlik bütün evrakları topladıktan sonra Ankaraya götürür. Ankara'da kaydınız yapıldıktan sonra atandığınız ile durum bildirilir. Sizi ararlar ve şu güne kadar gelip başlayın derler. Yapacağınız şey genel sekreterliğe evakları teslim ettikten sonra KİŞİ ZİMMET SORGULAMA bu adresten durumunuzu kontrol etmek. Google'dan Çkys zimmet dye sorgulatırsanız çıkar. İsminiz buraya düştüğünde 15 gün içerisinde gidip işe başlamanız gerekir.

Tayin isteyenler kuruma başlangıcını yaptığı gün dilekçe ile tayin isteyebilir bunun bir sınırlaması yok. Bir dilekçe ile sağlık raporunuzu ve ikametgah belgenizi personel özlük birimine verin muhtemelen 10-15 gün içinde tayininiz çıkar.

Kahvegokkusagi

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Başkanlığına ,İstanbul anadolu yakına aestezi teknikeri olarak yerleştim☺☺☺

muamma58

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @mutineer901 kardeş atandığımız ilin neresinde göreve başlayacağımız ne zaman belli olur. Mülakata ne zaman gireriz.

Sayfa 5 / 37 İlkİlk 12345678915 ... SonSon

Başlığın Etiketleri