1-4 Aralık 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Fuarı
Sayfa 34 / 37 İlkİlk ... 243031323334353637 SonSon
Toplam 550 mesajın 496-510 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

rambellek

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    valla ben en son dün ankara tkhk gittim.dedimki soruşturma formunu verdim hemen inceleme başlar mı yoksa belirli tarihe kadar beklenir mi dedim .kurum başkanının insitiyafinded dedi.ister herkesi toptan yada tektek evrak soruşturması yapılır dedi ama ben kafadan ocak ayına kadar beklemeyi göze aldım.çünkü 15 gün sonra deyip olmayınca moralim bozuluyor.ayrıca 31 ekimde kurumdaydım bana o gün soruşturma yapılacak 15 gün sonra yokla dediler.ama 15 gün sonra daha evrakları yeni verdik.ordaki insanlarda elinden geldiğince yardımcı olmaya çalıştı.onlarda bana iyi haber vermek ister mutlu olmayı ister elbet.ben haftada 1 ankaraya gidecem.zaten ankara tedaviye gidiyom.oradanda yoklarım.merkezden duyduklarımı buraya yazarım inşallah.

Üye
    SARUHAN BEY Avatarı

Gerçek Adı
    MeTeHaN YILMAZ
    Son Giriş
    01.12-2016
    Saat
    01:12
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

SARUHAN BEY

@ rambellek @ verdiğin bilgiler için teşekkürler.merakla bekliyoruz inşallah uzatmalar daha fazla...

Büyükustaerdogan

Bu güvenlik soruşturmasından öne bimer e şikayet de bulunmuştum cevap geldi

Başvurunuz incelenmiştir.

676 sayılı KHK'nin 74 maddesi ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun Devlet Memurluğuna alınacaklarda aranan genel şartları belirten 48. maddesine eklenen "Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak" hükmü ile Devlet Memuru olabilmek için adayların güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırmasının yapılması gerekmekte olup anılan hüküm gereği güvenlik soruşturmanız ve/veya arşiv araştırmanız yapıldıktan sonra tayin işlemleriniz değerlendirilebilecektir.

Bilgilerinizi rica ederim.

Üye
    SARUHAN BEY Avatarı

Gerçek Adı
    MeTeHaN YILMAZ
    Son Giriş
    01.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

SARUHAN BEY

Arkadaşlar bu güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması çok mu sürer,yani süreci nasıldır,çok bekler miyiz ???

Üye
    tuzicmefaus Avatarı

Gerçek Adı
    korkmaz
    Son Giriş
    20.11-2016
    Saat
    15:05
    Yaşadığı Yer
    kocaeli

tuzicmefaus

arkadaşlar bu guvenlik soruşturması olayı nedir

Üye
    Ozz Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:01
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Ozz

İşgüzarlık bu yapılan ve işlerini savsaklayan memurların halt yemesi bugüne kadar tatil günlerini hesaplamak yerine işkerini yapsalardı bizler şimdi bu durumda olmazdık dahası var yalakalık olsun diye bizide soruşturmaya alan kurum başkanı denilen varlık insiyatif kullanma hakkına sahip deniliyor milletin ekmeğiyle oynuyor ve sadist olduğuna inanıyorum ben bu adamın zevk alıyor kesinlikle topluca allah belalarını versin

Üye
    SARUHAN BEY Avatarı

Gerçek Adı
    MeTeHaN YILMAZ
    Son Giriş
    01.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

SARUHAN BEY

Merhaba arkadaşlar nasılsınız, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formunu gönderdiniz mi ve bi haber alan-soran yok mu ??beklemek sinir bozuyor artık gerçekten...

Suskun Mutsuz Umutlu

kaç puanla kazandınız

Üye
    emre10 Avatarı

Gerçek Adı
    emre 10
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:57
    Yaşadığı Yer
    bursa

emre10

80 puanla sosyal çalışmacı olarak atandım

Üye
    SARUHAN BEY Avatarı

Gerçek Adı
    MeTeHaN YILMAZ
    Son Giriş
    01.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

SARUHAN BEY

Arkadaşlar İsimlerin zimmete düşmesi konusunda bi haber alan yok mu, aylar geçti...??

Üye
    mehmet_ea Avatarı

Gerçek Adı
    Ismet
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:13
    Yaşadığı Yer
    Istanbul

mehmet_ea

Tkhk ana merkeze gittim.formu verdim.guvenlik sorusturmadi 1 ayda surebilir 3 ayda dediler.ve bu arada normal saglik memuru atanacaklardan da istemisler .bir tane hemsireyle karsilastik.onlarla bizimki birleseceginden biraz uzun surebilir.uzun surmesi umru.da degil yeterki sorun cikmasin.zaten aralikt geldi engelli maasida alcaz.sorun yok benim icin

rambellek

arkadaşlar bir yanlışlık olmasın.güvenlik soruşturması formunu biz illerde bulunan kamu hastane genel sekreterliğine teslim ediyoruz.oradaki bir yetkili onaylayıp,imza tarih vs ,personel türüne göre(memur,hemşire,tekniker vs...)kargo,ups,veya aps ile tkhk başanlığına gönderecekler.hatta ben 11 kasımda teslim ederken,öğleden sonra zaten ankaraya gidecem ben göndereyim mi dedim.onlar hayır biz göndereceğiz dediler.zaten tkhk sitesindede bu şekil ilan edilmiştir.karıştırmayalım illerde bulunan tkhk il genel sekreterlikleridir.ankarada da bu sekreterliklerden 3 adet var.tkhk başkanlığı evrakların toplanıp ,atama kararlarının onaylandığı balgat ziayabey deki başkanlıktır.yani kimse bireysel elden teslim etmeyecek.ikametgahındaki sekreterlik güvenlik formunu teslim alıp onlar gönderecek.ayrıca güvenlik ve arşiv yönetmeliğine göre, güvenlik soruşturmaları en geç 60 gün,arşiv araştırması 30 gün içinde tamamlanır.yazıyor yönetmelikte herkese kolay gelsin.

Üye
    SARUHAN BEY Avatarı

Gerçek Adı
    MeTeHaN YILMAZ
    Son Giriş
    01.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

SARUHAN BEY

Bi haber alan yok mu arkadaşlar bu İsimlerin zimmete düşmesinden ???

Üye
    Huseyin6 Avatarı

Gerçek Adı
    Hüseyin
    Son Giriş
    27.11-2016
    Saat
    11:20
    Yaşadığı Yer
    Dünya

Huseyin6

Makine Teknikeri - Ankara

Üye
    eren_21 Avatarı

Son Giriş
    24.11-2016
    Saat
    21:36
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır

eren_21

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Selam arkadaslar bana bugun eve kagıt geldı raporumda calısamıyacagı ısler bostu onu ıstedıler benım gıbı olan var mı kımseden bırsey ıstendımı?

Sayfa 34 / 37 İlkİlk ... 243031323334353637 SonSon

Başlığın Etiketleri