1-4 Aralık 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Fuarı
Sayfa 25 / 37 İlkİlk ... 1521222324252627282935 ... SonSon
Toplam 550 mesajın 361-375 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    clmapo Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:40
    Yaşadığı Yer
    adıyaman

clmapo

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İstanbul a atananlar aranmiş. İstanbul iki bölge olduğu için. Tabi tahmin bu.

Üye
    Ozz Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:01
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Ozz

Beni bugün aradılar ankaradan istanbul avrupa nereyi istediğimi sordular söyledim zimmete ne zaman düşeceğini sordum belli değil dedi

Gülşah sarı

Biri 1.5 ay diyor, biri bu hafta diyor biri belli degil diyor. Sasirdim vallahi

Üye
    Jesterman Avatarı

Son Giriş
    30.11-2016
    Saat
    22:00
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir

Jesterman

Hemşire olarak atanan arkadaşlar sizde bi gelişme varmı hergün zimmeti takip ediyorum ben haberi ordan alacagız herhalde telefon ile arayıp gelin demezler herhalde

Büyükustaerdogan

Zimmete düşünce de bekletmezler inşAllah sağlık bakanlğına atanan bir arkadaşın ismi zimmete düşmüş kurumu aramış kurum bizim çkys de henüz görünmüyor bizde görününce sizi ararız demişler

feritalgac

Valla arkadaşlar hakikatten çok değişikyorumlar var fakat benim tahminin herkesin bağlı olduğukurum farklı olduğundan kaynaklanıyor diye tahmin ediyorum ben hemşire olarak atandım tkhk na bugün bekir arkadaşımızın verdiği haberde çok sevindim zimmete adı düşmüş ama o sağlık bakanlığına hatta ilsağlık müd. De işlemlerini halletmiş anladığım kadarıyla ... o heyecanla İzmirkuzey sekreterliğini aradım bi sonuç bulamadım bana 0312 705 10 00 noyu aramamı söyledi hemen aradım ama oradaki memur arkadaş kesin bellibir tarih veremiyoruz zimmete bakmaya devam edin dedi peki 1 ayı bulurmu diye sordum bilemiyorumbelki 1,5 ayı bile bulabilir dedi soruşturma sonrası belli olacak dedi valla beklemekten başka birşey gelmiyor yeni haberler alan olursa paylaşalım birde bu numarayıverdi aradım orayıda ama açan olmadı maalesef 0312 7051144 hepimiz için hayırlı haberler olsun inşallah...

Radtek21

Ya bu soruşturma sadece bizde mi böyle. MEB e atananlar falan hepsi işe başladı

Büyükustaerdogan

Durumu bugün bimere yazdım cevap bekliyorum herkes bimere şikayette bulunursa belki bi şeyler olur

PARSTURKUAZ

Çok şükür Ankara TKHK ile görüşebildim. Bayan memur engellik durumumu ve TCmi alarak sisteme baktı bir sıkıntı olmadığını cuma günü tekrar arayip bilgi almam gerektiğini söyledi. İnşallah Pazartesi başlarız

Radtek21

O mu söyledi pazartesi başlarsınız diye

anestezi4270

Parsturkuaz ne zmn konustun

PARSTURKUAZ

20 dakika önce görüştüm. Hayır o demedi ben zaten "inşallah" diyerek temennide bulundum. Bana Cuma günü tekrar aramami soyledi. Aradığım numara:0312 705 1144

Arayıp bilgi alan olursa burda paylaşsın lütfen.

Gülşah sarı

Bence o hicbsey bilmedigi icin oyle demistir.bence biz yeni yil memuruyuz arkadaslar

cagribekar

Yeni yıl geç olursa Kasım sonu artık en iyi ihtimalle

PARSTURKUAZ

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben ilgili memura sadece TC mi verdim bana atandigim kurumu ve kadromu söyledi bir şey bilmiyor diyerek karamsar olma oluyorsanda burdakilerin içini karartma boyaci küpü değil bu hemen batırıp çıkarıp olsun sen koskoca devlete aliniyorsun az sabret

Sayfa 25 / 37 İlkİlk ... 1521222324252627282935 ... SonSon

Başlığın Etiketleri