Sayfa 23 / 37 İlkİlk ... 1319202122232425262733 ... SonSon
Toplam 554 mesajın 331-345 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

Gülşah sarı

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaslar daha 1 ay olmadı evraklarımızı vereli, bugun Ordu kamu hastaneleri bırlıgıne gıttım. (Oldugum il) Adamı dedıgı su atamanızın durdurulması soz konusu degıl zaten kazandıgınız bısey bu sadece surec uzuyor, uzaması da ohal gerekcesıyle, herkes teker teker ıncelenıyor normal bu. Herkes rahat olsun bukadar bekledık bıraz daha beklerız yanı. Sıkıntı yapmayın.

cagribekar

Ya ohal le bile alakası yok aslında 2014 te aynı kuruma atanıp 20 eylülde evrak teslim edenlerde Kasım 15 te başladı normal süreç bu tabi biz her sene atanmadigimiz için bunu çok iyi bilemiyoruz
    Konu cagribekar tarafından değiştirilmiştir (19.10-2016 Saat 16:09 ).

Üye
    buraktuc Avatarı

Son Giriş
    08.12-2016
    Saat
    12:32
    Yaşadığı Yer
    trabzon

buraktuc

Ne ohali bi bu kurumami ohal geldi meb e atananlarinin saglik bakanligina atananlar belediyeye atananlar hepsi is basi yapti ohal sadece bu kurumami vuruyor ohal bi bu kurumumu etkiliyor bence sorumsuzluk bunlarin yaptigi tele bile cevap vermiyorlar budami ohal yada kesin bi tarih versinler bizde o tarihe kadar bekleyelim

Üye
    tuzicmefaus Avatarı

Gerçek Adı
    korkmaz
    Son Giriş
    07.12-2016
    Saat
    10:01
    Yaşadığı Yer
    kocaeli

tuzicmefaus

Az önce ankara kamu hastaneleri atama birimiyle telefonda gorustum gazeteci arkadaşım aracılıgıyla net olarak bilgi aldım bilgiyi aktaran kişi daha once atamalar konusunda guvenlik soruşturması olmadıgını ama bir kaç gun once iç işleri bakanlıgından gelen yazıyla atamalardan önce güvenlik soruşturması yapılcagını soyledi suan guvenlik soruşturması için bilgilerin emniyet genel mudurlugune gonderilmeye başladıgının bu surecin emniyet genel mudurlugunun yurutecegini bununda ne kadar surecegine dair bir bilgilerinin olmadıgını soyledi surecin sonunda emniyet genel mudurlugunden gelen guvenlik soruşturmasının sonucuna gore atamaların yapılacagını bildirdi.

Gülşah sarı

Valla adamın söyledıgı bu her kurum farklı sonucta kımse kabul etmıyosa kendınızı rahatsız etmeye devam edın cunku yapacagımız bsey yok. Bende 27 yasımdayım bende beklıyorum 1.5 senedır.

Üye
    tuzicmefaus Avatarı

Gerçek Adı
    korkmaz
    Son Giriş
    07.12-2016
    Saat
    10:01
    Yaşadığı Yer
    kocaeli

tuzicmefaus

ayrıca kendilerinin butun evrakları tamamladıklarını aslında iç işleri bakanlıgından yazı gelmemiş olsaydı en geç ekimin 20'si ne kadar atama işlemelerini açıklıyacaklarını belirti ama iç işleri bakanlıgından gelen guvenlik soruşturması yazısından sonra işlerin degiştiginden surecin artık kendi birimleri için tamamladıgının bundan sonrası için emniyet genel mudurlugunun yapacagı guvenlik soruşturmasının beklemek zorunda olduklarını soyledi

Bazı arkadaşlar merak etmiş ola bilir onuda acıklamak istiyorum içişleri bakanlıgından en son memur alımlarında guvenlik soruşturması yapılacagına dair yazı tkhk'muna gelmiş digerleri bu sureci olayın ilk basından itibaren baslatıkları için sanırım işlemleri daha hızlı ilerlemiş.

Üye
    sadi şirazi Avatarı

Son Giriş
    10.11-2016
    Saat
    16:15
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır

sadi şirazi

Peki güvenlik Soruşturması tahminen ne kadar sürer

daha ne kadar bekleyeceğiz

metinışık

güvenlik soruşturması yapıldığı söyleniyor.memuriyetden siyasi parti üyeliği sıkıntı çıkarırmı.istifamı etmeliyiz hemen.bilgisi olanlar yardım lütfen.arkadaşlar üye yapmışlar eskiden.

Gülşah sarı

Memur kimse siyasi partiye uye olamaz kural bu bence uyeligini iptal ettir

Üye
    Brt.34 Avatarı

Son Giriş
    24.10-2016
    Saat
    16:20
    Yaşadığı Yer
    Mersin

Brt.34

Arkadaslar az once ankara kamu hastaneleri birligini aradim adam telefona cvp veriyor sanki kavga edecekmis gibi cvp veriyor ben bilmiyorm ne zaman atamaniz olur diye bize birsey soylemiyorlar diyor sert bir dille. Ozaman haberi olan birini oturtun kardesim nasil bi kurum bu hicbirseyden haberleri yok

ares1924

Arkadaşlar hepimize geçmiş olsun mhk dan yeni çıktım evrakların incelemesinin bittiğini ancak güvenlik soruşturması nedeni ile emniyete verildiğini ve sonucun oradan geldikten açıklanacağı ve 3-3 hafta sonra tekrar bir sorun dediler. Yapacak birşey yok bekliycez.

Gülşah sarı

Sonucta yine istedikleri tarihte aciklayacaklar bastirmaniz sormaniz ustelemeniz ancak sizin sinirinizi bozdu sizi yordu bende bundan bahsediyordum iste gecmis olsun.

Radtek21

Öncelikle bilgi için teşekkür ederim arkadaşım. Anlamadığım konu Bir tek bizim mi güvenlik soruşturmamız var? İki ay oldu atanmışız. Sağlık bakanlığına atananlar görev başı yaptılar. Kim dedi 2-3 hafta daha sürer diye

ares1924

kamu hastaneleri kurumu doğrudan atama birimine sordum. Gayet samimi ve düzgün bir şekilde tek tek anlattı arkadaş sağolsun. evrakların inceleme işleri ve atama yazılarının hazırlandığı ancak ohal kapsamında alınan yeni kararlardan dolayı ve çsgk bakanlığının yeni aldığı karar nedeni ile sadece bizler değil tüm kamu personeli alımlarında detaylı güvenlik soruşturması istendiğini ve bu işlemi de emniyet istihbaratının yapacağını söyledi. Gerçi emniyette bu bilgileri mit ten isteyecek.3-4 hafta sonra tekrar uğrayarak bilgi alabilirsiniz dedi.Artık beklemekten başka yapacağımız birşey yok arkadaşım. Ben ankarada oturuyorum sonra tekrar gidip sorarım bilgi alınca da buradan paylaşırım. Selamlar.

Radtek21

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Teşekkür ederiz kardeşim inşallah en kısa zamanda herşey gönlümüzce olur

Sayfa 23 / 37 İlkİlk ... 1319202122232425262733 ... SonSon

Başlığın Etiketleri