Sayfa 21 / 37 İlkİlk ... 1117181920212223242531 ... SonSon
Toplam 553 mesajın 301-315 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

PARSTURKUAZ

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Aga bu zimmet sorgulama falan hikaye daha yeni göreve başlayacak personelin ne zimmet olacak Personel Bilgi Sistemi falan olsa tamam zimmet sorgulamadan daha çalışan personelin bilgisi yok

metinışık

arkadaşlar kamuya alımlar durdurulmuş inşaallah bizi etkilemez.3 yıldır çalıştığım işden ayrıldım 2 haftadır tkhk işe çağırmalarını bekliyoruz.
    tam bu ay sonu işe başlayacağız gibi duyumlar alırken bu alınan karar bize etkilemez inşaallah.

Üye
    emre10 Avatarı

Gerçek Adı
    emre 10
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:31
    Yaşadığı Yer
    bursa

emre10

bizi etkileyeceğini sanmam çünkü sağlık bakanlığı 2800 kişi alıyor öyle olsaydı bu alımları da dururlardı.

aselsu

Kadrolu atandıktan sonra kendi sağlığımızdan dolayı tayin istemek için bir yıl beklememiz mi gerekiyor

Büyükustaerdogan

Arkadaşlar her hangi bir gelişne var mı ?

Üye
    Ozz Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Ozz

Arkadaşlar yarın bu alımların durdurulmasıyla ilgili olarak arayıp bilgi edinmeye çalışalım

clmapo

Alımların durdurulmasının bizimle bir ilgisi olamaz. Mümkün değil böyle birşey yüzdük yüzdük kuyruğa geldik. Ki bu haberin bizimle ilgisi yok medyanın abartmasi çoğu sey

Üye
    Ozz Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Ozz

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: clmapo Mesajı Gör
    Alımların durdurulmasının bizimle bir ilgisi olamaz. Mümkün değil böyle birşey yüzdük yüzdük kuyruğa geldik. Ki bu haberin bizimle ilgisi yok medyanın abartmasi çoğu sey
    Haklısın ama öyle bir psikolojiye girdim ki kardeşim artık herşeyi bekler oldum sanki biri bana şaka yaptık rüya gördün ne atanması kardeşim demesinden korkuyorum bu kadar uzatılmaz normalde herşeyde bir hayır vardır bakalım

clmapo

@Ozz Bu uzun süren bekleyiş ister istemez insanı olumsuzluğa sürüklüyor. İçini ferah tut yakındır inşallah.

Üye
    eMeL_eMeL Avatarı

Gerçek Adı
    eMEL
    Son Giriş
    03.12-2016
    Saat
    21:23
    Yaşadığı Yer
    başKent

eMeL_eMeL

Atananları etkilemez arkadaşlar fakat sonraki alımların süresi biraz daha uzar belki..

Üye
    Ozz Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Ozz

İnşallah kardeşim

PARSTURKUAZ

TKHK Hatay birliği ile görüştüm atamalariniz 1,5-2 ay sürebilir diyor bu nasıl bir sistemdir ya

Radtek21

Şuandan itibaren mi iki ay sonra nasıl ya anlamadım bende hataya atAndim

Üye
    Ozz Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Ozz

Bende ankara denen gudubet yeri aradım defalarca ama telefona bakmadı adi şerefsizler sonrasında birliği aradım dedikleri şöyle bilmiyorum sanmıyorum tahmin etmiyorum gibi cevaplar bakanlığın elinde istediği zaman yapabilir belli olmaz falan dedi durum birlikler tarafından bilinmemekte hiç arayıp sormamak en iyisi saçma sapan bir bilgi kirliliği mevcut sövüp sayasın geldi tehlikeli olmaya başladım

PARSTURKUAZ

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Radtek21 Hayırlı olsun hangi kadroya atandin memleket neresi
    @Ozz aramayipta napalım kardeşim beklemek kadar illet bir şey var mı sende yaşıyosun elbet bir yerlerden bir şekilde bilgi almak zorundayız

Sayfa 21 / 37 İlkİlk ... 1117181920212223242531 ... SonSon

Başlığın Etiketleri