Sayfa 11 / 37 İlkİlk ... 78910111213141521 ... SonSon
Toplam 553 mesajın 151-165 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

ares1924

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    663 sayılı Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname ile yapılan düzenlemeler çerçevesinde "Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşları Sağlık Hizmetleri ve Yardımcı Sağlık Hizmetleri Sınıfı Dışı Personelin Yer Değişikliği Yönergesi'nin" atama işlemleri 11. Maddenin ( olağanüstü durumlarda yer değişikliği) 5. bendinde belirtilen “ Eşinin, çocuklarının, annesinin, babasının veya kardeşlerinden birinin ağır engelli olduğunu belgelendirenler, engelli yakınının ikamet ettiği yere, kendisinin engelli olması halinde talep ettiği yere ataması yapılır.” bu kısım tayin için dayanak madde ve sanırım dilekçeniz için yeterli olur arkadaşlar. Ayrıca tayin için dilekçemi atamamın yapıldığı Bolu'ya gidince oradan vereceğim. Ankara'da ataman yapılan yere vereceksin dilekçeni dediler evrakları teslim ederken. Bundan sonrası tatlı sabırla beklemek.

clmapo

Meb e atananlar haftaya isbasi yapacklarmis soylentiler oyle. İnsallah bizde ayin 15 ine kadar baslariz.

PARSTURKUAZ

Hangi bankadan hesap açılacak bilgisi olan var mı

cagribekar

Onu kurum söylüyor sırayla bankalara paylastiriyorlar galiba iş başı da Kasım ı bulur

PARSTURKUAZ

Ne yaptın Dayi ya ne kasimi ekimin on besine kadar göreve başlicaz inşallah

cagribekar

Benim bi yakınım da 2014 te eylülde atanıp kasımda iş başı yaptı ondan dedim

clmapo

İnsaallah en gec 15 i 20 si baslariz

cagribekar

Ama siz sorduysaniz de 10 15 Ekim gibi demişler ise onu bilemem

clmapo

Zaten sınav sonucu tercih sonucu yeterince uzadi. Umariz bu uzamaz fazla

cagribekar

Bir gelişme var mı işbaşı ile ilgili acaba

Radtek21

İsim zimmete düştükten sonra ne yapacağız?

cagribekar

Sizin zimmet düştü mü , nerden kontrol ediyorsunuz

Büyükustaerdogan

Bundan sonra kurrumun bize ulaşmasını mı bekleyecez

Radtek21

Hayır düşmedi henüz. Sağlık bakanlığı zimmet sorgulama yazıp sorgulata bilirsiniz. Zimmete isim düştükten sonra nasıl bir süreç işleyecek bilen var mı

Üye
    saglıkcı46 Avatarı

Son Giriş
    27.10-2016
    Saat
    11:43
    Yaşadığı Yer
    kahramanmaraş

saglıkcı46

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben sormuştum evrakları teslim ederken ayın 29 undan sonra zimmet sorgulamadan takip edin isminiz çıkarsa atandığınız ilin kamu hastaneleri kurumuyla iletişime geçin dediler

Sayfa 11 / 37 İlkİlk ... 78910111213141521 ... SonSon

Başlığın Etiketleri