Sayfa 19 / 21 İlkİlk ... 915161718192021 SonSon
Toplam 315 mesajın 271-285 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    jackass Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    17:02
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İstanbul Gelir İdaresi Başkanlığına yerleştirildim. Kurumu aradığımda internetten duyuru yapılır gib veya vergi dairesi sitesinden dedi kadın ama gelir idaresinin hangi biriminde çalışacağımı bilmediğim için hangi siteyi takip edeceğim? Sürekli bütün sitelerin duyurularını mı takip edeceğim? Önümüzdeki hafta tekrar arasam mı kurumu?

Üye
    ankiloz Avatarı

Son Giriş
    13.01-2017
    Saat
    13:56
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

@recai87 hemen gitmez. en az 1 hafta sürer. 1 hafta sonra atandığın kurumu arayıp bilgi alabilirsin..
    @jackass haftaya çarşamba veya perşembe tekrar ara..
    @Matrix31 aynı şehirdeysen veya atandığın yerden yaşadığın yere naklini aldırmayacaksan 20-25 gün içinde iş başı yaparsın..
    @davetsiz gittiğin yerde memur ihtiyacı varsa masabaşı iş verirler. temizlik yapamayacak durumdaysan yine masabaşı verirler.
    @bayz gittiğin kurumdaki amirinin inisiyatifine kalmış. adamın ihtiyacı varsa masabaşı işinde görevlendirir seni. ihtiyacı yoksa ve engelin temizlik yapmaya engel değilse hizmetli olarak da görevlendirilebilirsin..

Üye
    Leo34 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@ankiloz sence ikinci atama lisans kaca düşer çünkü ilk atama çok yuksek oldu hiç umudum kalmadı

Üye
    ankiloz Avatarı

Son Giriş
    13.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

@efsane_3519 listelerin kurumlara ulaşması bayramdan önce olur ama iş başı yapmanız bayramdan sonraya kalabilir..
    @Leo34 ilk atamada kaç puana düştü bilmiyorum ama ikinci atamada 10 puan fark eder en fazla..

Üye
    bukim77 Avatarı

Gerçek Adı
    burak
    Son Giriş
    13.01-2017
    Saat
    21:05
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@ankiloz kardeş evrak teslim etmeden kendi yaşadığımız şehire tayin alabiliriz dedik bu süreç elden dilekçe verirsek süreç kısalabilirmi birde bu tayinin onaylanmama ihtimali var mı?

Üye
    ankiloz Avatarı

Son Giriş
    13.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

@tolga3535 haftaya ara çankırı il müdürlüğünü. listeler geldiyse senden dilekçe isteyecekler. o dilekçeyi yazıp yolladın mı izmir'e ataman yapılır..
    @bukim77 dilekçeyi elden vermen 1-2 gün kazandırır o kadar.. çok farketmez yani..
    @minimanilist en az 1 yıl aday memursun. bu sürede temel eğitim ve hazırlayıcı eğitim adında 2 eğitime tabi tutuluyorsunuz. sonra uygulamalı eğitim ile eğitim süreciniz bitiyor. başlama tarihinizden 1 yıl sonra da çok büyük bir suç işlemediyseniz adaylığınız kalkıyor. ben 8 temmuz da başladım 21 temmuz da adaylığım kalktı.
    @Cg542 dilekçe ver yaşadığın yerde kal kardeş. neden bilmediğin bir yere gitmeyi düşünüyorsun..

Üye
    bayz Avatarı

Son Giriş
    13.01-2017
    Saat
    00:54
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@ankiloz temizliğe verirlerse canıma minnet, temiz olan yeri sıçıp batırırım tecrübe etmiş olurlar körlerin temizliğe verilmemesi gerektiğini

Üye
    ankiloz Avatarı

Son Giriş
    13.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

@inadınayaşamak haftaya atandığın il müdürlüğünü ara sana bilgi verirler
    @bayz valla ben görmesinde sıkıntı olup 3 katlı binada sabah akşam çay servisi yapan arkadaş biliyorum.. sen yine de çok zıtlaşmadan uygun dille derdini anlat amirine yardımcı olurlar..
    @ibrahimsami olabilir umudunu kaybetme..

Üye
    darkjusticer Avatarı

Son Giriş
    13.01-2017
    Saat
    21:00
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: ankiloz Mesajı Gör
    @Erkankss 81 puan ile 2. atamada memurluk gelmezdi kardeşim. hatta 3. atamada bile çok zor. geçen sınavın 3 atamasına bak memurluk kaç puan ile kapatmış görürsün hemde kafanda bir fikir oluşmuş olur..
    @Yanki salı veya çarşamba günü il milli eğitim bölümü insan kaynakları personel atama bölümünü ara.. onlar sana gerekli bilgiyi verirler..
    @zendark değiştirebilir kardeşim sıkıntı olmaz.
    @Smilemisty 2. atamada doğru tercihlerle çok rahat atanırsın..
    @selin vrc bu kadar karamsar olmana gerek yok. biraz sabırlı ol nisan mayıs gibi 2. atama olur o zaman doğru tercihlerle kesin atanırsın..
    @darkjusticer ikinci şans olmaz. 2. atamayı beklemeniz gerekiyor..
    @stratus Aydın'a gitmeden önce ara bilgi al. haftaya salı veya çarşambadan sonra ara bilgi verirler sana..
    @bayram dilekçe vererek yaşadığın yere atama yaptırabilirsin.. haftaya atandığın ilin müdürlüğünü ara bilgi al.
    Bu kpss - ekpss umut tacirliğinden başka bir şey değil arkadaşım. Neden mi ?
    1- Lisans mezunları için 1039 kadro açılmış ve 893 kişi alınmış, 146 kadro boşta kalmış:

- Bu boş 146 kadro neden doldurulamamış ? Birileri öylesine memur olsun diye mi yoksa gerçekten de kadrolara ihtiyaç var ve bu yüzden mi sınav yapıyorlar ???

2- Bu 893 kişi içinden mutlaka atandığı halde gitmeyen, sertifika gerekli kurumlarda sertifikası olmadığı için elenen, kısa bir süre çalışıp pes eden ve diğer nedenlerle boş kalan kadrolar oluşacaktır.

- Bu boş kadrolar olası 2. atamalar için tekrar doldurulacak ise ve söz konusu 2. atamaların muhtemel 2017 yılında olacağı belirtiliyor ise bu süre zarfında boş kalan kadrolarda cinler cirit mi atıyor acaba ???

3- Genelde 90 - 85 civarı bir puan ile bütün kurumlar için aranan süper memur adayları, aldıkları bu puan ile çalışacakları kurumlarda full performans testini geçmiş sayılıyor ve kendini yetiştirmiş, aptallığından şüphe duyulmadığı kanıtlanmış olmalılar ki mutlaka tercih sebepleridir
    .
    - Bilgisayar başında iş yapacak olan bu süper çocukların herhalde çok kitap okumuş, test çözmüş ve sınavda sorulan sorulardaki başarıları sebebi ile bilgisayar cini olduğu ortaya çıkmış ve benim gibi resmi kurumlardan 4 sertifikası olan kişiler için bu sertifikalar bizim münasip bir yerimiz için bize verilmiş olmalı, yada onlar için...

4- Yaşı ilerlemiş ve ömrünün önemli bir kısmını kpss - ekpps için çürütmüş olan bekar ihtiyarlar pek kaale alınmıyor, öncelik hakkı kıytırık sınavların başarısı ile ölçülür, ola ki 22 yaşında ilk girdiği sınavda yüksek puan alan vatandaş hem genç hem de tam aranan eleman adayıdır.

- 4. fasıl için devam edemiyorum arkadaşım admin mutlaka beni banlar anla artık...

Bu metnin bir benzerini hergün günde bir kaç kez bimer cimer göndermeye çalışıyorum. The Shawshank Redemption filminde ki Andy Dufresne misali umarım benden de bıkan birileri çıkar.

Üye
    darkjusticer Avatarı

Son Giriş
    13.01-2017
    Saat
    21:00
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@bayz

Hay sen çok yaşa emi

Üye
    btlaltn Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:59
    Yaşadığı Yer
    sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben lisanstan 80 aldım ilk atamalarda yerleşemedim lisans da memurluğu 82 ile kapatmış bir sonraki atamalarda şansım olur mu sizce? Birde istatistikçi kadrosu branş olarak mı geçiyor

Üye
    Smilemisty Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:04
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    3
    Blog Mesajları
    1

@bayz. Kardeşim gözlerindeki rahatsızlık nedir acaba, bende görme engelliyim

Üye
    Erkankss Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:01
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@ankiloz

Kardeşim şöyle bak ben ilk 2000deydim. Bunların 300 ü hizmetli kadrosu olsa oldum 1700. bu atamada 1400 ü atansa oldum 300. Kişi hadi diğer hizmetlileri ekle oldum 600. Kişi.
    2. Terciherlerde bu kadar işten cıkırılanlarla beraber 1000 memur alsalar her türlü girerdim

Üye
    abdullahsavcı. Avatarı

Son Giriş
    13.12-2016
    Saat
    22:03
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar kuruma evrakları teslim ederken Halk Eğitimden almış olduğum ingilizce Almanca arapça dil serfitikalarimi versem bi faydası olur mu ?

Üye
    devrim.korkmaz.680 Avatarı

Son Giriş
    12.12-2016
    Saat
    22:09
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    18 I doldurmadan nasıl memur olurum

Sayfa 19 / 21 İlkİlk ... 915161718192021 SonSon