1-4 Aralık 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Fuarı
Sayfa 6 / 12 İlkİlk ... 2345678910 ... SonSon
Toplam 180 mesajın 76-90 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

sarasota

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Tip2 diabetten 20 alırsan 40 ı gecersin şeker açlık 160 civarı olması gerekir ama genede dr. Karar verir tabiki

Aksi taktirde ne kuraya girebilirsin nede sınava kuraya girme hakkın zaten yok lise mezunu olduğun için

Üye
    tuncay1881 Avatarı

Gerçek Adı
    TUNCAY ARACI
    Son Giriş
    03.11-2016
    Saat
    20:32
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL

tuncay1881

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: ALDIRMAZ Mesajı Gör
    Öncelikle atanan arkadaşları tebrik ederim.Ben kamuda kadrolu işçi olarak çalışıyorum. Hizmetli kadrosunu düşünmüyorum.Hizmetli kadrolarına atanan tanıdıklarıma yapılanları duyunca hizmetli kadrosunu seçmeme kararı aldım. İşimden de memnunum. Ekpss 2016 puanım 76,260 2. veya 3. atamada memur olabilir miyim sizce.
    o puanla zor.

Üye
    mackaliahmetaydin Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet aydın
    Son Giriş
    13.10-2016
    Saat
    22:23
    Yaşadığı Yer
    trabzon

mackaliahmetaydin

orta öğretimde 77 puanla ilk atamada yerlşemedim 2. yerleştirmelerde şansım ned,r ne yapmalıyım....

Üye
    DEMİROKSİT Avatarı

Gerçek Adı
    ALİ ÜNAL
    Son Giriş
    01.12-2016
    Saat
    15:36
    Yaşadığı Yer
    Ankara

DEMİROKSİT

kardeş benim puanda 77 bende atanmadım

sarasota

Arkadaşlar 76 hatta biraz daha altı rahat atanır diye düşünüyorum tabi sonuçta alım sayısı önemli...

Akil

Sayın sarasota, peki lisans mezunlarının durumu ne olacak. Örnek kendi puanım 81.50 olabilirmi 2. atamada sizce? Tahmini lisans alımı kaç kişi olur? Kolay gelsin.

Üye
    Ahmedkilicc Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmed Kılıç
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:19
    Yaşadığı Yer
    Ankara

Ahmedkilicc

@Akil sıralama kaçtı sizin ?

sarasota

Arkadaşlar lisans için isabetli tahmin zor çünkü geçen alımlarla 1.atamada atananlar bu dönem aynı puanla atanamayabilir yani durum karışık kontenjan sayısı birebir etkili olacaktır

Badytr

Ortaöğretim 77puan elektrik mezunuyum ilk atamada atanamadım ikincide Nasıl bir yol izlemeliyim

sarasota

Tabiki ilk başta branşından alım olursa branşından tercihini yapacaksın her ýönden avantajlı olursun gerek atanma gerekse maaş bakımından eger hizmetli tercih edersende sonraki tercihlerin olmalı

Üye

Gerçek Adı
    ahmet aydın
    Son Giriş
    13.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon

mackaliahmetaydin

sarosoto kardeş...
    orta öğretimde 77 puanla ilk yerşeştirmede atanamadım... 2. tercih döneminde ne yapmalıyım şansım nedir....

orta öğretimde 77 puanla ilk yerşeştirmede atanamadım... 2. tercih döneminde ne yapmalıyım şansım nedir.... her hangi bir branş yada mesleğim yok düz lise mezunuyum...

orta öğretimde 77 puanla ilk yerleştirmede atanamadım... düz lise mezunu olarak 2. tercih zamanı ne yapmalıyım şamsım ne dir....

2.yerleştirmede sıralamam ne olur....

sarosoto kardeş...
    orta öğretimde 77 puanla ilk yerşeştirmede atanamadım... 2. tercih döneminde ne yapmalıyım şansım nedir....

orta öğretimde 77 puanla ilk yerşeştirmede atanamadım... 2. tercih döneminde ne yapmalıyım şansım nedir.... her hangi bir branş yada mesleğim yok düz lise mezunuyum...

orta öğretimde 77 puanla ilk yerleştirmede atanamadım... düz lise mezunu olarak 2. tercih zamanı ne yapmalıyım şamsım ne dir....

2.yerleştirmede sıralamam ne olur....

sarasota

@mackaliahmetaydin yapacağın tek şey hizmetli yAzmak ve beklemek

Üye
    sipNOz Avatarı

Gerçek Adı
    Burak
    Son Giriş
    06.10-2016
    Saat
    20:14
    Yaşadığı Yer
    Adana

sipNOz

Şimdi kafam karıştı, geçen alımlarda derken. 2016 ilk atamada yerleşenler 2. atamada da tercih yapabileceklermi?

Üye

Gerçek Adı
    ahmet aydın
    Son Giriş
    13.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon

mackaliahmetaydin

sistemin yerleştirdikleri bir sonraki tercih döneminde tercih yapamıyor....yapmak istesede tsistem izin vermiyor

darkjusticer

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @cemil er

Henüz bir cevaplandırma yapmadılar.

Sayfa 6 / 12 İlkİlk ... 2345678910 ... SonSon