Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Zamanın Ötesinde Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:24
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    6

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @Fatma97 Hizmetli; memurlardan 200 TL falan daha az maaş alır.. Hizmetlinin çalışma saatleri pek belli değildir.. çalıştığın kuruma göre değişir.. ama memurlar sabah 8:30 akşam 17:00 arası çalışır.. hafta sonları tatil... masabaşı işi yapar.. ama hizmetlilerin çoğuda masabaşı iş yapar fakat, bazılarıda temizlik yapar.. masabaşı iş yapan engellı hizmetlilerin çoğunluğu engeli ağır olanlardır ya da Bilgisayar sertifikiası olanlar veya bılgısayardan anlayanlardır.. bazı hizmetliler memur gibi masabaşı yapar bazıları ise yapmaz.. atandığın kuruma göre değişiyor kardeşim.. Allah yardımcınız olsun..

Üye
    Fatma97 Avatarı

Gerçek Adı
    FATMANUR
    Son Giriş
    15.01-2017
    Saat
    18:10
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok teşekkürler... ben ayak protezi kullanıyorum meb hizmetli tercih etmeyi düşünüyorum.acaba masa başı iş verirler mi engelime göre
    Konu Fatma97 tarafından değiştirilmiştir (14.07-2016 Saat 15:45 ).

Üye
    Ali_Gs Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    06.01-2017
    Saat
    22:23
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hizmetliliği tercih edecek arkadaşlar yapamayacağınız işleri vermezler size merak etmeyin ben 2014 3. atamada memur olarak atandım adliyeye benimle beraber hizmetli bir arkadaş da atandı mübaşırlık verdiler hizmetli arkadaşa hastanelerde de hizmetli arkadaşlara zor işler vermiyorlar diye biliyorum sadece meb biraz sıkıntılı kadrolara baktımda adliyeye bu sefer kadro vermemişler verselerdi size gönül rahatlığıyla adliyeyi yazın derdim

Üye
    DODOROS Avatarı

Gerçek Adı
    SİBEL
    Son Giriş
    14.07-2016
    Saat
    13:55
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    MERHABA BİRSEY SORUCAM ÖNCELİKLE TERCİCH YAPICAM AMA İLK DEFA SINAVA GİRDIM NASIL YAPILIR BİLMİYORUM TERCİH SECME EKRANIN DA KOSULLAR YAZIYOR KARSISINDA DA 2001 2001 2063 GİBİ RAKAMLAR YAZIYOR BUNLAR NE DEMEK VE NASIL TERCİH YAPARIM BİR YARDIMCI OLURMUSUNUZ Adı ve Soyadı SİBEL HAZIR

TESTLERDEKİ DOĞRU VE YANLIŞ CEVAP SAYILARI
    Doğru Yanlış
    Genel Yetenek Testi 12 7
    Genel Kültür Testi 17 13
    EKPSSP1 Puanı 72,45390
    Öğrenim Durumundaki Başarı Sırası 11346
    Öğrenim Durumundaki Aday Sayısı 52728

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12