Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 36 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Gs3434 Avatarı

Son Giriş
    09.11-2016
    Saat
    21:12
    Yaşadığı Yer
    istanbul

Gs3434

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Evet beraber işaretlenmiş ama bnm ruhsalda engelim var. Zihinselde

Üye
    Gs3434 Avatarı

Son Giriş
    09.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

Gs3434

@mrtzbk90
    bence zihinsel okulla alakası yok. Bn üniversite mezunuyum zihinsel engelliler için özel üniversitemi var? Baska ispat diyorsunuz rapordan daha büyük ispatmı var. Bana doktorum iq testi yaptırdı ve bu test sonucunda düşük cıktı ve zihinsel rahatsızlık o yüzden yazıldı. Yani yanlışlıktan dolayı işaretlendiği filan yok. Ben duydumki istersen 10 tane farklı hastalıgın olsun bitane zihinsel tanı varsa zihinsel gruptan sınava giriyormuşsun. Ama sanırım bunu başvuru sırasında öğrenebilicem. Zihinselden girersem bnm için daha faydalı olur cunku genel grubunun testlerini cözdüm cok agır geldi bana.

Üye
    suyum Avatarı

Son Giriş
    08.01-2016
    Saat
    00:06
    Yaşadığı Yer
    zonguldak

suyum

elsina; yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara çok güzel cevaplar vermişsiniz (aksi olarak), bu kadar bilginiz var ise bence yirum yada bilgiyi burada aramayın, iki ay sonra aile sosyal politikalar sizin elinize kağıt verir hangi gruptan sınava gireceğiniz ile ilgili. Bu arada çok akıllısınız (yada uyanık sivri zekalı mı desem), neymiş zihinsel kolay soru soruyormuş, genelden çok yanlışınız çıkıyormuş vs. Bence bunlara yormayın beyninizi, ders çalışın, ders. Zihinselden girebilmek için kılavuzda açıklama mevcut, o paragrafı okuyun sadece.

Üye
    EHN1905 Avatarı

Gerçek Adı
    Erhan
    Son Giriş
    19.09-2016
    Saat
    20:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

EHN1905

tam olarak sınav ne zaman ?

mrtzbk90

Ben bilgilerimi paylaştım öğrendiğim kadarıyla. Zihinseldi benim raporumda engel grubum ama ben ruhsal duygusal olarak değiştirdim.
    Atamada sorun yaşamayım diye.

Üye
    Gs3434 Avatarı

Son Giriş
    09.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

Gs3434

@suyum

Hiç bir açıklama yok gayet net okudum sadece lise zihinsel engelli grubun sınavlarının milli eğitimin hazırlayacagı yazıyor. bn ders calısıyorm merak etme sen. belki zihinselden girmek istemedigim için soruyorumdur?? cunku zihinselden girenlerin bazı kurumlarda ataması yapılmıyormuş. genelden girmek isterim

Engin ayse

Ekpss sınavı hangi tarihte bilgi verebilirsiniz bende giricem

Üye
    adem54 Avatarı

Son Giriş
    24.02-2016
    Saat
    15:44
    Yaşadığı Yer
    sakarya

adem54

Meraba bnim sol gözüm kör yüzde 32 rapor veriyorlardı 8 ay önce trafik kazası geçirdim çenem elmacık kemiğim kırıldı ameliyatla düzelttiler 7 8 tane vida taktılar sadece göze 32 veriyorlardı bu kiriklarla yüzde kaç rapor verirler

Üye
    can12 Avatarı

Son Giriş
    18.06-2016
    Saat
    13:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul-01

can12

oran olarak daha düşük olan hastalığa işaretleme yapılmış sorun teskil edebilir mi?

Oktay yaşar

Ben ilk defa engelli raporu alıcam. İş kazasından dolayı sol el çalışmıyor birde behçetten dolayı sağ bacakda kronik dvt var. Bana ne için alacaksın diye sorduklarında ekpss için dedim ama bu raporu başka alanda da kulkanabilirmiyim emeklilik,araç alımı yada vergi indirimlerinde. Konuyla ilgili bilgi verirseniz.

paranoya

@elsina.92

hangisi yüksekse degil elsina hanım sakın aldanmayın aile ve sosyal politikalar bakanlıgına gittiginizde adayın ortak kararıyla özür gurubu belirlenir kulavuzda böyle yazıyor zihinselden girmek için diretin memura

pasini

paranoya kardeş sen her dönem burdamısın hatırladıgım kadarıyla 80 lı bır raam puan almış ve atanmıştın geçen sınavda şimdı gene sınava gırıyon hangı gruptan gıreceyınmı bılmıyorsun anlamadım

paranoya

elsinaya cvp veriyom pasinli ben atandım genelden girdim benimkinde ruhsal işaretliydi şimdi girip memurluk yazcam hizmetliyim şu an

paranoya

@pasini

pasinli sana özelden soru sordum kaç defa hiç cvp vermedin işine geldigi zaman cvp veriyon işine gelmedigi zaman cvp vermiyon

pasini

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    evet paranoya sana her seferınde cevap verdım ama bıraz geç verdım ınternetım yoktu sorunmu bu...

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon