Sayfa 9 / 58 İlkİlk ... 567891011121319 ... SonSon
Toplam 857 mesajın 121-135 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

s01stiss

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Volki40... Benim yazdığım facebook sayfasını diyorsan 3. Sınıf yada formasyon almakta olanlar da var istersen gel gruba zaten baya bi paylaşım var bende ilk girdiğimde aynı soruyu sormuştum hatta 😉

Üye
    emlfrkn Avatarı

Gerçek Adı
    emel
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kahramanmaraş

emlfrkn

Yakup bey

Çok güzel bilgiler vermişsiniz normal memur olarak atanıp sonra ögretmenlige geçme durumu her kurumda var mı? Meb de çalışan biri ögretmenlige direkt geçiş olmadıgından yeniden ekpss ye hazırlandığından bahsetmişti

yakups

@emlfrkn

Galiba önceki sayfalarda yanlış anlaşılmaya sebep oldum.Memurluktan öğretmenliğe sınava girmeden geçiş söz konusu değil.Memurluk yapan bir kişi Ekpss'ye girer yeterli puan alırsa öğretmenliğe geçebilir demek istemiştim.Ekpss'nin yapıldığı 2012'deki sınavda memur olarak çalışanlara Ekpss'den 100 puan bile alsalar öğretmenliğe geçmelerine izin vermemişlerdi.Daha sonra bu durumu düzeltmişlerdi.Sonuç olarak öğretmenliğe sınavsız geçmek mümkün değil.Memur olan olmayan herkes sıralamaya tabi tutulur ve alınacak kişi sayısı ne kadarsa sıralamaya göre o kadar kişi alınır.Yanlış anlaşılma için özür dilerim.

amara

Engeli öğretmen alımları nerden takip edecegiz arkadaşlar bilen varsa yazsin birde bazi bölümler cok yüksek kapatıyor bazıları ise düşük bu nasıl oluyor ...

Ysmn9766

@yakups

Hocam merhaba acaba ekpss ogretmen atamalari KPSS öğretmen atamalarıyla aynı zamanda ni oluyor? Yani siz eylülde mi atandiniz?

yakups

@Ysmn9766

Biz ekim sonunda atandık.Ama bunun belli bir kuralı yok.Yani Meb isterse Kpss atamalarından önce de yapabilir.Kısacası canı ne zaman isterse o zaman yapıyor Meb.

Üye
    smyy Avatarı

Son Giriş
    24.05-2016
    Saat
    22:47
    Yaşadığı Yer
    istanbul

smyy

@yakups bey sıralamam 3187 giren sayısı 8992 puanım 75.29 bu durumda ne öngörürsünüz?

yakups

@smyy

Hocam öğretmenlik için de memurluk içinde sınırda gördüm siziAma endişelenmeyin en kötü ikinci atamada memur olursunuz inşallah.İkinci atamada lisans puanları 60 lı puanlara düşüyor.

Esratugce29

@yakups Hocam benimde 1877 sıralama 80 puanla matematik öğretmenliğinde atanma ihtimalim nedir meb'e

yakups

@Esratugce29

Hocam alıma bağlı.Ama büyük ihtimal atanacağınızı düşünüyorum.Kaba bir hesap yaptım kesinlik içermez ama öğretmenler arasında 500.civarı olabilirsiniz.Yani 400 üstü öğretmen alımında atanırsınız gibi geliyor.

Üye
    smyy Avatarı

Son Giriş
    24.05-2016
    Saat
    22:47
    Yaşadığı Yer
    istanbul

smyy

@yakups

yaa peki ikinci ne zaman olur bir sene sonra mı olur? bir de ikinci atamadan kastınız herhangi bir memurluk mu öğretmenlik mi?

yakups

@smyy

Öbür sene şubat-mart gibi olur büyük ihtimal.

Uykusuz_

@yakups Bey öncelikle burada hepimize sabırla cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Az önce bende puanımı öğrendim.ilk defa girdiğim bir sınav ve mekanizma nasıl işler hiç bir fikrim yok. o pek çok karşılaştığınız soruyu bir de ben sormak istedim , zaman ayırırsanız çok sevinirim. sıralamam 660 puanım 86,237 sanırım (kusurat aklımda yanlış kalmış olabilir) biyoloji öğretmeniyim. işin aslı ilk atamalarda beklemelimiyim yoksa riske atmayıp memurluk yazmalımıyım? öğretmenlik elbetteki hayalim.. şimdiden teşekkür ederim.

yakups

@Uykusuz_

Kesinlikle öğretmen olarak atanırsınız şüpheniz olmasın.Rİsklik bir durum yok siz atanamazsanız kimse atanamaz.Hayırlı olsun.

Ederlezzii

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba. Ben de malesef 63puan aldım. İlk kez girdim. Ve saçma sapan hatalar yaptım. Benim sansım yok mu?
    Gecen sene 51le bile alım olmuş. 2015/1 öğretmen alım.Kafam karıştı.Bütün yazdıklarınızı okudum.

Bir de kronik süregen hastalığımız varsa öğretmen olamıyor muyuz?

Yardımcı olan arkadaslara tesekkürler. Lütfen cevaplayınız

Sayfa 9 / 58 İlkİlk ... 567891011121319 ... SonSon