1-4 Aralık 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Fuarı
Sayfa 8 / 58 İlkİlk ... 45678910111218 ... SonSon
Toplam 857 mesajın 106-120 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

glsmkrkmz

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaslar ögretmen atamaları ne zaman olur bilgisi olan var mı? ve @yakups bey bu atama soreci nasıl ılerliyor bilginiz var mı

yakups

@glsmkrkmz Konunun ilk sayfalarında anlatmaya çalışmıştık oraya bakabilirsiniz.Orada bulamadığınız aklınıza takılan sorular olursa cevaplayabilirim.

glsmkrkmz

hepsini okudum bu yıl ki sınavı sorcam misal 18 mayısta açıklanck ya sonra atamalar trcihler ne zaman olur bi bilginiz var mı ? şimdiden tskleer @yakups

yakups

@glsmkrkmz Sınav açıklandıktan sonra Meb'in engelli öğretmen alım açıklamasını bekleyeceksiniz.Bu en erken temmuz başı gibi olur.Tam olarak ne zaman yapılır bilmemiz mümkün değil.Ama geçtiğimiz yıllardaki sürece bakarak en geç ekim-kasım gibi atama olur.Meb ağır işleyen bir kurum önceden bir tarih verse bile o tarihe uymayıp yapacağı işi söylediği tarihten 1 ay sonra yapabiliyor.O yüzden sabırla bekleyeceksiniz yapacak başka bir şey yok malesef.

glsmkrkmz

bir de bu stajer ögretmnlk durumu bizde de olcak mı ? sizce memurluktan ögre tmlige mi gecmeliyim yoksa ögrtmn atamasını beklemeliyim ? @yakups ayrıca sorularıma cvp verdiğiniz için tskler

yakups

@glsmkrkmz Evet stajerlik sizde de olacak.Benim tavsiyem öğretmen atamasını beklemeniz.Zaten memur ataması temmuzda olacak.Atansanız bile başlamanız eylülü buluyor.Zaten Eylül-Ekim gibi öğretmen ataması olur.Değmez yani.Ama yine de siz bilirsiniz.
    l

s01stiss

Arkadaşlar facebookta 2016 ekpss öğretmen adayları diye bir grup var 689 üyesi var isterseniz gelin tavsiye ederim 😉

su_doğa

Arkadaşlar aranızda 4. sınıf olan varmı yoksa herkes mezun durumdamı? Hem son sınıf hemde mezun olanlar en fazla 800 kişi kadarızdır sanırım. Bu konuyla ilgili çalışmaları olan varmı ya da bizlerinde yapabileceği birşeyler eğer paylaşırsanız bizlerde destek verelim.

Üye
    volki40 Avatarı

Son Giriş
    11.11-2016
    Saat
    13:37
    Yaşadığı Yer
    nevşehir

volki40

Arkadaşlar ekpss'e giren kaç öğretmen adayı vardır ki;alım ne zaman olur bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa seviniriz.

Üye
    best Avatarı

Son Giriş
    29.11-2016
    Saat
    16:49
    Yaşadığı Yer
    kuzey kambocya (icinden)
    Blog Mesajları
    3

best

gecen yıl engelli ögretmenlerte yönelik 3 defa atama oldu , tahminime göre heryıl en az 2 defa atama olur , umarım hepiniz atanırsınız , bende gecen sene mart ayında atandım ögretmen olarak bir ay öncede adaylıgım kalktı hepinize nasip olur umarım

Üye
    volki40 Avatarı

Son Giriş
    11.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    nevşehir

volki40

arkadaşlar ben meb'de 2010'dan beri kadrolu memur olarak çalışıyorum öğretmenliğe geçince yine de aday öğretmen mi olacağız memurlukta asaletimiz tasdik oldu.

Üye
    best Avatarı

Son Giriş
    29.11-2016
    Saat
    16:49
    Yaşadığı Yer
    kuzey kambocya (icinden)
    Blog Mesajları
    3

best

ewet ögretmen olarak atanırsanız yine aday ögretmen olacaksınız , bizzat aynı okulda olan ögretmen arkadaşımız var oda 4 yıllık devlet memuru iken kpss ile atandı ve aday ögretmen şuanda , ekimde adaylık sınavı var o arkadasın

bipolarimkiben

Sevgili arkadaşlar,

Öncelikle herkese iyi bir gün dilerim. EKPSS sınav sonuçlarına çok az zaman kalmışken benim dikkatimi çeken konu şu oldu; YGS sorularının tamamı ışık hızıyla açıklanırken, EKPSS sorularının açıklanıp açıklanmayacağı hala muamma! Yeni yazımda bu konuyu gündem yapmaya çalıştım. Paşylaşıp daha geniş kitlelere ulaştırmalıyız. Sesimiz gür çıksın! Sevgiler!

Yazı İçin lütfen tıklayınız:EKPSS SORULARI AÇIKLANACAK MI? BUNDAN SONRA AÇIKLANSA DA FAYDASI OLACAK MI?

mehmett06

EKPSS ye ÖĞRETMENLİK için giren arkadaşlar sizleri Facebook'taki https://www.facebook.com/groups/1738546819748680/ sayfamıza bekliyoruz. Bu sayfada öğretmenler olarak çalışma yapılacak.

Üye
    volki40 Avatarı

Son Giriş
    11.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    nevşehir

volki40

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar facebooktaki bu üyelerin hepsi 2016 ekpss ye girmişler mi ne kadar öğretmen aday var şimdiden Allah hepimizin yardımcısı olsun....

Sayfa 8 / 58 İlkİlk ... 45678910111218 ... SonSon