1-4 Aralık 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Fuarı
Sayfa 52 / 58 İlkİlk ... 242484950515253545556 ... SonSon
Toplam 857 mesajın 766-780 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

gursa

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    best sendemi sahte rapor aldın bır ınsanın fıkrı neyse zıkrıde odur derler

Üye
    best Avatarı

Son Giriş
    29.11-2016
    Saat
    16:49
    Yaşadığı Yer
    kuzey kambocya (icinden)
    Blog Mesajları
    3

best

gursa benim rapor sahte degil , sahte rapor alsaydım 2003 te karayollarına atandıgımda işime yarardı ,senin tepki veridigine göre sende sahte rapor var

bilişim@

Arkadaşlar raporu alabilen varsa lütfen buraya yazsın meb de sordum onlar da bilmiyor

Üye
    mehker Avatarı

Son Giriş
    14.10-2016
    Saat
    14:17
    Yaşadığı Yer
    eskişehir

mehker

bilişim , aynen ben de henüz alamadım. ilimdeki devlet hastenelerine sordum. daha önce yapmadıkları için nasıl olacağını bilmiyorlarmış. kararnameler de 1-2 gün içinde hazır olacakmış! milli eğitim ilk atama için istenilen belgelerde rapor illaki zorunlu değilmiş benzeri birşeyler söyledi bana ama tam bilmiyorum. ikinci kez hangi okulda görev yapacağın belirlendiğinde de getirilebiliyormuş rapor yani

bilişim@

@mehker inşallah öyledir ama ben dun milli eğitime sordum belgelerin içinde öğretmen olup olamayacağına dair rapor da var yani anlayacağın o rapor belgelerle beraber gidecek

Üye
    mehker Avatarı

Son Giriş
    14.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    eskişehir

mehker

bilişim, milli eğitim bakanlığına mı sordunuz? ben bugün devlet hastanesine gittim. engelliler için öğretmen olabilir' raporu almak istediğimi söyledim. bununla ilgili hastaneye bir dilekçe yazdırdılar ve sonra sırayla dahiliye,nöroloji,göz,psikiyatri vb.. bir çok bölüme ayrı ayrı gittim. daha 3,4 tane daha zaman geç olduğundan gidemediğim bölüm kaldı, onlara da yarın gidip, hastane heyeti öğretmenlik yapabilir şeklinde bana rapor gibi bir kağıt verecekmiş. ama bu işler en az 3 gün sürüyor. senin dediğin hemen istiyor olsalar çoğu kişi yetiştiremez gibi geliyor bana. bir de ben baktım kararname çıktıktan sonra kendi memleketi- ikametgahı için 1 gün,memleket dışı için 15 gün süre tanıyorlar evrakları teslim için. ve bu hastaneden rapor alma işleri bir de yanında yardımcın yoksa tam bir eziyet! ordan oraya, ordan oraya..bir de 200 lira para aldılar engelli falan tanımaksızın. ya arkadaşlar ben bir yanlış mı yapıyorum bu işlemlerde? şüphelerim var

bilişim@

@mehker ben bu işten hiç birşey anlamadım bende dun gittim bana da dilekçe yazdırdılar ama sağlık kuruluna gittim onlar kabul etmedi hem engelli raporun var hem sağlam raporu nasıl verilecek dedi milli eğitim müdürlüğünü de aradım kararnameler gelmedi yazı gelecek ondan sonra belgeleri getireceksiniz dedi

gursa

1700 Kişi bunun 1000 ni sahte raporla girmiştir kesin
    best bunu yazan sensın bıde utanmadan benı sucluyorsun.sahte rapor dıye

Üye
    best Avatarı

Son Giriş
    29.11-2016
    Saat
    16:49
    Yaşadığı Yer
    kuzey kambocya (icinden)
    Blog Mesajları
    3

best

ewet sahte rapor cok malasef , seni suclamıyorum sadece verdigin tepkiden bu sonuc oluyor , konyada sahte ve rahatsızlıgı olmadıgı halde engelli raporu veren şebeke bile yakalandı ve bu buz dagının sadece görünen kısmı

gursa

1700 kısıden 1000 kısı sahte raporlu yazınca tepkı verdım sende cok abartmısın evet olabılır ama bu kadadar da degıldır yanı ben 2 sene ugrastım almak ıcın sonunda ercıyes unı. has.den aldım.ınanaırmısın dr.lar hakkımı bıle vermıyorlar .esas engeli drlar cıkarıyor.4 hastalıgım var 2 sıne oran verdıler heyette dr.dıyor kı %44 yeter cık dısarı dedır bende hocam 2 hastalıgım daha var dedım sen benden dahamı ıyı bılıyorsun cık dısarı dedı .saglık mud.ıtıraz ettım bu sefer de puanımı dusurduler neler cektım bılıyormusun.

bio88

Canlar bi iki sorum olacak ben biyoloji ogretmeniyim ekpss tercihleri basladi ben nereleri tercih edebiliyorum ve birde simdi normal memur olduk diyelim ne zaman tekrar ogretmen olma sansimiz olusuyo bu sansimiz var dimi?

Üye
    Poe Avatarı

Son Giriş
    03.09-2016
    Saat
    17:44
    Yaşadığı Yer
    Ist

Poe

Atanan arkadaslardan belgeleri hazirlayip mem'e teslim eden oldu mu?

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: bilişim@ Mesajı Gör
    @mehker ben bu işten hiç birşey anlamadım bende dun gittim bana da dilekçe yazdırdılar ama sağlık kuruluna gittim onlar kabul etmedi hem engelli raporun var hem sağlam raporu nasıl verilecek dedi milli eğitim müdürlüğünü de aradım kararnameler gelmedi yazı gelecek ondan sonra belgeleri getireceksiniz dedi
    Arkadasim sen neden o adamlara uzun uzun aciklama yapiyorsunki? Ogretmen olarak atandim saglik kurulu raporu alacagim de yeter. Saglik raporu engel durumuyla ilgili degildir. Yani ogretmen olmana engel baska bir hastaligin (bulasici yani) vs var mi diye ya.

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: bilişim@ Mesajı Gör
    Arkadaşlar raporu alabilen varsa lütfen buraya yazsın meb de sordum onlar da bilmiyor
    Rapor saglik raporu ise giris raporu gibi yani nasil bilmiyorlar. Hastaneye git ve meb'e ogretmen olarak atandigini saglik raporu alacagini soyle. Engelini falan karistirma. Engelliler icin saglik raporu almayacaksiniz "tam tesekkullu bir ise giris saglik raporu" alacaksiniz devlet hastanelerinden ".

Üye
    kullanıcı46 Avatarı

Son Giriş
    04.11-2016
    Saat
    14:51
    Yaşadığı Yer
    kahramanmaraş

kullanıcı46

puanınız kac hocam?

Hakkı Gürsöz

Merhaba, ilköğretim matematik öğretmenliğine kaç kişilik kontenjan verilmişti. Ve kaç puanla kapatmış bilgisi olan var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Üye
    mehker Avatarı

Son Giriş
    14.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    eskişehir

mehker

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    poe, ben de aynen dediğim gibi öğretmenlik yapabilir raporu istiyorum dedim. ama senin dediğin gibi sadece bulaşıcı hastalığa vb. bakıp hemen o raporu kolay vermiyorlar. dahiliyesinden psikatrisine kadar birçok bölüme gönderiyorlar. ben 2 günde muayeneleri bitirdim. ama kurul karar verecek öğretmenlik yapabilir raporunu vermeye.

Sayfa 52 / 58 İlkİlk ... 242484950515253545556 ... SonSon