Sayfa 50 / 58 İlkİlk ... 40464748495051525354 ... SonSon
Toplam 857 mesajın 736-750 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Mery&mat Avatarı

Son Giriş
    25.11-2016
    Saat
    14:32
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir

Mery&mat

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @Candy16 haklısın hocam hiç öyle düşünmemiştimkimsenin de Hakkı'na girmek istemem. O zaman şubatı mı beklicez..

yakups

@bilişim@ Artık muhatabanız atandığınız ilin milli eğitim müdürlüğü.Oraya bakanlıktan kararnameniz gidecek,gitmeden hiçbir şey yapamazsınız.Bu yüzden telefonla bilgi alın.Kararnameniz geldi dediklerinde gidersiniz.Raporu ilk fırsatta alın.O raporu diğer belgelerle götüreceksiniz milli eğitime.Aradığınızda gerekli bilgileri onlar da verir zaten.

bilişim@

Tamam hocam teşekkür ederim

Ysmn9766

@yakups hocam bizleri ilçeye veya köye verme durumları var mı ben engelimden kaynaklı hastaneye yakın olmam lazım verirlerse itiraz edebilir miyim?

Üye
    mehker Avatarı

Son Giriş
    14.10-2016
    Saat
    14:17
    Yaşadığı Yer
    eskişehir

mehker

herhangi boş olan okula mı veriyorlar, yoksa bize de soruyorlar mı yakup hocam? barınma ihtiyacı nasıl karşılanıyor? haliyle daha yeni gidildiği için para da olmadığından ev tutmak da zor herhalde, bir de çok soruldu galiba ama tayin isteme hakkı nasıl kullanılır?

yakups

@Ysmn9766 Eğer merkezde boş yer varsa verebilirler.İtiraz şeklinde değil de durumunuzu anlatın.İyi bir müdüre denk gelirseniz bir şeyler yapar.

@mehker Size sorarlar sormazlarsa da siz sorun hangi okulda boşluk var diye.Barınma olayı size ait.O tür şeylere yapacak bir şeyleri yok.Engelliliğe bağlı yer değişikliği hakkı ağustos ve şubat aylarında eş durumu atamalarıyla birlikte yapılıyor.O zaman kullanabilirsiniz.

Üye
    üvercinka Avatarı

Gerçek Adı
    gizem
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa

üvercinka

@yakups hocam önceki ekpss de memur atamaları kaç ay arayla olmuştu. yani 1. ve 2. atama arasında ne kadar süre vardı

Üye
    üvercinka Avatarı

Gerçek Adı
    gizem
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa

üvercinka

hmm tamam sağolun @yakups hocam

Ysmn9766

@yakups teşekkürler hocam

Üye
    Hilal0638 Avatarı

Son Giriş
    06.07-2016
    Saat
    18:09
    Yaşadığı Yer
    Kayseri

Hilal0638

@yakups Hayırlı bayramlar hocam size bir sorum olacak cevap yazarsanız çok sevinirim. Ben Kayseri de ikametgah ediyorum ve İstanbul a lise matematik öğretmeni olarak atandım çok şükür. Bayram'dan hemen sonra da önceden planlanmış bir haftalık tatil programı vardı. Biletler flan önceden alınmıştı. Ama benim çalışabilir raporum ve diğer belgelerim hazır değil. Siz bir yorumunuz da il milli eğitime kararnameniz gelmedikçe hiç bir işlemde bulunamazsınız yazmışsınız. O kararname pazartesi İstanbul il milli eğitime ulaşşa bizden kaç gün içinde belgeleri getirmemizi isterler acaba bi bilginiz var mı? Sizde Nasıl olmuştu? Sizce ben bu 5 günlük tatile gitsem belgeleri yetiştirme konusunda bir sıkıntı yaşarmıyım??? Lütfen cevap yazın hocam...... @yakups @yakups

yakups

@Hilal0638 Sorun olmaz hocam öyle çabuk tükenen belli bir süresi yok.Yine de çok geciktirmeyin,pazartesi arayın söyleyin atandığınız il milli eğitime.Zaten bakanlık il memlere 1 Eylül'e kadar süre tanımış.Kısacası bu pazartesi değil öbür pazartesi belgeleri hazırlayıp gitseniz olur.Ancak yine de arayın danışın uygulamalar farklı olabiliyor.

Üye
    Hilal0638 Avatarı

Son Giriş
    06.07-2016
    Saat
    18:09
    Yaşadığı Yer
    Kayseri

Hilal0638

@yakups tamam hocam çok teşekkür ediyorum

Üye
    mehker Avatarı

Son Giriş
    14.10-2016
    Saat
    14:17
    Yaşadığı Yer
    eskişehir

mehker

yakup hocam, sağlık raporunu hangi hastaneden alacağız? bu öğretmenlik yapabileceğimize dair rapor mu? zaten engelli raporunda bizim bütün durumumuz yazıyor. buna neden tekrar gerek duydular

engeller06

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hayırlı Bayramlar diliyorum. Bir sualim olacak, bu konuda Allah rızası için net bir bilgisi olan varsa yardımcı olsun, net bir bilgiye ulaşamadım. Ankara'da yaşıyorum, 1.tercihim de Ankara idi ama 4.tercihim olan İstanbul'a atandım. Ankara'ya tayin isteyebilir miyim? Özür tayini vs. Hiç İstanbulda çalışmaya başlamadan Ankarada ailemin yanında göreve başlayabilir miyim?
    Konu engeller06 tarafından değiştirilmiştir (06.07-2016 Saat 00:58 ). Gerekçe: punto büyütme

Sayfa 50 / 58 İlkİlk ... 40464748495051525354 ... SonSon