1-4 Aralık 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Fuarı
Sayfa 5 / 58 İlkİlk 1234567891555 ... SonSon
Toplam 857 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

yakups

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Blue-Velvet Mesajı Gör
    @yakups hocam ben de öğretmen adayıyım %52 engelli işitme raporum var ve çalışamayacağı alanlar bölümde öz bakım yapabilir yazmışlar ..neden böyle bir şey yazmaya gerek duydular ağır engelli değilim..bu durum atandıktan sonra sorun teşkil eder mi ?
    Hayır sorun olmaz.O bölümde hepimiz için bir şeyler yazıyor.Kesinlikle endişelenmeyin öğretmen olabilirsiniz.Yalnız işitme sorunuyla özbakımın ne alakası var orasını anlamadım.

Üye
    Ahmedkilicc Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmed Kılıç
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:29
    Yaşadığı Yer
    Ankara

Ahmedkilicc

Tayin durumunda o ibareye bakabilirler

Üye
    Blue-Velvet Avatarı

Gerçek Adı
    serra nur
    Son Giriş
    11.05-2016
    Saat
    08:59
    Yaşadığı Yer
    istanbul

Blue-Velvet

@yakups

çok teşekkürler cevap için işte ben de neden "özbakım yapabilir" yazmışlar anlamadım çok saçma geldi şimdi düzeltmeye kalksam bu sefer de oranı düşürürler diye korkuyorum kalsın bakalım umarım bir zararı olmaz

yakups

@Blue-Velvet

Düzeltilecek bir şey yok.Aksine sizin için olumlu olabilecek bir yazı.Zaten o maddeye de kimsenin baktığı yok.Bende de ayakta uzun süre durmayı gerektiren işlerde çalışamaz yazıyor.Öğretmen oldum.Yeri geliyor ayakta uzun süre durduğun da oluyor.Hiçbir aşamada bu kısma bakıp bir şey diyen olmadı.Takılmayın.Sınavda yüksek puan almaya bakın.

Üye
    kullanıcı46 Avatarı

Son Giriş
    04.11-2016
    Saat
    14:51
    Yaşadığı Yer
    kahramanmaraş

kullanıcı46

Merhaba arkadaslar.
    Siteye bugun uye oldum bı kac tane bılgı almam gereken sorularım var yardımcı olursanız sevınırım.ben lısans mezunuyum ve suan formasyon egıtımı almaktayım.engellı sınavına ılk defa gırecegım ıcın bu sorular ıcın net bılgıye ulasamadım.engellı ogretmen adayları nısan ayında olacak ekpss sınavı harıcınde baska bı sınava gırecekmı(egıtım bılımlerı sınavına).bıyolojı mezunuyum ve dıyelımkı bıyolog olarak atanmak ıstedım bu durumda alan ıcın yıne baska bır sınava gırmem gerekıyor mu yoksa bunların hepsı ıcın sadece nısandakı sınava gırmem yeterlımı olacak?

yakups

@kullanıcı46

Hepsi için Nisan'daki sınava girmeniz yeterlidir.Öğretmenlik için eğitim bilimleri sınavı yapılmıyor.Biyolog olmak isterseniz tercihler temmuzda yapılacak.Sınavdan aldığınız puanla başvurabileceksiniz.

Üye
    kullanıcı46 Avatarı

Son Giriş
    04.11-2016
    Saat
    14:51
    Yaşadığı Yer
    kahramanmaraş

kullanıcı46

cok tesekkur ederım bılgıler ıcın.

Üye
    berati şenol Avatarı

Gerçek Adı
    berati
    Son Giriş
    18.10-2016
    Saat
    14:33
    Yaşadığı Yer
    samsun

berati şenol 2016 ataması ekpss ögretmenlik

merhaba hocalarım % 40 tip 1 seker hastasıyım nisanda ekpss ye girecegim beden egitimi ögretmenligi olarak sınavda belirli bi puan sınırı vrmı yoksa genel ortalama puan alarak 2016 ylında atanabilirmiyiz

yakups

@berati şenol

Puan sınırı yok.Önemli olan öğretmenler arasındaki sıralamanızın alınacak öğretmen sayısından önde olmasıdır.Yani 400 öğretmen alacağız derlerse sizin sıranızın öğretmenler arasında ilk 400'de olması gerekir.

neşenur

Merhaba arkadaşlar, iyi çalışmalar. ..Atanmamiz dahilinde stajyer öğretmenlik olayı bizi bağlıyor mu, bilginiz var mı. ?

Üye
    rodi7771 Avatarı

Gerçek Adı
    FURKAN
    Son Giriş
    06.05-2016
    Saat
    12:39
    Yaşadığı Yer
    KIRIKKKALE

rodi7771

hocam bende beden eğitimi öğretmeniyim şubattaki ekpssye girecem puan sınırı falan yok, alım yapılacak kontenjanında sıralamaya girmen yeterli olur

Üye
    saglıkcı46 Avatarı

Son Giriş
    27.10-2016
    Saat
    11:43
    Yaşadığı Yer
    kahramanmaraş

saglıkcı46

@yakups merhaba kardes ya ben suan ekpss ye hazirlaniyorum ve formasyon aliyorum temmuzda yapilacak olan atamalardan once ogretmen atamasi olur mu yani once hangisini yaparlar diyelim ki temmuzda atandik 1 ay sonra ogretmen alimi yaptilar ogretmenlik icinde tercih yapabiliyormuyuz ?

yakups

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: saglıkcı46 Mesajı Gör
    @yakups merhaba kardes ya ben suan ekpss ye hazirlaniyorum ve formasyon aliyorum temmuzda yapilacak olan atamalardan once ogretmen atamasi olur mu yani once hangisini yaparlar diyelim ki temmuzda atandik 1 ay sonra ogretmen alimi yaptilar ogretmenlik icinde tercih yapabiliyormuyuz ?
    Büyük ihtimal önce memurluk ataması olur.Eğer geçmişte yapılanın aksine yeni bir karar almazlarsa memur olarak atandıktan sonra öğretmen ataması yapılırsa öğretmenliğe de başvuru yapıp atanabilirsiniz.Hiçbir sıkıntı yok.2014'te öyle oldu çünkü.

jackanapes

merhaba arkadaşlar benim size bir sorum olacak 1 yıl süreli engelli raporu aldım.Bu raporla ekpss sürecinde başvurular 23 şubatta başladığında ilk olarak aile ve sosyal politikalar müdürlüğüne başvuru yapacağım.Ancak benim sizden öğrenmek istediğim hastaneden aldığım raporu ankara'dan onaylatmak gerekli mi?raporum 1 yıl süreli olduğu için gerekli olmadığı söylenmişti.şimdiden teşekkürler

yakups

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: jackanapes Mesajı Gör
    merhaba arkadaşlar benim size bir sorum olacak 1 yıl süreli engelli raporu aldım.Bu raporla ekpss sürecinde başvurular 23 şubatta başladığında ilk olarak aile ve sosyal politikalar müdürlüğüne başvuru yapacağım.Ancak benim sizden öğrenmek istediğim hastaneden aldığım raporu ankara'dan onaylatmak gerekli mi?raporum 1 yıl süreli olduğu için gerekli olmadığı söylenmişti.şimdiden teşekkürler
    Ankara'dan onaylatmak gibi bir şey söz konusu değil.Ancak atama esnasında raporunuzun süresinin dolmamış olması gerekir.

Sayfa 5 / 58 İlkİlk 1234567891555 ... SonSon