1-4 Aralık 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Fuarı
Sayfa 49 / 58 İlkİlk ... 39454647484950515253 ... SonSon
Toplam 857 mesajın 721-735 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Candy16 Avatarı

Son Giriş
    03.07-2016
    Saat
    23:01
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep

Candy16

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar asıl mesele şu ki, bizlere ayrıan kontenjan çok azzzz!! Şubatta normal ögretmen atamasıviçin verilen rakam 30.000!!! Bizlere şurada düşen o da çabalarımız sonucu zorla 500! Bizler düşünülüp bir kolaylık olsun diye sınav yapılıp alınmaya layık bulunduysak , alınmamız icap eder ama gerçek rakamlarla!!! Bu durumda en az 1500 atama olmalıydı, kanun zaten %4 engelli istihdamını her çalışma sahası için zorunlu kılıyor, koskoca meb camiasının %4 ü engelli istihdamı mı peki?HAYIR!!!
    Sonuç olarak burada sen ben düşük yüksek ah vah diyecegimize hakkımız olanı dile getirmeli bunun yolunu bulmalıyız bir tarafta saglıklı adaylara hatrı sayılır atama rakamlari verilirken diger taraftan korumaya çalışılan engellilere komik rakamlar verilmemeli!!
    Kendimize gelip bunun savaşını vermeiyiz arkadaşlar, rica ederim kimse kimseye kızıp, sataşıp durmasın, sonuçta kader aynı ATANAMADIK!! Çözüm için birlik olalım.

Candyyy

Arkadaşlar 2.atama olsa bile puanlar çok yüksek 2018i beklesek puanlar daha çok artacak zaten haksızlığa uğradık branşa göre atama çıkardılar 2014de herkesi atadılar bu sene yarısını zor aldılar burada boş konuşup hiç birşey kazanamayız lütfen bimere elektronik dilekçe versin herkes kimse yapmaz nasılsa demeyin 1 kişi 1 kişidir internet başında bunu yapmak zor değil duyarlı olalım lütfen

Suskun Mutsuz Umutlu

@Candyyy benim açtığım konuyu desteklerseniz faydası olacaktır.

Üye
    TAN_12 Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    28.11-2016
    Saat
    21:39
    Yaşadığı Yer
    Vatan Bingöl-Adana Meka Tarsus

TAN_12

@Candyyy

hocam haklısın bu branj sistemi çok kötü oldu ve sınav öncesi hiç konu gündeme gelmedi

Candyyy

@Suskun Mutsuz Umutlu

Zaten sizin metni gönderdim bende ama arkadaşlar lütfen katılım olsun baskıyla birlikte ya yakın zamanda tekrar atama şansı elde ederiz yada bütün engelli öğretmenleri istihdam ederler sessiz kalmayalım beklemem yararımıza değil şubatta diğer öğretmen alımları 30.000miş 1.000 kişilik bir kontenjanı da bize ayırsınlar yoksa ekpssnin ne farkı kaldı kpssden

Suskun Mutsuz Umutlu

@Candyyy o yuzden diğer arkadaşlar atananlar da yollasın bize destek için bencillik yapılmasın. ben atanayımda başkası ne olursa olsun anlayışı öncelikle bir insan a yakışmaz sonrasında engelli bir öğretmen adayına hiç yakışmaz bizi biz daha iyi anlarız derken bize biz daha iyi kazık atıyoruz böyle olmamalı bunun için mücadele ediyoruz işte

bilişim@

Bende yolladım inşallah faydası olur

bilişim@

Arkadaşlar atananlardan hiç ses yok.bi sonraki aşama nedir ne yapmamız gerekiyor

Üye
    Mery&mat Avatarı

Son Giriş
    25.11-2016
    Saat
    14:32
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir

Mery&mat

Arkadaşlar inş şubatta tekrar alım olur .. Ben 87 ile atanamadım lise matematik. Peki memurluk tercihi yaptığımızda atandık diyelim temmuzda ve şubatta tekrar tercih yapıp öğretmenliğe geçebilir miyiz?

bio88

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Mery&mat Mesajı Gör
    Arkadaşlar inş şubatta tekrar alım olur .. Ben 87 ile atanamadım lise matematik. Peki memurluk tercihi yaptığımızda atandık diyelim temmuzda ve şubatta tekrar tercih yapıp öğretmenliğe geçebilir miyiz?
    Bu konu benim için de onemli memur olsak bi daha ne zaman ve ne şekilde ogretmen olabiliyoruz?

yakups

Eğer yeni bir karar alıp değişiklik yapmazlarsa memurluk tercih edip atananlar ikinci öğretmenlik alımında da tercih yapıp öğretmenliğe atanabilirler.Bizler öyle yapmıştık 2014'te.

Üye
    Mery&mat Avatarı

Son Giriş
    25.11-2016
    Saat
    14:32
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir

Mery&mat

@yakups Hocam tercih yapacağım şubat'a kadar beklemeyeceğim inşallah bi değişiklik olmaz çok teşekkürler

Üye
    Candy16 Avatarı

Son Giriş
    03.07-2016
    Saat
    23:01
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep

Candy16

Birde böyle bir sorun var, önce memurluk yazıp atananlar burada digerlerinin önünü tıkarken, ögretmenlik tercihleri yapılırken de orada digerlerinin önünü tıkıyorlar bu adaletsizlik degilde nedir, asıl bu durumu iletmek gerek ilgili mercilere zaten böyle bir çalışma varmış, bir yıla ait bir puanın sadece bir defa atamada kullanılması yönünde, üzerinde çalışılıyor inşaAllah tez zamanda devreye girer de kimseye haksızlık olmaz.

bilişim@

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @yakups hocam atanan öğretmenler bundan sonra ne yapacaklar milli eğitime mi gitmemiz gerekiyor bir de öğretmen olup olamayacağımıza dair raporu ne zaman alıyoruz

Sayfa 49 / 58 İlkİlk ... 39454647484950515253 ... SonSon