Sayfa 46 / 58 İlkİlk ... 3642434445464748495056 ... SonSon
Toplam 857 mesajın 676-690 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mea37 Avatarı

Son Giriş
    26.11-2016
    Saat
    12:24
    Yaşadığı Yer
    istanbul

mea37

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Alan sınav ile kimseye kendi alanına dair tek bir soru sorulmazken herkes aynı sınava tabi tutulurken branşlara göre sıralama ve sınırlama getirmek haksizliktir
    80puanla a branşında atanmayan engelli bir ogretmenin 60puanla b branşında atanan engelli öğretmenimizden ne farkı vardir da aynı sınavı aynı soruları çözmesine rağmen puanı işe yaramamaktadır hayallerine kavusamamaktadir tek sucu o branşı secmek midir ?
    Bu durumu siz vicdanınıza anlatabiliyorsanız söyleyecek pek söz yok...

Üye
    Apachi01 Avatarı

Gerçek Adı
    Zahir
    Son Giriş
    07.10-2016
    Saat
    16:31
    Yaşadığı Yer
    adana

Apachi01

inşallah herkesi atarlar da sorun ortadan kalkar

Üye
    üvercinka Avatarı

Gerçek Adı
    gizem
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa

üvercinka

@RUMEYSAAAAA hocam müzik öğretmeni alanda matematik yapmayacak zaten. bölümü neyse alanda da onu yapacak. @mea37 hocama da katılıyorum . edebiyat tarih sıralamaları uçmuş durumda. ama diğer bölümler 60 lara kadar inmiş. alan sınavına girseydik eğer bu adaletli olurdu. ama bu adaletli değil. umarım bütün emek verenler atanır...

Üye
    RUMEYSAAAAA Avatarı

Gerçek Adı
    rumeysa
    Son Giriş
    04.11-2016
    Saat
    15:13
    Yaşadığı Yer
    ankara

RUMEYSAAAAA

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: İbo12345 Mesajı Gör
    @RUMEYSAAAAA hocam ben adalet ogretmeniyim tabi atanıp atanmak kısmet işi ama bana ikinci öncelik demiştiniz ama ben birinci öncelikmişim meb'in sayfasında koskacaman yazıyor . O gün moralimi yerle bir etmistiniz. Bilip bilmeden konuşuyorsunuz iste bilmem dava acmislarda şöyle boylede lütfen biliyorsanız konuşun...
    arkadasım bana mezunıyet bılgılerını tam olarak verdiğini zannetmiyorum...işletme gıbı bölümler ıkıncı onceliktır...bilmesem konusmam...uslubuna dikkat et...ayrıca ben sizin branşından degılım ve paranızı ben vermiyorum...7 kontejanın içine girermiyim diye onu dusunup dua edin bence...egıtımcı olacaksan bu sekilde sözler yakısmıyor...Allah gönlüne göre versin herkesinn

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: üvercinka Mesajı Gör
    @RUMEYSAAAAA hocam müzik öğretmeni alanda matematik yapmayacak zaten. bölümü neyse alanda da onu yapacak. @mea37 hocama da katılıyorum . edebiyat tarih sıralamaları uçmuş durumda. ama diğer bölümler 60 lara kadar inmiş. alan sınavına girseydik eğer bu adaletli olurdu. ama bu adaletli değil. umarım bütün emek verenler atanır...
    bu sınav engelli sınavıdır..herkes engellidir..alan sınavı olsaydı evet herkes alanından girecekti...100 edebiyat 100 turkçe 100 matematıkci bu sınavda ön sıralarda diyelim...peki diğer branştakiler ne olacak...herkes kendini düşünüyor...bence cok adaletli oldu kaldı ki bu sekilde olmasaydı hukuki yollara basvurulcaktı zaten....kontenjanlar tabiki az....fakat herkesin atanması yönündeki mücadele dışındaki konusmalrınız var....o zaman normal kpss yoluyla atanmaya basvuracaktın...asıl adaletsizlık branş olmasaydı olurdu....diyorumki ALLAh herkesin gönlüne göre versin...

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Apachi01 Mesajı Gör
    inşallah herkesi atarlar da sorun ortadan kalkar
    insallah hocam....temenimiz o yönde....ben tüm engelli kardesimlerimin atanmasını isterim...Allahım yardımcı olsun...

İbo12345

@RUMEYSAAAAA .
    Ben eğitim bilgilerimi de tam vermiştim ama siz yanılmışım demek yerine lafı çevirmeye çalışıyorsuniz .neyse sizinle fazla muhattap olmak istemiyorum siz önce kendi uslubunuza bakin .

Üye
    üvercinka Avatarı

Gerçek Adı
    gizem
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa

üvercinka

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: RUMEYSAAAAA Mesajı Gör
    arkadasım bana mezunıyet bılgılerını tam olarak verdiğini zannetmiyorum...işletme gıbı bölümler ıkıncı onceliktır...bilmesem konusmam...uslubuna dikkat et...ayrıca ben sizin branşından degılım ve paranızı ben vermiyorum...7 kontejanın içine girermiyim diye onu dusunup dua edin bence...egıtımcı olacaksan bu sekilde sözler yakısmıyor...Allah gönlüne göre versin herkesinn

bu sınav engelli sınavıdır..herkes engellidir..alan sınavı olsaydı evet herkes alanından girecekti...100 edebiyat 100 turkçe 100 matematıkci bu sınavda ön sıralarda diyelim...peki diğer branştakiler ne olacak...herkes kendini düşünüyor...bence cok adaletli oldu kaldı ki bu sekilde olmasaydı hukuki yollara basvurulcaktı zaten....kontenjanlar tabiki az....fakat herkesin atanması yönündeki mücadele dışındaki konusmalrınız var....o zaman normal kpss yoluyla atanmaya basvuracaktın...asıl adaletsizlık branş olmasaydı olurdu....diyorumki ALLAh herkesin gönlüne göre versin...

insallah hocam....temenimiz o yönde....ben tüm engelli kardesimlerimin atanmasını isterim...Allahım yardımcı olsun...
    80 alıp da atanamayacak olan bir iki yıl çalışıp emek veriyor 60 alıp öylesine giren arkadaşlar(çalışan arkadaşları tenzih ediyorum) atanıyor bu mu sizin için adaletli olan .öyle bir mücadelem yok keşke herkesi atasalar... herşeyin hayırlısı... umarım bütün engelli arkadaşlarım atanır.
    @RUMEYSAAAAA bu arada sizi tanımıyorum beni muhattap alırken sen diye hitap etmeyin...

bio88

Ben icimdekini soyliyim mi canlar hic bos yere kirmayin birbirinizi icimdeki ses diyor ki hepimiz atanicaz inşallah oyle olur da hic birimiz uzulmeyiz

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Apachi01 Mesajı Gör
    @bio88 bende gazi eğitim mezunuyum ama şu an memurum. ekmek aslanın boşaltım sisteminde iken yapacak bir şey yok sadece beklemek ve sabretmek gerekli...
    @sevilay2 @nnk1981 arkadaşlar bende de öyle bir problem göründü fakat sonra yeniden girdim ve tercihlerimi güncelledim. sizde ara sıra yeniden deneseniz iyi olur.
    Hocacim dedim ya benim fikrim bu kimse alinmasin benim tercihim bu şekilde sizinki bu sekilde saygi duyarim ☺

Üye
    imona Avatarı

Son Giriş
    17.08-2016
    Saat
    19:27
    Yaşadığı Yer
    manisa

imona

Haklısınız hocam. Sinirler tabi ki gerildi. Ama acisini birbirimizden cikarmamiz doğru değil.

Üye
    mehker Avatarı

Son Giriş
    14.10-2016
    Saat
    14:17
    Yaşadığı Yer
    eskişehir

mehker

şunu merak ediyorum. engelli 500 öğretmenin tamamı atanacak mı, yoksa diyelim ki bazı branşların kontenjanı boş kaldı, böyle olunca tabii haliyle 500'den az öğretmen atanma ihtimali doğar. 500 kadronun tamamına öğretmenlerin atanması için bence branşa göre alım yapıldıktan sonra birde sayıyı 500'e tamamlamak için branşa bakılmaksızın genel sıralamaya göre de atama yapılmalı. bu arada 2014'de bütün engelli öğretmenlerin atamasının yapıldığı söyleniyor. yine öğretmenler bu şekilde atanırsa burada öğretmenler birbiriyle kavga etmek zorunda kalmaz

Üye
    RUMEYSAAAAA Avatarı

Gerçek Adı
    rumeysa
    Son Giriş
    04.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara

RUMEYSAAAAA

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: İbo12345 Mesajı Gör
    @RUMEYSAAAAA .
    Ben eğitim bilgilerimi de tam vermiştim ama siz yanılmışım demek yerine lafı çevirmeye çalışıyorsuniz .neyse sizinle fazla muhattap olmak istemiyorum siz önce kendi uslubunuza bakin .
    bana degıl yakup hocaya yazdınız....ben sizinle direk muhatap olmadım bile...sizi tanımam etmem...ben oraya yazılanlara kendi görüşümü yazdım...lafı ceviren ve başlatan sizsiniz..hocam atanın beni alakadar etmezki...asıl ben sizinle muhatap olmadıgım halde hala benim adımı etiketleyip yazmaktasınız....gidin sorununuz meble hallediniz..sizin muhatabınız ben degılım byeee

80 alıp da atanamayacak olan bir iki yıl çalışıp emek veriyor 60 alıp öylesine giren arkadaşlar(çalışan arkadaşları tenzih ediyorum) atanıyor bu mu sizin için adaletli olan .öyle bir mücadelem yok keşke herkesi atasalar... herşeyin hayırlısı... umarım bütün engelli arkadaşlarım atanır.
    @RUMEYSAAAAA bu arada sizi tanımıyorum beni muhattap alırken sen diye hitap etmeyin...
    ben o sırada en üsttlerde yer alıyorum puanım ve sıralamam çok ıyıdır...puan ustunlugu olsa dahi yerleşmekteyım allahın izniyle...ben gerideki arkadaşımlarını dusunuyorum...amacım herkesin atanmasıdır...o sınavdaki sorular cok zor degıldı...asıl zor olan normal kpss sınavıdır...SEN DİYE HİTAP DA ETMEDİM...SİZİN BRANSINIZDAN DEGILIM GIBI CUMLELERİ YAZDIM....BIR DAHA OKUYABİLİRİSN...BEN DE SİZİ TANIMIYORUM...MADEMKİ KENDİNİZE GUVENİYORSUNUZ BAKIN HALA SUNUZ DİYORUM.......OZAMAN KENDİ BRANŞINDAKİ KİŞİLERLE YARIS İÇİNDE OLACAKSINIZ....EGER Kİ KARSI DAVA AÇILIRSA EMİN OL SAYICA COK FAZLA OLAN BRANŞ ARKADAŞLARIMA BENDE DESTEK VERMEYE HAZIRIM...BEN TEKRAR BELİRTEYİM BURADAKİ HERKES ENGELLİDİR VE TÜM ARKADAŞLARIMIN ATANMASINI CANI GÖNÜLDEN ISTERİM.....BİR DAHA DA BENİ ETİKETLEYİP YAZMAYINIZ....MUHATABINIZ BEN DEGILIM...İNSALLAH HERKES ATANIR.....ALLAHA EMANET OLUNUZ

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: mehker Mesajı Gör
    şunu merak ediyorum. engelli 500 öğretmenin tamamı atanacak mı, yoksa diyelim ki bazı branşların kontenjanı boş kaldı, böyle olunca tabii haliyle 500'den az öğretmen atanma ihtimali doğar. 500 kadronun tamamına öğretmenlerin atanması için bence branşa göre alım yapıldıktan sonra birde sayıyı 500'e tamamlamak için branşa bakılmaksızın genel sıralamaya göre de atama yapılmalı. bu arada 2014'de bütün engelli öğretmenlerin atamasının yapıldığı söyleniyor. yine öğretmenler bu şekilde atanırsa burada öğretmenler birbiriyle kavga etmek zorunda kalmaz
    BEN İNANIYORUMKİ SUBATTA İNSALLAH HERKES ATANACAK...Bazı arkadaşlarım reel ve sanalda cok emek verdi...hala da tweet etkinliklerinde emek vermektedir...insallah herkes atanır...rabbimize dua edelim...

Üye
    best Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:00
    Yaşadığı Yer
    kuzey kambocya (icinden)
    Blog Mesajları
    3

best

bazılarının ögretmen olacak olması düşündürüyor beni yorumlara bakınca

Üye
    üvercinka Avatarı

Gerçek Adı
    gizem
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa

üvercinka

Tamam @RUMEYSAAAAA hocam siz haklısınız... Allaha emanet.

Üye
    RUMEYSAAAAA Avatarı

Gerçek Adı
    rumeysa
    Son Giriş
    04.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara

RUMEYSAAAAA

tamam [mentıon=94979]rumeysaaaaa[/mentıon] hocam siz haklısınız... Allaha emanet.
    ben haklı olmaya calışmıyorum..dürüstlükten fitnecilikten kıskanclıktan uzak bir meslekte calısmayı rabbim hepimize nasip etsin....sizde allaha emnet olunuzzzzzzzzzz

Üye
    recai87 Avatarı

Son Giriş
    24.10-2016
    Saat
    13:51
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir

recai87

Arkadaşlar basvurulardan sonra verilen olası kontenjanlardan başvurulara göre daha fazla alma ihtimalleri olabilir mi acaba bi umut ?

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:23
    Yaşadığı Yer
    Türkiye

Life

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @recai87 kontenjan 250'den 500'e çıkarılmıştı şu aşamada yükseleceğini sanmıyorum ancak ikinci atamada da bir 500 - 1000 arası kadro açabilirler.

Sayfa 46 / 58 İlkİlk ... 3642434445464748495056 ... SonSon