Sayfa 45 / 58 İlkİlk ... 3541424344454647484955 ... SonSon
Toplam 857 mesajın 661-675 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mea37 Avatarı

Son Giriş
    26.11-2016
    Saat
    12:24
    Yaşadığı Yer
    istanbul

mea37

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    EKPSS atamalarında bu sene getirilen branş bazlı kontenjan sınırı büyük bir adaletsizlik yaratmakta.
    Ekpss sınavında ÖABT (alan sinavi) niteliğinde hicbir branş alan sorusu çözmedi ve herkes ortak bir sınava tabi tutuldu fakat atama konusunda branşlara sınırlama getirtildi aynı sınav içinde farklı sıralamalar oluşturuldu....Bu nedenle bazı branşlarda arkadaşlarımız 80 puanla atanamazken bazılarında puan sırası 60lara kadar indi
    Bu büyük bir adaletsizliktir sınav sonuçlarının adil sıralamasına gölge düşürmektedir...
    Lütfen atama rakamlarına gösterdiğimiz kamuoyu tepkisi ve baskılar neticesinde 500 rakamını elde ettiğimiz gibi bu konuda da cumhurbaşkanlığı bimer meb ve mv.leri vs. ulaşabildiğimiz yerlere mesaj atalım arayalim ve bu sorunu dile getirelim henüz geç olmadan SESIMIZI DUYURALIM....

Üye
    recai87 Avatarı

Son Giriş
    24.10-2016
    Saat
    13:51
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir

recai87

Uvercinka hocam aynen Rabbim büyük hayırlısı olsun inşallah

Mea hocam kesinlikle katılıyorum. Alan sınavı olmamis aynı sorularin soruldugu bi ortamda branş ayırmak kesinlikle adil değil . He alan sınavı olurdu ayirirlardi o zaman tamam ama şimdi bu şekilde hiç hoş bi durum hiç adaletli bi atama olmayacak kim ne derse desin ...

Üye
    imona Avatarı

Son Giriş
    17.08-2016
    Saat
    19:27
    Yaşadığı Yer
    manisa

imona

@yakups

Benim düşük hocam 68.83

semih52

500 kişilik kontenjan dolmazsa ek atama olur mu acaba söylenilen her bölümden giren olmayabilir diye düşünüyorum

Üye
    üvercinka Avatarı

Gerçek Adı
    gizem
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa

üvercinka

arkadaşlar istanbulda patlama olmuş 32 kişi hayatını kaybetmiş kendimiz için dua ederken onların ailelerinede sabır dileyelim. zor günlerden geçiyoruz...

yakups

@imona Facebookta sizin branşta bir liste gördüm.67-85 arası 15 kişi var o listede.Yani geneli 70'li puanlarda.

Üye
    imona Avatarı

Son Giriş
    17.08-2016
    Saat
    19:27
    Yaşadığı Yer
    manisa

imona

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: yakups Mesajı Gör
    @imona Facebookta sizin branşta bir liste gördüm.67-85 arası 15 kişi var o listede.Yani geneli 70'li puanlarda.
    Teşekkür ederim hocam. Ben bu kadar iyi bir tablo beklemiyorum. Ortalama 75 lerde yigilma olur diye düşünüyorum en iyi ihtimalle. O gruplara girmeyen daha çok insan vardır. Kontenjan 15 görselde.

Üye
    Apachi01 Avatarı

Gerçek Adı
    Zahir
    Son Giriş
    07.10-2016
    Saat
    16:31
    Yaşadığı Yer
    adana

Apachi01

arkadaşlar, öğretmenlik olmazsa memurluk yazın. zaten lisanstan bu yıl ortalama 1500-2000 alım olacak. illa da öğretmen olmak istiyorum derseniz 2018 de yeni bir sınav daha olacak. maddi durumunuz iyi ise 2. atamayı bekleyin ama eğer o zaman kontenjanlar daha da düşerse işte o büyük sıkıntı. iyi düşünelim burası türkiye her an her şey olabilir.

Üye
    sevilay2 Avatarı

Gerçek Adı
    Sevilay
    Son Giriş
    11.07-2016
    Saat
    07:20
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

sevilay2

Arkadaşlar kolay gelsin aranızda tercih yapamayan varmı sistem tamamen bozulmuş.Sizin bir fikriniz varmı eğer varsa lütfen cevap verirseniz çok mutlu olurum.

Üye
    nnk1981 Avatarı

Gerçek Adı
    nazmi
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:51
    Yaşadığı Yer
    izmir

nnk1981

@sevilay2 hocam ben de yapamadim.dun 16.00 dan beri kapali sistem.nufus bilgileriniz getirilemedi diye uyari veriyor

bio88

Atanmak memur olmak guvence haklısınız bir çoğumuz yaşadığı rahatsizlik nedeniyle devlet kadrosunda yer almak istiyoruz fakat 5 sene öğretmenlik okuyup herhangi bir memur olarak gorev almak kolay olmasa gerek ben bu durumda emeklerime üzülüyorum hepinizin dusuncesine saygi duyarim hocalarim bu benim fikrimdir yanlis anlasilmasin

Üye
    Apachi01 Avatarı

Gerçek Adı
    Zahir
    Son Giriş
    07.10-2016
    Saat
    16:31
    Yaşadığı Yer
    adana

Apachi01

@bio88 bende gazi eğitim mezunuyum ama şu an memurum. ekmek aslanın boşaltım sisteminde iken yapacak bir şey yok sadece beklemek ve sabretmek gerekli...
    @sevilay2 @nnk1981 arkadaşlar bende de öyle bir problem göründü fakat sonra yeniden girdim ve tercihlerimi güncelledim. sizde ara sıra yeniden deneseniz iyi olur.

Üye
    RUMEYSAAAAA Avatarı

Gerçek Adı
    rumeysa
    Son Giriş
    04.11-2016
    Saat
    15:13
    Yaşadığı Yer
    ankara

RUMEYSAAAAA

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: mea37 Mesajı Gör
    ekpss atamalarında bu sene getirilen branş bazlı kontenjan sınırı büyük bir adaletsizlik yaratmakta.
    Ekpss sınavında öabt (alan sinavi) niteliğinde hicbir branş alan sorusu çözmedi ve herkes ortak bir sınava tabi tutuldu fakat atama konusunda branşlara sınırlama getirtildi aynı sınav içinde farklı sıralamalar oluşturuldu....bu nedenle bazı branşlarda arkadaşlarımız 80 puanla atanamazken bazılarında puan sırası 60lara kadar indi
    bu büyük bir adaletsizliktir sınav sonuçlarının adil sıralamasına gölge düşürmektedir...
    Lütfen atama rakamlarına gösterdiğimiz kamuoyu tepkisi ve baskılar neticesinde 500 rakamını elde ettiğimiz gibi bu konuda da cumhurbaşkanlığı bimer meb ve mv.leri vs. Ulaşabildiğimiz yerlere mesaj atalım arayalim ve bu sorunu dile getirelim henüz geç olmadan sesımızı duyuralım....
    adaletsizlık yok....asıl brans olmasaydı adaletsizlık olurdu...bir müzik öğretmeni neden bir matematikci ile yarıs içinde olsun...siz kendinizi kurnaz zannediyorsunuz sanırım...burada herkes engellidir...brans olması gayet iyidir..

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: mea37 Mesajı Gör
    EKPSS atamalarında bu sene getirilen branş bazlı kontenjan sınırı büyük bir adaletsizlik yaratmakta.
    Ekpss sınavında ÖABT (alan sinavi) niteliğinde hicbir branş alan sorusu çözmedi ve herkes ortak bir sınava tabi tutuldu fakat atama konusunda branşlara sınırlama getirtildi aynı sınav içinde farklı sıralamalar oluşturuldu....Bu nedenle bazı branşlarda arkadaşlarımız 80 puanla atanamazken bazılarında puan sırası 60lara kadar indi
    Bu büyük bir adaletsizliktir sınav sonuçlarının adil sıralamasına gölge düşürmektedir...
    Lütfen atama rakamlarına gösterdiğimiz kamuoyu tepkisi ve baskılar neticesinde 500 rakamını elde ettiğimiz gibi bu konuda da cumhurbaşkanlığı bimer meb ve mv.leri vs. ulaşabildiğimiz yerlere mesaj atalım arayalim ve bu sorunu dile getirelim henüz geç olmadan SESIMIZI DUYURALIM....
    EGER KENDİNE GUVENİYORSAN KENDİ ALANINDAKİ KİŞİLERLE YARIS İÇİNE GİRMELİSİN...HAK YERİNİ BULMUSTUR...ALLAH HERKESİN GÖNLUNE GÖRE VERSİN.....

İbo12345

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @RUMEYSAAAAA hocam ben adalet ogretmeniyim tabi atanıp atanmak kısmet işi ama bana ikinci öncelik demiştiniz ama ben birinci öncelikmişim meb'in sayfasında koskacaman yazıyor . O gün moralimi yerle bir etmistiniz. Bilip bilmeden konuşuyorsunuz iste bilmem dava acmislarda şöyle boylede lütfen biliyorsanız konuşun...

Sayfa 45 / 58 İlkİlk ... 3541424344454647484955 ... SonSon