1-4 Aralık 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Fuarı
Sayfa 22 / 58 İlkİlk ... 1218192021222324252632 ... SonSon
Toplam 857 mesajın 316-330 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Candy16 Avatarı

Son Giriş
    03.07-2016
    Saat
    23:01
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep

Candy16

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @edebali Yapılan tüm çabalara bende katıldım arkadaşım.
    Dün sayıyı ögrenince Sayın vekilimiz Bennur Hanıma tweet attım durumu bildirdim
    Ayrıca Cumhurbaşkanlığı sitesine girip "Cumhurbaşkanına Yazın"linkinden durumumuzu ilettim.
    Dün buradan arkadaşlar örgütlenelim diye kendimi paraladım ama kimse oralı olmadı bende bireysel olarak çabaladım...evet çabalarım çünkü ben o sınava KEMOTERAPİ sırasında öle dirile girdim ve bu sonuç inanın beni çok üzdü...ve herbirimizin türlü agır hallerde oldugunuda biliyorum, ayakta olmaya ve mücadele etmeye devam edecegim Allaha dua ediyorum ve elimden geleni yapıyorum inşallah olacak.

yakups

@İbo12345 Hocam bildiğim kadarıyla ikinci öncelikli oluyorsunuz.Ama yine de tam emin değilim yanıltmayayım sizi.

İbo12345

İibf mezunu olanlardan maliye iktisat işletme ikinci öncelik diyor ama kamu yoneti ile ilgili hiç bi sey bulamadım @yakups hocam inşallah ikinci öncelik değildir

Üye
    abb Avatarı

Son Giriş
    19.06-2016
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    kayseri

abb

250 kişiden tahmini kayseri fen bilgisi kontenjanı ne olur yada alım az kayseri açılırmı

yakups hocam cevaplarsanız çok iyi olur

Bedriye Çiloğlu

arkadaşlar bazı arkadaşlarımız 147yi aradıklarını ve bunun değerlendirmeye alındığını söyledi. arayabildiğimiz kadar bizletde arayıp isteğimizi iletelim.

yakups

@abb

Hocam branş kontenjanı il kontenjanı yok.250 kişi alacak ilk 250 atanacak.Yani ilk 250'de 1 fen bilgisi öğretmeni varsa da atanacak,100 fen bilgisi öğretmeni varsa da atanacak.Siz ilk 250'de varsanız Kayseri'ye kesin atanırsınız.

Üye
    geromo Avatarı

Son Giriş
    04.07-2016
    Saat
    05:09
    Yaşadığı Yer
    mersin

geromo

@gul__

Face de ne diye arama yapıyoruz hocam

chemistry911

Hocam merhaba. Çok geçmiş olsun. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Puanınız kaçtı? Ben de yazdım her yere. Binnur hanıma da watsaptan yazdım. Bir cevap gelmedi ama inanıyorum ki bu sayı artacak

Üye
    imona Avatarı

Son Giriş
    17.08-2016
    Saat
    19:27
    Yaşadığı Yer
    manisa

imona

Öğretmenlik sıralaması ile ilgili sayısal veriler nerde olabilir? Yada böyle bir veri paylaşımı var mı?

Üye
    mehker Avatarı

Son Giriş
    14.10-2016
    Saat
    14:17
    Yaşadığı Yer
    eskişehir

mehker

hocam ben şimdi anlamadım. diyelim ki ilk 250 nin hepsi fen bilgisi öğretmeni. 250 tane fen bilgisi öğretmeni mi atayacaklar? o kadar ihtiyaç var mı? bir de diğer branşlar ne yapacak o zaman. mesela ben sınıf öğretmenliği mezunuyum. bir de meb'in web sitesinde tercihler internet üzerinden yapılacak yazıyor. bunları ayrıca bir yere onaylatcak mıyız ve hangi belgeler gerekli? bunları kendi ilimdeki milli eğitim müdürlüğüne de sordum. telefona bakan ilgili kişinin engelli öğretmen alınacağından dahi haberi yok. ayrıca hocam bir soru daha: öiretmen olarak atandıktan sonra stajyer öğretmenlik ve bunu geçme bir engelli için zor olur mu? mesela engelinle ilgili bir rahatsızlık çıktığında müsamahalı davranırlar mı?

Ysmn9766

Arkadaşlar 147 bende aradım talebinizi dilekçe olarak iletiyorlar. Kontenjan artirildi denmese de daha önce olduğu gibi başvuran herkesi atayacagiz tarzı bir açıklama gelebilir diye düşünüyorum.

Bedriye Çiloğlu

arkadaşlar e_devlet şifrenizi kullanarak cumhurbaşkanına yazdım..her yolu deniyorum lütfen sizlerde deneyin

yakups

@mehker Hocam 250 kişinin branşı önemli değil.İlk 250'nin branşı neyse o branşta atama yapılacak.250 kişininn hepsinin aynı branş olma ihtimali milyonda bir.Taş çatlasın 30-40'ı aynı branştan olur.Tercih yaptıktan sonra lisans diploması veya geçici mezuniyet belgesi, pedagojik formasyon ve 2016 EKPSS sonuç belgesi ile engelli sağlık kurulu raporu İl Milli Eğitim'e götürülüp onaylatmak gerekir.Bu yapılmazsa tercih geçersiz sayılır.Stajerliği geçmek zor değil.Müsamaha durumu karşılaşacağınız müdür,müdür yardımcısıyla alakalı.Ancak çok sıkıntı çıkarmazlar.Gerektiğinde rapor hakkınız var zaten.Zorlandığınız zamanlarda rapor alabilirsiniz.Bu geniş bir konu.Atandıktan sonra gerisi kolay merak etmeyin.

Üye
    Candy16 Avatarı

Son Giriş
    03.07-2016
    Saat
    23:01
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep

Candy16

@chemistry911

Çok teşekkür ederim hocam
    Sınav tedavimin ortasına geldi malum agır bir tedavi sınavda nasıl oturdugumu bilemedim, rahatsızlandım dolayısıyla çok yüksek degil puanım (74.377)
    Dün gece kontenjan sayısını okuyunca Cumhurbaşkanlığı sitesine girip "Cumhurbaşkanına yazın"linkinden durmumuzu anlattım ve 1500 kontenjana ihtiyacımız oldugunu yazdım, önce iltildigine dair bir cevap aldım. Bu gün ögle saatlerinde ise başvurumun okundugunu, ilgili birime yönlendirildigini ve bana tekrar dönüş saglayacaklarını yazan bir cevap daha aldım!!!
    Degerli hocalarım lütfen sizde Cumhurbaşkanlıgı sitesinden basvuru yapın okuyorlar ve geridönüş saglıyorlar, bu birseyler yapabilecekleri anlamına geliyor!!
    Lütfen sizlerde yazın ve acele edin zaman az!!!

chemistry911

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yazdım hocam. Ama siz ne yazdıysanız bana mesaj olarak atın tekrar yazayım. İnşallah alımı arttıracaklar

Sayfa 22 / 58 İlkİlk ... 1218192021222324252632 ... SonSon