Sayfa 20 / 58 İlkİlk ... 1016171819202122232430 ... SonSon
Toplam 857 mesajın 286-300 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

bilişim@

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    89 hocam

yakups

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: bilişim@ Mesajı Gör
    89 hocam
    Hocam kpss alımı şubatta yapılacak zaten.Siz buna başvurun kesin atanırsınız.Yalnız bana bipolar olan öğretmen olarak atanabilir mi diye sormuşsunuz daha önce.Bizim dönemimizde kimseden öğretmen olur raporu istememişlerdi.Bu alımda malesef istiyorlar.Ben sizin durumunuzu bilemem ancak doktordan öğretmen olur raporu almanız gerekecek.İnşallah bir sorun çıkartmazlar.Çünkü tamamen doktorun insiyatifinde bir durum.Siz başvurun.Kpss alımı şubatta olduğu için sorun yok.

Üye
    recai87 Avatarı

Son Giriş
    24.10-2016
    Saat
    13:51
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir

recai87

Yakups hocam 85.42 ile o 500 küsür un içinde kaçinci siralara denk gelirim yardimci olursanız sevinirim

bilişim@

Sağolun hocam çok yardımcı oluyorsunuz gerçekten Allah razı olsun.peki hocam tekrardan şubatta tercih yapabiliyor muyum

yakups

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: bilişim@ Mesajı Gör
    Sağolun hocam çok yardımcı oluyorsunuz gerçekten Allah razı olsun.peki hocam tekrardan şubatta tercih yapabiliyor muyum
    Tabii ki şubattaki kpss öğretmen alımına da başvurabilirsiniz.Siz merak etmeyin kesin atanırsınız yeter ki öğretmen alır raporu almak sıkıntı olmasın.

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: recai87 Mesajı Gör
    Yakups hocam 85.42 ile o 500 küsür un içinde kaçinci siralara denk gelirim yardimci olursanız sevinirim
    90 küsürlerde hocam.Ancak kesin sonuç vermez.Mesela siz oraya puan yazmamışsınız.Yani puan yazmayan daha birçok kişi vardır.Sadece fikir verebilir.

Üye
    recai87 Avatarı

Son Giriş
    24.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir

recai87

Anladım hocam . Teşekkür ederim . Hani yaklaşık 1000 öğretmen olsa ona göre oran yaparım diye dusunmustum

Üye
    mehker Avatarı

Son Giriş
    14.10-2016
    Saat
    14:17
    Yaşadığı Yer
    eskişehir

mehker

peki yakup hocam, öğretmen olarak atandıktan sonra da öğretmenlik yapılabileceğine dair sağlık kurulu raporu istiyorlar. engellilere öğretmenlik için hangi sağlık koşulları arıyorlar? ilerleyici kronik hastalar öğretmenlik yapamaz gibi bir şey gördüm. bu ne demek? benim diyabet ve buna bağlı %30 görme kaybı ve nöropati . ben başvurabilir miyim öğretmenliğe?

yakups

@mehker

Hocam sizdeki rahatsızlıklar için bir problem olacağını düşünmüyorum.Bizden bu tür bir rapor istemedikleri için tam olarak şartları bilmiyorum.Ancak diyabet ve az bir görme probleminde sıkıntı çıkarmazlar.Mesela hiç konuşamayan biri için sorun çıkarabilirler.Ya da ileri derecede psikolojik bir rahatsızlığı olana sorun çıkarabilirler.Onun dışında öğretmenliğe engel olmayacak hastalıklarda sıkıntı çıkarmazlar.

Bedriye Çiloğlu

arkadaşlarım bu fikrime katılırmı bilmiyorum ama bence bu sınavda %70in üzerinde başarı sağlayanlar atanmalıydı. hepimiz engelli birer birey olarak diğer arkadaşlarımdan daha fazla emek sarfettik tüm zorluklarımıza rağmen...umarım ramazanın bolluk ve bereketi öğretmen alımlarınada yansır umutla kalın arkadaşlar umutsuz olmayalım lütfen

Üye
    şizo Avatarı

Son Giriş
    15.09-2016
    Saat
    02:15
    Yaşadığı Yer
    izmir

şizo

Arkadaşlar, 2016 ekpss ile alınacak olan 250 öğretmen kardeşimiz, 2016 ekpss ile alınacağı açıklanan 6000 kişilik kadroya dahil mi değil mi? Yani benim gibi lisans mezunu memur adayı arkadaşların şansı artıyor mu azalıyor mu bu öğretmen alımıyla? Bilen ya da fikri olan yazarsa çok sevinirim. Herkese bol şans.

Üye
    Candy16 Avatarı

Son Giriş
    03.07-2016
    Saat
    23:01
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep

Candy16

Arkadaşlar sıralama vs. tartışması bir kenarada asıl tartışılması gereken sayının çok ama çok az olması en azından 1000 kişilik bir alım yapılmalıydı, bence bu büyük bir haksızlık oldu, neden bu kadar az gerçekten anlayamadım ve çok üzüldüm 😞
    @şizo Bu yıl normal kpss ögretmen atama sayısının da çok az oldugu göz önüne alınırsa ve şubatta tek bir atamaya işaret edildigine göre, engelli ögretmen alımlarının gelecegi de pek parlak gözükmüyor bu sebeple dogal olarak ögretmen adaylarıda normal memurluk kadrolarına yönelecekler...bu durumda sadece memurluk tercihi yapacak olan adaylarında şansı azalacak çünkü artık herkes birşekilde yerleşme çabasında olacak!!!

yakups

@şizo

6000 kişilik kadroya dahil değil.Yani sizin yararınıza.

Üye
    şizo Avatarı

Son Giriş
    15.09-2016
    Saat
    02:15
    Yaşadığı Yer
    izmir

şizo

Teşekkür ederim verdiğiniz cevap için Yakups.
    @Candy16

Benim öğrenmek istediğim öğretmen kadrosunun, 6000 kişilik kadroya dahil olup olmadığıydı. Diğer yazdıklarınızın ben de farkındayım.

Üye
    recai87 Avatarı

Son Giriş
    24.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir

recai87

Hocalarim 1000 tane öğretmen varmidir yaa buna eminmisiniz

Üye
    Candy16 Avatarı

Son Giriş
    03.07-2016
    Saat
    23:01
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep

Candy16

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ögretmen arkadaşlar buradamısınız?? Bence sayının arttırılması için sayın bakanımıza, müsteşarımıza ve vekilimize konudan rahatsızlığımızı ve istegimizi dile getirmeliyiz!!Acilen!!
    @şizo sorunuzu emin olun anladım, benim demek istedigim de şuydu ; o 6000 kadroya, kura, lise, yüksekokul, lisans dahil bu birincisi, bu bahsi geçen 6000 den zaten belli bir miktarı lisans olacak bu da ikincisi bu 250 kisi bu sayıya dahil olmasa bile geriye kalanlar alımın düşük olması nedeniyle büyük ihtimalle normal alıma yönelecekler..
    Ki benim öncelikli dilegim ögretmenlerin mesleklerine atanmasıydı...özetle bu durum herkes için sıkıntılı, umarım atama sayısını arttırırlar.

Sayfa 20 / 58 İlkİlk ... 1016171819202122232430 ... SonSon