Sayfa 19 / 58 İlkİlk ... 915161718192021222329 ... SonSon
Toplam 857 mesajın 271-285 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

yakups

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: abb Mesajı Gör
    Yakup said hocam 84.72 atanirmi ne dusunuyorsunuz
    Hocam atanabileceğinizi düşünüyorum.Ama yine de sıralamayı bilmediğimiz için temkinli olmakta yarar var.

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: İbo12345 Mesajı Gör
    "Atanan engelli adayların, göreve başlama işlemleri sırasında, öğretmenlik yapıp yapamayacaklarına ilişkin sağlık kurulu raporunu ibraz etmeleri gerekecek" bu ne demek oluyor arkadaşlar yeniden mi rapor alacağız yani
    Evet malesef bu duruma göre tekrar rapor almak gerekecek.Ancak bu %40 üstü olması gereken sağlık raporu değil.Sadece öğretmenlik yapabilir mi yapamaz mı buna ilişkin rapor.

İbo12345

Hocam bu yüzde kırk raporu alırken ugrastirdiklari kadar ugrastirmazlar demi . Yakup hocam Puanim 85.39 adalet ogretmeniyim atanma ihtimalim nedir sizce @yakups said

Ysmn9766

@yakups hocam peki bu bahsettiğiniz rapor nasıl alınıyor?

Üye
    abb Avatarı

Son Giriş
    19.06-2016
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    kayseri

abb

250 kisi alinacak diyince endiselendim ogretmenler arasinda girerim insallah 250ye

yakups

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Ysmn9766 Mesajı Gör
    @yakups hocam peki bu bahsettiğiniz rapor nasıl alınıyor?
    Atandıktan sonra hastaneye başvuruyorsun.Doktor öğretmen olur ya da olamaz gibi bir ibareli rapor veriyor.Bizden istememişlerdi bu raporu.Bu yıl olacak demek ki.

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: İbo12345 Mesajı Gör
    Hocam bu yüzde kırk raporu alırken ugrastirdiklari kadar ugrastirmazlar demi . Yakup hocam Puanim 85.39 adalet ogretmeniyim atanma ihtimalim nedir sizce @yakups said
    Hocam sıralamayı bilmediğimiz için inanın bir şey söylemek zor.Ancak ben atanabileceğinizi düşünüyorum.Yine de her şeye hazırlıklı olun.

Üye
    saglıkcı46 Avatarı

Son Giriş
    27.10-2016
    Saat
    11:43
    Yaşadığı Yer
    kahramanmaraş

saglıkcı46

@yakups hocam neden bu kadar az aldilar bi tahmininiz var mi ve subatta alim olur mu yoksa bu alim artik engelli alimi yapmayacaklarinin habercisimi ?

yakups

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: saglıkcı46 Mesajı Gör
    @yakups hocam neden bu kadar az aldilar bi tahmininiz var mi ve subatta alim olur mu yoksa bu alim artik engelli alimi yapmayacaklarinin habercisimi ?
    Tamamen siyaset.Kestirmek zor.İkinci atama olur diye düşünüyorum.Olmasaydı biraz daha fazla alırlardı.

Üye
    saglıkcı46 Avatarı

Son Giriş
    27.10-2016
    Saat
    11:43
    Yaşadığı Yer
    kahramanmaraş

saglıkcı46

@yakups Insallah hocam subatta daha cok alirlar insallah bu arada cok sagolun her soruya cevap veriyirsunuz ilgileniyorsunuz ben bisey daha soracaktim bu yeniden rapor istemeleri bi sorun cikarir mi yani benim % 40 raporum var kalp rahatsizligindan ogretmen olamaz derlermi acaba ?

Üye
    mehker Avatarı

Son Giriş
    14.10-2016
    Saat
    14:17
    Yaşadığı Yer
    eskişehir

mehker

facebook'da bir arkadaş ekpss öğretmenler için bir sayfa açmıştı galiba. herkes kaç puan aldığını falan giriyordu. sayfayı açan arkadaş sayfayı herkese açık hale getirsede biz de baksak kaç öğretmen var ve kaç puanla öğretmenler içinde kaçıncı olunuyor?. 1000'in ûstünde öğretmen var galiba.

yakups

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: saglıkcı46 Mesajı Gör
    @yakups Insallah hocam subatta daha cok alirlar insallah bu arada cok sagolun her soruya cevap veriyirsunuz ilgileniyorsunuz ben bisey daha soracaktim bu yeniden rapor istemeleri bi sorun cikarir mi yani benim % 40 raporum var kalp rahatsizligindan ogretmen olamaz derlermi acaba ?
    Kalp rahatsızlığında sorun olacağını düşünmüyorum.

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: mehker Mesajı Gör
    facebook'da bir arkadaş ekpss öğretmenler için bir sayfa açmıştı galiba. herkes kaç puan aldığını falan giriyordu. sayfayı açan arkadaş sayfayı herkese açık hale getirsede biz de baksak kaç öğretmen var ve kaç puanla öğretmenler içinde kaçıncı olunuyor?. 1000'in ûstünde öğretmen var galiba.
    Oraya göre 250.kişinin puanı 78.Ancak puanını yazmayanlar olabilir.Taban puan 80'in üstüne çıkar gibi görünüyor.

Üye
    mehker Avatarı

Son Giriş
    14.10-2016
    Saat
    14:17
    Yaşadığı Yer
    eskişehir

mehker

öğretmenlik tercihleri yapılırken sadece öğretmenlik yapmak istediğimiz ilimi seçiyoruz? geçen senelerde bu tercihleri yapıp öğretmen olarak atanan var mı aramızda arkadaşlar? illere göre seçim yapılıyorsa illerin taban puanlarını bilmedikten sonra yine atanıp atanamayacağımızı bilemeyiz ki. tercihlerim olmazsa benim herhangi bir ile atamamı yap diye bir seçenek oluyor mu tercihlerde?

yakups

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: mehker Mesajı Gör
    öğretmenlik tercihleri yapılırken sadece öğretmenlik yapmak istediğimiz ilimi seçiyoruz? geçen senelerde bu tercihleri yapıp öğretmen olarak atanan var mı aramızda arkadaşlar? illere göre seçim yapılıyorsa illerin taban puanlarını bilmedikten sonra yine atanıp atanamayacağımızı bilemeyiz ki. tercihlerim olmazsa benim herhangi bir ile atamamı yap diye bir seçenek oluyor mu tercihlerde?
    Hocam ili seçiyorsunuz.Kpss ile yapılan alımı tamamen kafanızdan silin.Taban puan falan olayı yok.Şimdi 250 kişi alıyorlar.Siz başvuru yapacaksınız.Size zaten il seçimi yaparken branşınızda boş okul olan iller açılacak.Boş yer olmayan il varsa göremeyeceksiniz.Meb sıralamayı yapacak.Diyelim ki siz 249.sunuz.Diyecek ki bu kişi atanacak.%99 ilk tercihinizdeki ile atanacaksınız.Çok düşük bir ihtimal de ikinci tercihinize atanacaksınız.Hadi çok farklı bir durum oldu 3.tercihinize atanırsınız.Yani burada önemli olan siz ilk 250'de var mısınız yok musunuz?Gerisi kolay zaten nereye isterseniz atanıyorsunuz.

bilişim@

@yakups hocam bana akıl verin ben normal kpssden de iyi bekliyorum o daha açıklanmadı sizce hangisinden tercih yapmalıyım ekpssden atanma ihtimali daha yüksek ama bilemedim

Üye
    recai87 Avatarı

Son Giriş
    24.10-2016
    Saat
    13:51
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir

recai87

Yakups hocam 250 . Kisinin puanı 78 dediniz ya peki kaç kişi puanını girmiş o listeye bunu Biliyormusunuz ?

yakups

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: bilişim@ Mesajı Gör
    @yakups hocam bana akıl verin ben normal kpssden de iyi bekliyorum o daha açıklanmadı sizce hangisinden tercih yapmalıyım ekpssden atanma ihtimali daha yüksek ama bilemedim
    Ekpss puanınız kaç?

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: recai87 Mesajı Gör
    Yakups hocam 250 . Kisinin puanı 78 dediniz ya peki kaç kişi puanını girmiş o listeye bunu Biliyormusunuz ?
    500 küsür kişi.

Sayfa 19 / 58 İlkİlk ... 915161718192021222329 ... SonSon