1-4 Aralık 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Fuarı
Sayfa 10 / 58 İlkİlk ... 6789101112131420 ... SonSon
Toplam 857 mesajın 136-150 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

Uykusuz_

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Teşekkür ederim. İlk atamada şansım olur mu sizce?

yakups

@Ederlezzii
    Geçmiş dönemde olduğu gibi bütün engelli öğretmen adaylarını atama düşünceleri olursa tabii ki atanabilirsiniz.Tamamen Meb'in tutumuna bağlı.Kronik hastalığı bulunanlar da öğretmen olabilir.

@Uykusuz_
    İlk atamada atanırsınız Allah'ın izniyle.

Uykusuz_

@yakups Bey Teşekkür ederim, moral oldu bana.Bu arada Sorumu yazdım fakat silindi sanırım. Bu durumda İLK ATAMADA şansım olur mu sizce? Beklemeli miyim?

Ben farketmedim ama defalarca çıkmış msj Teşekkürler cvpladığınız için.

yakups

@Uykusuz_ Yukarda cevap vermiştim.Merak etmeyin Allah'ın izniyle ilk atamada atanırsınız.

Ederlezzii

Yakups arkadas ben size çok tesekkür ederim. Basından beri soracak bir insan bulamadım. Dershane ararım cevap vermez bilmezler. Bir yetkilisi yok. Bu sene hiç rehbersiz ben de yönümü zor buldum. Tecrübenizi gizlemek yerine paylaştığınız için çok çok sagolun. Edebiyatçı olmamın zannedersem bi önemi yok. 63 puana da umarım vardır bir umut . Düz memurluk bu puanla olur mu bilmiyorum çünkü 67 de kalmış . MEB umarım gecen seneki gibi davranır en azından....

dangergirl27

Arkadaslar benimde puanım 79.387 gibi bir şey teknik öğretmenim ilk atamada şansım var mı? Bende ilk kez girdim.

yakups

@Ederlezzii Hocam gerçekleri söylemek zorundayız.İlk atamalarda atanmanız çok çok zor.Sabırla gelecek sene yapılacak atamaları bekleyin.Devletin bu konudaki tavrına bağlı.50'li puanlarla öğretmen olan da memur olan da oldu geçmişte.Allah hakkınızda hayırlısını verir inşallah.

@dangergirl27
    Kaç öğretmen alacağınızı bilmediğimiz için kesin bir şey söyleyemeyiz ancak ilk atamada atanma ihtimali tabii ki var.Puanınız iyi sayılır ümitli olmanız gereken bir puan.

Ederlezzii

Seneye bekleyin derken 2.-3.alımı bekleyeceğiz galiba. Hepimiz için, bütün iyiler için hayırlısı hocam.Tesekkürler

zuhalsosyalci

Yakup hocam önceki dönemde ilk atamada bütün tercih yapan öğretmenleri aldı mi? Taban puan 70 diyor ilk atama için. Hepsini aldığı için mi böyle düştü anlamadım ben puanım 77 ilk atamada olmaz diye korkmaya başladım

yakups

@zuhalsosyalci

Hayır ilk atamada herkes atanmadı.İlk atamada 400 kişi aldı ve taban puan 70,9 oldu.Daha sonra ikinci bir atama oldu ve bir miktar daha aldı.En son 3.bir atama oldu ve geriye kalan bütün öğretmenler atandı.

zuhalsosyalci

Tamam hocam anladım simdi. Çok sagolun.

ümraan

@yakups hocam puan 74,51923, başarı sırası 3453, Aday Sayısı8992 edebiyat mezunuyum formasyonum var. öğretmenlik istiyorum ama puanım kritik gibi, bu durumda bana ne önerirsiniz? yardımcı olursanız sevinirim.

Üye
    Slymngçt Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    08:47
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır

Slymngçt

Yakup Hocam , puanım 90,43 sıralamam 223 bölüm İlkögretim mat , Alım yapılırsa aranacağımı düşünüyorum . Sizce ne zaman olur atamalar bir de 2014 ve 2012 gibi yogun olur mu alımlar

yakups

@ümraan

Hocam umut var ama çok kritik.Yani açıkçası 1000 civarı almazlarsa ilk atamada öğretmenlik zor gibi.Alım sayısı çok önemli.Sabırla sayıyı bekleyeceksiniz.Memurlukta da sınırda olduğunuzu düşünüyorum.2014'e göre sıralamalar biraz geri kaymış yoksa rahat atanırdınız.Bekleyelim bakalım alım sayılarını görünce daha rahat konuşabiliriz.

ümraan

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    teşekkür ederim hocam.

Sayfa 10 / 58 İlkİlk ... 6789101112131420 ... SonSon