+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
EKPSS'de işitme ile genel kategorisi arasındaki fark..?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

muhendis3232 EKPSS'de işitme ile genel kategorisi arasındaki fark..?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    ekpss de işitme ile genel arasındaki fark varmı arkadaşlar atamada sen işitme engelisin bu görevi yapamazsın atanamazsın veya herhangi bir ayrım ?

asadas05

Ayrım olmaması lazım, işitme engellilerde genel kategoride değerlendirilir diye biliyorum.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

muhendis3232

saol arkadasım ön taahüt belgesine genel yazmışlar onu değiştirdim işitme yaptım ondan sordum

yakups

Ösym başvurusunda genel işitme falan gibi bir şey yazmıyor değil mi ben de yok da öyle bir şey?

muhendis3232

yazıyor kornik işitme görme vs...

yakups

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Engel durumuna ilişkin bililer kısmında yazanı mı diyorsun?

mühendis lütfen cevap verr misin nerede yazıyor benim başvuru çıktısında yazmıyor öyle bir şey?

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye