Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    muhendis3232 Avatarı

Son Giriş
    28.06-2015
    Saat
    11:31
    Yaşadığı Yer
    İZMİR

muhendis3232 EKPSS'de işitme ile genel kategorisi arasındaki fark..?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ekpss de işitme ile genel arasındaki fark varmı arkadaşlar atamada sen işitme engelisin bu görevi yapamazsın atanamazsın veya herhangi bir ayrım ?

asadas05

Ayrım olmaması lazım, işitme engellilerde genel kategoride değerlendirilir diye biliyorum.

Üye
    muhendis3232 Avatarı

Son Giriş
    28.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR

muhendis3232

saol arkadasım ön taahüt belgesine genel yazmışlar onu değiştirdim işitme yaptım ondan sordum

yakups

Ösym başvurusunda genel işitme falan gibi bir şey yazmıyor değil mi ben de yok da öyle bir şey?

Üye
    muhendis3232 Avatarı

Son Giriş
    28.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR

muhendis3232

yazıyor kornik işitme görme vs...

yakups

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Engel durumuna ilişkin bililer kısmında yazanı mı diyorsun?

mühendis lütfen cevap verr misin nerede yazıyor benim başvuru çıktısında yazmıyor öyle bir şey?