Konu Kapatıldı! + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon
Toplam 25 mesajın 1-15 arasındakiler
2014 EKPSS kura tarihi ne zaman belli olacak?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

arslan-1977 2014 EKPSS kura tarihi ne zaman belli olacak?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Güncel: EKPSS KURA başvuru tarihi belli oldu: 12 Mayıs - 23 Mayıs

____

arkadaşlar 2014 özürlü memur kura çekimleri ne zaman ve tercih yapılacakmı yine

mehmet-41

aynen bende merak ettim

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

paranoya

evet terçih yapacaksınız sınavdan sonra

arslan-1977

ilkokul ve orta okul mevzunlarına sınav yoktu biz sadece tercih yapacağız kura ile alıcaklar

Konjenital 2014 Kura ile atama Hakkında

Merhabalar 10.10.2012 tarihinde almış olduğum % 52 oranında sürekli olarak raporum var.
    Konjenital bozuklugu var iç engel.Lise 2 terkim şu an açık lisede 8.dönem ögrenci olarak devam etmekteyim.21 yasındayım

Sizlere danısmak istedigim sıfır bilgim var kura ile atamaya girebilirmiyim? 2014 kura ile atama basvuruları hangi tarihte? Gerekli evraklar nelerdir ?
    Günlerdir uyku uyuyamıyorum lütfen yardımlarınızı bekliyorum sağlıklı günler arkadaslar.

asadas05

Konjenital;
    Merhaba,
    Lisede krediniz nedir? Mezun olmaya yakınsanız sınavın yapılacağı tarihten itibaren 2 sene içinde mezun olursanız eğer geçici mezuniyet belgesi ile sınava girebilirsiniz, bende öyle yapacağım çünkü..
    Bu şekilde kura atamasına girebilirsin. Sınav başvuru tarihleri 24 şubat - 07 mart arası kura başvuru tarihleride ya bir hafta önce yada bir hafta sonra olması lazım ösym'nin siteden veya buradan takip edebilirsin..
    Gerekli evraklar zor değil zaten
    Kimlik, Rapor, Başbakanlık engelli kartın, başvuru yaptıgın yerde form doldurup vereceksin bu kadar.
    ama daha önce sınav veya kura parası var bankaya yatırılacak..
    klavuz yayınlansın kafandaki sorular cevap bulur..

Konjenital

asadas05 çok teşekkür ediyorum vallahi kaç gündür pusuda bekliyordum.Bilgiler için çok çok teşekkür ettim başbakanlık engelli kartı nedir zorunlumudur bu kart hocam ?

okan01

2012 de kura ile kayıt oldum. acaba kayıt yenilemem gerekiyormu bilgisi olan cevaplarsa lütfen sevinirim bu benim kafamı kurcalıyor açıkcası

mastek22 ekpss de bu sene ilköğretim(ortaokul) mezunları için kura olcak mı?

kura olcakmı?başvuru tarihleri aynı mı?
    bilgisi olan varmı

okan01

2012 de kura ile kayıt oldum. acaba kayıt yenilemem gerekiyormu bilgisi olan cevaplarsa lütfen sevinirim bu benim kafamı kurcalıyor açıkcası

t-i-l-k-i 2014 ömss yada ekpss ilköğretim kura

kura olacakmı yoksa olmayacakmı net bilgisi olan varmı

buyucu

Bu 3. atamada olmayacak.Nisanda sınav olacak ortaöğretim mezuları katılabilecek...

Konjenital

arkadaslar bu ösym açıklama yapmıs
    Kılavuzda yer alan kadrolardan tercih yapabilmek için, 29 Nisan 2012 tarihinde yapılmış olan 2012-ÖMSS’ye girilmiş ve ortaöğretim mezunları için ÖMSSP1, ön lisans mezunları için ÖMSSP2, lisans mezunları için ÖMSSP3 puanının alınmış olması gerekmektedir. diye bu durumda kura ile atama işi suyamı düştü daha ösym bile kayıtı yaptırmadan atama olmuyacak mı yani ? 27 ocak 3 şubat denilmiş lütfen kesin bilgi ösym kayıt olcam kuraya girebilmek için atama olmuyacakmı yanı

canfeda20

Arkadaşlar ben ortaöğretim menzunuyum ve şuan açıktan lise okuyorum sınava katılabilirmiyim acaba

Galiba kimse bilmiyor nerden öğrenebilirim bunu bilen varmı

asadas05

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    canfeda20; kaç kredin var?

konjenital;
    başbakanlık engelli kartı zorunludur tabi ki. bu kart başbakanlıgın engel derecesi %40 ve daha üzeri insalara kolaylık sağlaması açısından verdiği bir karttır. bulundugun ilin sosyal hizmetler müdürlüğüne %40 ve üzeri raporun var ise rapor kimlik ve vesikalık resmin ile gidip başvurabilirsin.
    başvuradan 1 veya 2 hafta sonra kartın onaylanırsa gidip aynı yerden alabilirsin..

Konu Kapatıldı!
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye