+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 10 / 17 İlkİlk ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... SonSon
Toplam 255 mesajın 136-150 arasındakiler
EKPSS sınav tarihi değişti: 27 Nisan 2014
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

ozi09

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    selamlar lise mezunları için başvurular ne zaman başlar ..bilgisi olan varmı

hayırseverizmir

EKPSS YE HAZIRLIK
    Türkiye Beyazay Derneği İzmir şubesi olarak Tüm Engel Gruplarına Yönelik 2014 Ocak Ayında Başlatacağımız Engelli Kamu Personeline hazırlık kursu kayıtlarımız Başlamıştır Kursumuz 18 Yaşından Büyük Tüm Engel Grupkarına Acıktır. Başvuru icin gerekli belgeler. (RAPOR KİMLİK DİPLOMA FOTOKOBİSİ)
    Bilgi icin Türkiye Beyazay Derneği izmir şubesi Tel : 0232 483 10 44 + 0506 514 96 93

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

guluzar

Beyazay dernegıyle bugun telefonla gorustum .perşembe gunu gıdecem yeterli cogunluk saglanırsa daha erken baslatacaklar kursu.

Üye
    Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    11.06-2014
    Saat
    14:29
    Yaşadığı Yer
    K Maras
    Blog Mesajları
    8
    Twitter Hesabım

mayhan2515

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: ozi09 Mesajı Gör
    selamlar lise mezunları için başvurular ne zaman başlar ..bilgisi olan varmı
    Bütün başvurulur aynı dönemde olur ama nenüz erken ,,,

BARIS62

slm arkadaşlar % 43 oranında hastane rapor verdi fakat evrak daha elime ulaşmadı ömss ye girmek istiyorum sınav başvurusuna ait hiç birşey göremedim başvuru tarihini bilen varmı tşk ederim

negiff

umarım çalışanların emekleri karşılığını bulur.. sınava gireceklere başarılar şimdiden ..

Bio

siz girmicekmisinz ?

yunusemresahin94

bu sınavda yüzde yüz torpil olur peki atanamayan engellilerin suçu neydi?

alic_62

Herkese iyi günler dilerim. Ben AÖF Ön lisans öğrencisiyim. Bu sene mezun olamasam EKPSS ye ön lisanslı olarak girebilir miyim?

Not : Ömss de 2 yıl içinde mezun olabilirsem bu haktan yararlanabiliyodum.

Teşekkürler...

suyum

2014 de eger mezun olamazsaniz zaten tercih hakkiniz olmuyor, bir daha ki yercihlerde de yani 2015 de mezun olamazsaniz tercih yapamayabilirsiniz, iyi düsünün bu yüzden.

alic_62

suyum;

emin misin.

Bilgisi olan lütfen cevap versin.

suyum

Eminim.tabii, mezun olabilecek.durumdaysaniz gecici mezuniyet belgesi alip önlisans olarak basvurabilirsimiz sinava ama sinavdan sinra mezun olamamissaniz tercih hakkiniz yanar. Íkínci tercih zamani da mezun olamazsaniz yine tercih yapamazsiniz ve sinava önlisans olarak bosuna girmis olursunuz. Bu durumu iyice düsünün derim. Ís önlisans olarak sinava girmekte degil, mezun olmaniz kesin mi o önemli. Ve bu arada gecen sene önlisans mezunu olarak girememistim sinava aöf gecici mezuniyet belgesi vermedi, mezun olabilmem kesin degil diye, bende ömssxye lise mezunu olarak girmistim. Bilmeden yazan, cahil biri degilim. Ístediginize sorabilirsiniz.

Üye
    Gerçek Adı
    recep
    Son Giriş
    13.04-2014
    Saat
    00:45
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Blog Mesajları
    1

Birlikolalım ekps sınavı sartları

İyi geceler arkadaşlar sorum var sizlere, % 47 raporum var ama bir yıl süreli ekps girebilir miyim sizlerce

alic_62

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: suyum Mesajı Gör
    Eminim.tabii, mezun olabilecek.durumdaysaniz gecici mezuniyet belgesi alip önlisans olarak basvurabilirsimiz sinava ama sinavdan sinra mezun olamamissaniz tercih hakkiniz yanar. Íkínci tercih zamani da mezun olamazsaniz yine tercih yapamazsiniz ve sinava önlisans olarak bosuna girmis olursunuz. Bu durumu iyice düsünün derim. Ís önlisans olarak sinava girmekte degil, mezun olmaniz kesin mi o önemli. Ve bu arada gecen sene önlisans mezunu olarak girememistim sinava aöf gecici mezuniyet belgesi vermedi, mezun olabilmem kesin degil diye, bende ömssxye lise mezunu olarak girmistim. Bilmeden yazan, cahil biri degilim. Ístediginize sorabilirsiniz.
    Çok sağol. O zaman lise mezunu olarak girecem. Belki 2015 e kadar mezun olamayabilirim. garantiye almak lazım.

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 10 / 17 İlkİlk ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye