+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 15 mesajın 1-15 arasındakiler
EKPSS 2014 başvuruları ne zaman ve başvuru şartları nelerdir?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

adem1976 EKPSS 2014 başvuruları ne zaman ve başvuru şartları nelerdir?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Ekpss 2014 Başvurular ne zaman ve başvuru şartları nelerdir bilgilendirirseniz memnun olurum. Şimdiden Teşekkür ederim.

mustafa.ay

aynen bu konu hakkında bilgisi olanlar lütfen paylaşalım.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

Faruk33 Özürlü Memur Seçme Sınavı

Arkadaşlar ben Lise son sınıf öğrencisiyim ÖMMS başvuru tarihleri belli oldu mu? Bide bu Sınav her yılmı yapılıyor yoksa 2 yılda bir mi?

KKELEBEKK

Faruk bey bu yıl EKPSS ismiyle yapılacak sınav, başvuru tarihleri açıklanmadı henüz. Evet 2 yılda 1 yapılıyor...

Üye
    Gerçek Adı
    hüseyin
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:05
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/esenyurt
    Blog Mesajları
    2

suskun62 Ömss sınav başvuruları ne zaman başlıyor ?

Pek online olamıyorum, sınava hazırlanıyorum ancak başvurularıda kaçırmak istemiyorum. Kesin tarihi varmı, yoksada hangi aylarda olur ömss kayıt ?

CrystaL

Raporda Herhangi bir şartlı ibare isteniyor mu derece aralığı ne olmalıdır ?

systemsiz

Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı
    2014-EKPSS **
    31.08.2014

ÖSYM:::T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi

emriye kutlu Ekpss başvuru tarihi açıklandı mı?

Merhabalar
    ekpss başvuru tarihi açıklandı mı ?

Üye
    Gerçek Adı
    muhammed cüneyd
    Son Giriş
    24.04-2014
    Saat
    00:55
    Yaşadığı Yer
    antalya

mck07

engelli kamu persesoneli secme sınawı yapıllcak omss yerine ekpss ısmıyle 27 nsan 2014de baswru tarhı daha acıklnmadı dye blyrum hber alrsan cewab yazarsan sewnrım hazrlık icn hngı kıtaptandan hangi tarz srularda onuda blmyrum bilgi alrsan bnada hber eder mısın

bende blmyrum stede onu arastrdım weya hangi tarz ıkcgınada blmyrum bnada cewap gndere blrmısın on hzrlk nereden yapablz

emrebey19 böbrek yetmezligim var+sorular

sa beyler ben 24 yaşındayım dogustan tek böbreklıyım ve böbregım yarım çalışıyo `engelli raporu aldım ankarada yaşıyorum ben ekpss ye 27 nisandaki sınava başvurabilirmiyim ve bu engelli işçi için bi kaç yere başvurdum hiç birinden cevap gelmedi bu neden yani engelli oldugumu komşularım bile bilmiyor o kadar saglam duruyorum diyalize baglı degilim cevaplar için tşkrler

OnurcanG

emrebey19;

engelli raporun yüzde 40 ve üzeri ise başvurabilirsin.

emrebey19

yüz de 60

nasıl 2 yılda bir yapılıyo 2012de de yapıldı 2013 te de yapılcak ?

mtsrky

benim bildiğim 2 yılda bir yapılıyor ve 2014 yılında 27 nisanda yapılacak sınav.

trakyali17

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Merhabalar. Ben Türk dili ve edebiyatı bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Haliyle şuan mezun değilim ve formasyonum da yok. Sadece raporum var. Öğretmenlik ile ilgili kısma kendimi denemek için girebilir miyim acaba. Bilgisi olanlar cevap verebilir mi, teşekkür ederim şimdiden.

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye