+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon
Toplam 23 mesajın 1-15 arasındakiler
EKPSS için gerekli evraklar nelerdir, nereye başvuru yapmalıyım?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

DYG?? EKPSS için gerekli evraklar nelerdir, nereye başvuru yapmalıyım?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    iyi günler ben ÖMSS sınavı için gerekli olan evrakları ve nereye başvurmam gerektiği ile ilgili bilgi edinmek istiyorum yardımcı olabilirmisiniz artı gereken şartlar neler?

Bio

% 40 üzeri engel durumunu belirtir raporun sınava girmen için yeterlidir. sınav 2014 ağustosta yapılacak bu süre zarfında ders çalış sınava yakın kılavuz açıklanacaktır kayıt işlemlerini o zaman yaparsın....

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

must_rock Engelli kpss

arkadaşlar bu engelli kpss ye başvurmamız için bizden ne isteniyor lütfen cevap verin

muhendis3232

%40 ve üzeri rapor sürekli olursa daha ii olur

suyum

Basvuru kilavuzunu bekleyin, orada hersey yazacak. Sadece sinav basvurusuna kadar raporunuzu alin yeter.

Üye
    Gerçek Adı
    Erdal Akbay
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:04
    Yaşadığı Yer
    Niğde / Çiftlik

erdalakbay

ömss ye katılıp yerleşenler tekrar sınava girebiliyormu

şeymah

sınava girmek her durumda olur. ama iş tercihe ve atanmaya gelince orda bazı sıkıntılar olabilir. o da yine kılavuzda belirtilen konular içinde yer alacaktır.

DYG??

tşkler bilgileriniz için ...

ibrahim parin ömss 2014

ömss 2014 hakkında biraz bilgiye ihtiyacım var ekim ayı sonuna kadar başvuru mu yapılacak? sınav ne zaman bilgisi olan bi zahmet

muhendis3232

kardeşim sen daha bu soruları soruyorsan vay haline

1-sınav 31,08,2014 de
    2-başvurularda 2-3 ay öncedir heralde
    3-lisans mezunu değilsen şimdiden iyi çalış...

bazarov

Başvuru zamanı henüz belli değil. Sınav 31 Ağustos 2014'de Ekpss adıyla yapılacak.

suyum

Erdalakbay; eger memur olanlar giremez gibi bir kural, kanun, madde vs koyarlarsa sinava giremezsin. Ama bence memur olanlarin önünü kesemezler, kpss de bile yerlesip tekrar güzel bir üst kadro icin sinava girenler oluyor.

cetinkaya_aytac

%45 Sürekli Engelli Raporum Var. Ama İlkögretim Mezunuyum Lise'yi Dışarıdan Okuyorum. Bitmesine de Baya Bir Var. Sorum Şudur; İlköğretim Mezunları Bu Sınavlara Girme Şanssı Var Mıdır? Yoksa Sadece Noter Huzurunda Yapılan Kuralarla mı Bir Yerlere Girmeye Çalışacaz?

fatihozturk2671

arkadaşlar merhaba karaciğer nakli oldum bildiğiniz üzere EKPSS 27 Nisana alındı başvuru için elimde olan başkent üniversitesinden alınan rapor yeterlimi yoksa devlet hastanesinden tekrar rapor almam gerekiyormu

grcnckr

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    şubat sonu başlar başvurular yüzde 40 ve üzeri rapor eğitimbilgileri diploma gibi sonra aile ve sosyal pol .bakanlığının il ve ilçe müd.lüklerine başvuru yaplacak ilkokul ve orta okul mezunları sadece kuraya katlabilirler

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye