Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    haryn Avatarı

Son Giriş
    26.05-2015
    Saat
    11:44
    Yaşadığı Yer
    samsun

haryn Raporun kullanım amacı bölümünün açıklamasına göre EKPSS'ye katılabilir miyim?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    öncelkle herkese selam
    %83 surekli raporum bulunmakda kullanım amacı bölümünde
    eğitim : hayır
    istihdam : hayır
    protez v.s. : hayır
    kimlik kartı : evet
    sosyal yardım :evet
    yazıyor merak ettiğim konu ekpss girebilirmiyim sorun teşkil edermi.
    şimdiden teşekkür ederim

Üye
    suyum Avatarı

Son Giriş
    19.05-2015
    Saat
    20:47
    Yaşadığı Yer
    zonguldak

suyum

Ìstihdam evet olmaliydi, bu rapor 2022 maasi icin cikmis sanirim, calisabilir yazarsa ekpssye girebilirsiniz, yazmiyorsa zor maalesef. Ne mezunusunuz lise falansa sinava giriliyor, ilkokul,ilkôgretim ve ortaokullar kuraya tabiiler.

Üye
    orhan altıparmak Avatarı

Gerçek Adı
    orhan altıparmak
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:07
    Yaşadığı Yer
    karaman
    Blog Mesajları
    1

orhan altıparmak

suyum;

istihdam demek çalış yada çalışamaz ibaresi mi degişik bişeymi anlmadım

Üye
    haryn Avatarı

Son Giriş
    26.05-2015
    Saat
    11:44
    Yaşadığı Yer
    samsun

haryn

orhan altıparmak tam sormak istediğim seyi yazmış bu konuyu ayrıntılı olarak nerden öğrenebiliriz rapordaki istihdam içeriği nedir
    - Sınava girmeye engelmidir
    - calışamaz yazmadığına göre işe girmede ne gibi sorun olur
    - istihdam hayır neden yazıyor

Üye
    muhendis3232 Avatarı

Son Giriş
    12.10-2014
    Saat
    17:01
    Yaşadığı Yer
    İZMİR

muhendis3232

İstihdam evet olmazsa bir ise yaramaz

Üye
    suyum Avatarı

Son Giriş
    19.05-2015
    Saat
    20:47
    Yaşadığı Yer
    zonguldak

suyum

Arkadaslar istidam kutucugunun evet olmasi calisir anlamina gelir, hayir olmasi calisamaz anlamina gelir. Raporun kullanim amaci bölümünde (raporun arka tarafinda bu dedigim) eger 2022 maasi, kimlik karti yada baska birsey evet isaretliyse o rapor sadece engelli ayligi baglatmaya yarar, istihdam evet isaretlenmeli ki sizler ise girip calisabilesiniz. Hayir olursa basvuruda sorun olabilir. Birde calistirilamayacagi is alanlari kismi var raporda, ön tarafinin en asagisinda, orasida bos olmali yada ne bileyim fazla ayakta duran islerde calisamaz gibi yazi olmali ki atanip calismaya baslarken sizlere uygun is verilebilsin. Bilmem yardimci olabildim mi.

fatma.90

merhaba bende bugün aldıgım raporun arka kısmında raporun kullanım amacında sadece kimlik kartı ve yardım kısmı evet olarak işaretlenmiş birde aşagıya diğerleri:vergi indiriminden ve 2022 kanunundan faydalabilir yazıyor. istihdam ve eğitim alanı boş bırakılmış.ben bu raporu ekpss için aldım şimdi ne yapmam lazım giremicekmiyim sınava yada atamada sorun mu olur ?

Üye
    london78 Avatarı

Son Giriş
    06.09-2014
    Saat
    23:34
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır

london78

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yalan yazmayın utanın yüzde 40 ve üstü ise sınava girersiniz ne izdihtamı ne kutucuğu boş işlerle arkadaşları kandırmayın .tek ölçü yüzde 40 gerisi hikaye...