Konu Kapatıldı! + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 6 1 2 3 4 5 ... SonSon
Toplam 76 mesajın 1-15 arasındakiler
2014 - 2015 ÖMSS hakkında..?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

kumsaatimisali 2014 - 2015 ÖMSS hakkında..?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Güncel: http://www.engelliler.biz/forum/ozur...os-2014-a.html

arkadaşlar sorum konu başlığından da anlaşılacağı gibi önümüzdeki ömss hakkında bu sınav 2014'te mi 2015'te mi olacak bu konuda çeşitli söylentiler var sizin görüşleriniz nedir paylaşır mısınız eğer 2015'te yapılırsa ben 2 yıllın üniversitemi bitirip sınava girebiliyorum ve benim gibi bu durumda olanlar vardır 2014'te olursa sınava lise mezunu olarak girmek durumundayım sizce yeni bir sınav yapılmasında öğretim senesinin bitmesini öğrencilerin mezun olanlarını beklerler mi ?

Üye
    Gerçek Adı
    Pierluigi Collina
    Son Giriş
    21.05-2014
    Saat
    11:59
    Yaşadığı Yer
    istanbul

okens

kardeşim, sınavın 2 yılda bir yapılacağı gerek ösym gerekse diğer kurumlar tarafından bildirilmiştir.şahsen beklentim 2014 yılında yapılacağı yönünde.ama devletin başındaki fırıldakların işi belli olmaz. 2014 yılında yapılacak ömss hem sınavı kaçıran (ben sınavı kaçırdım) hemde 2012 ve 2013 atamalarında atanamayan arkadaşlar için iyi olacaktır.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

denizin kızı

2014 yılında sınav yapılacağını düşünüyorum mezuniyetlerle ilgili soru sormuşsunuz da sınavdan sonra, 2013'te, alttan derslerini kurtarıp bu arada mezun olanlar zaten var sınav ne zaman yapılırsa siz de son mezuniyetinizle başvurursunuz

cemil84 2013 ÖMSS ne zaman?

Arkadaşlar 2013 te ÖMSS ne zaman yapılacak bileniniz varmı?Ösym nin sitesinde takip ediyorum ama orayada koymadılar.

ihsen

arkadaşım 2013 te ömss yok öngürülen 2014 yılında ama onunda tarihi belli değil

syildirim1412

2013 te ömss yok her iki yılda bir yapılması öngörülüyor.

cemil84

üzüldüm şimdi.Peki normal KPSS ye girebiliyomuyuz biz?

ihsen

tabi gerebilirsin puanın yeterli gelirse de yerleşebilrisin

çamlıca

Bu seneki kpss A grubu kadrolar için bildiğim kadarıyla. Yani B grubu normal memur kadroları için de 2014 kpss yi beklemek gerekiyor. Kesin bilgi değildir ancak böyle biliyorum.

veydel

bu tarz soruları sormadan önce küçük bi araştırma yapsanız tüm cevaplara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

paranoya 2014'te ÖMSS olacak mı?

arkadaşlar 2014 yılında ömss sınavı yapılacakmı bilgisi olan cvplarsa sevinirim

FaCia

2012-2014-2016-2018 diye gider diye düşünüyorum. Kpss gibi 2 senede bir yapılacak sanırım. Umarım olur.

kumsaatimisali

Başbakanlık Mevzuatı Geliştirme ve Yayın Genel Müdürlüğü

ömss yönetmeliğine göre sınav 2 yılda bir yapılır ama 2014 te yapılıp yapılmayacağı merak konusu.

paranoya

2014 de büyük ihtimal olur umarım olur

VaKKo

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Veydel arkadaşıma katılıyorum,buraya bir konu açmadan önce internette küçük bir araştırma yapsanız cevaplarına kolayca ulaşırsınız.Neyse...2012 ömss yapıldı ve yeni sınav 2014te yapılacaktır,aynı kpssde olduğu gibi 2 yılda bir yani.Atamalarla ilgili olarak ta;atamalar sadece yılda bir defa olacak,bu kanunda da yazıyor zaten.Şu an ki uğraşımız ikinci bir atama olması için,bunun olması için kanunda belirlenen maddenin değişmesi gerek -ki- atama olabilsin

Konu Kapatıldı!
Sayfa 1 / 6 1 2 3 4 5 ... SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye